ŽIVOTNÍ STYL

TIPY PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Buďte krásná i díky zdravému životnímu stylu! 

To, jak vypadá vaše pleť a pokožka, není jen důsledkem pravidelné péče, dokonalého čištění a hydratace. Jde také o váš životní styl – o váš jídelníček, vaši fyzickou aktivitu i o míru stresu ve vašem životě.

Život je skutečně pestrý a nabízí toho spoustu. Byla by škoda nevyčerpat z něj maximum. Vždy ale myslete na bezpečí sebe a své pleti a pokožky a na případné dopady všeho, co děláte.

Dopřejte si relaxaci. Doma nebo ve wellness

Zabijákem vaší krásy a sebevědomí může být i úplně obyčejná únava. Ta je patrná nejen v podobě tmavých kruhů pod očima, ale celkovým horším stavem pleti a pokožky. Proto se neváhejte rozmazlovat, pravidelně odpočívat, dostatečně spát a občas absolvovat nějakou tu wellness proceduru – například pobyt ve vířivce, masáž, saunu nebo profesionální péči kosmetičky. 

Pokud se vám nechce na wellness pobyt nebo k němu zkrátka nemáte příležitost, udělejte si ho bez obav doma. S kosmetikou NIVEA se můžete rozmazlovat od hlavy až k patě. 

Nepřestávejte být aktivní

Sport obecně lidem prospívá, když si pro sebe zvolí ten správný. Někomu vyhovuje běh, jinému plavání a další nejraději zdolává pěšky vysoké hory. To je v pořádku. Udržujte se v kondici, jak je vám to příjemné. Poděkuje vám za to vaše tělo a absence civilizačních onemocnění i pleť a pokožka. Pravidelná aktivita totiž podporuje její prokrvování, které je důležité pro její zdraví a krásu.