ŘADA CELLULAR EXPERT FILLER

EFEKT
VYPLNĚNÍ PLETI
JIŽ ZA 24 HODIN*
- S ŘADOU CELLULAR EXPERT FILLER

NECHTE SVOU PLEŤ OMLÁDNOUT DÍKY NEJNOVĚJŠÍM INOVACÍM V PÉČI O NI

Naše pleť se v průběhu života mění. Roste s námi a stejně tak nevyhnutelně s námi i stárne. Elixír mládí zatím nemáme. To ale neznamená, že se musíme s vráskami nebo ztrátou pevnosti a objemu pleti smiřovat hned, jak se poprvé projeví. 

 

Za ztrátou hydratace pleti a tvorbou vrásek stojí čím dál nižší přirozená produkce kyseliny hyaluronové. U padesátnic (a padesátníků) jí pleť sama o sobě vytváří jen polovinu oproti dobám, kdy nám bylo 20 let. 

 

Abyste se i v pokročilejším věku cítila krásná a svěží, dopřejte si jemnou, a přitom hloubkovou péči, kterou jsme pro vás připravili v řadě produktů NIVEA Cellular Expert Filler. Všechny obsahují účinnou kombinaci kyseliny hyaluronové a kyseliny listové, která působí v hlubších vrstvách pleti, omlazuje ji a vyplňuje vrásky.

 

Zatímco s kyselinou hyaluronovou už jste se nejspíš setkala, kyselina listová pro vás může být v oblasti kosmetiky novinkou. Příjemnou! Chrání totiž kožní buňky před UV zářením, které pleť poškozuje, a pomáhá obnovovat a regenerovat kožní buňky. Výsledkem je pak nepřehlédnutelný mladistvý vzhled vaší pleti. Budete jen zářit!

NIVEA DENNÍ KRÉM CELLULAR EXPERT FILLER PROTI VRÁSKÁM

Denní krém je nezbytností v kosmetické výbavě každé ženy. Pokud vaše pleť pomalu ztrácí pevnost a objevují se první vrásky, vyzkoušejte NIVEA Denní krém Cellular Expert Filler. Je tu přesně pro vás. Umí totiž obnovovat objem buněk, celkově zpevňuje pleť a zároveň vyplňuje vrásky. Co za tímto kouzlem stojí?
Packaging of Nivea deep wrinkle cream with hyaluronic acid

NOVINKA VYPLŇUJÍCÍ HYALURONOVÉ SÉRUM CELLULAR EXPERT FILLER

Hydratovaná pleť = krásná pleť. Objevte nové Sérum Cellular Expert Filler s čistou mikro kyselinou hyaluronovou pro viditelnou redukci vrásek a vyplnění pleti.
Hyaluronic acid serum packaging from Nivea

OMLAZENÍ PLETI JE VĚDA. MY JI OVLÁDÁME!

My už o anti-age krémech a dalších produktech nepochybujeme. Teď je na vás, abyste řadu NIVEA Cellular Expert Filler proti vráskám objevila také. Dopřejte si každý den chvilku pro sebe a svou pleť. Proč byste tyto produkty měla zkusit?
Women applies deep wrinkle cream from Nivea

• Pomáhají už od chvíle, kdy vaše pleť začne ztrácet svou pevnost a objeví se první vrásky. 

Women applies Nivea hyaluronic acid serum

Jejich nové a vylepšené složení omlazuje buňky v hlubších vrstvách, nejen samotný povrch pleti.

Cells reaction for rejuvenating cream

Nová generace aktivních ingrediencí, jako jsou mikro a makro kyselina hyaluronová a kyselina listová, nabízí efekt vyplnění pleti již za 24 hodin.*

Women applies anti-aging cream

Stačí jeden týden a vaše pleť bude vypadat zdravě, mladistvě a pevně a hlubší vrásky si na vás jen tak nepřijdou.

CO NA PRODUKTY NIVEA CELLULAR EXPERT FILLER ŘÍKAJÍ ŽENY JAKO VY?

Aniž bychom prozradili, že testujeme NIVEA Denní krém Cellular Expert Filler, zapojili jsme do průzkumu více než 175 žen.**** Ty byly z výsledků nadšené. A my také!

IDEÁLNÍ PÉČE S ŘADOU CELLULAR EXPERT FILLER

Abyste dosáhla těch nejlepších výsledků, zařaďte produkty řady NIVEA Cellular Expert Filler do své každodenní péče. Co je v nabídce?
Hyaluronic serum package from Nivea
VYPLŇUJÍCÍ HYALURONOVÉ SÉRUM CELLULAR EXPERT FILLER
Jako první krok naneste na vyčištěnou pleť Sérum. Díky složení s mikro kyselinou hyaluronovou zanechá pleť krásně jemnou, vyplněnou a vyhlazenou. Lehké složení se rychle vstřebává a pleť je ihned připravená na následnou péči.

VÍCE O PRODUKTU
The package of deep wrinkle cream
DENNÍ KRÉM CELLULAR EXPERT FILLER
Sametově jemný krém proti vráskám s jedinečnou růžovou texturou zanechává báječný pocit svěžesti a hydratace. Pro mladší a pevnější pleť stačí jeho každodenní aplikace. OF 15 pomáhá chránit pleť před stárnutím vlivem slunečního záření.

VÍCE O PRODUKTU
The package of rejuvenating face cream of Nivea
NOČNÍ KRÉM CELLULAR EXPERT FILLER
Na intenzivní regeneraci pleti a jejím vyhlazením můžete pracovat i v noci během spánku. Textura s fialovým odstínem pleť vyplňuje a nabízí jí jedinečné podmínky pro odpočinek.VÍCE O PRODUKTU
Nivea serum product with hyaluronic acid
KRÉM NA KONTURY OČÍ A RTŮ CELLULAR EXPERT FILLER
Trápí vás statické i mimické vrásky a povadlé kontury očí a rtů? S konturovacím krémem proti vráskám určeným přesně na ně to může být jinak, a to díky vysoké koncentraci kyseliny hyaluronové.


VÍCE O PRODUKTU

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Objevte jedinečnost produktů řady NIVEA Cellular Filler.


KTERÝ ANTI-AGE KRÉM JE NEJLEPŠÍ?

Záleží na tom, co hledáte. NIVEA nabízí celou řadu anti-age krémů, které pleti pomáhají. Krémy z řady NIVEA Cellular Filler jsou zaměřené na redukci vrásek a vyplnění pleti.

Pokud je vaším cílem spíše zpevnění kontur a liftingový efekt, doporučujeme vyzkoušet řadu Cellular Expert Lift.

ČÍM JE PRO PLEŤ PROSPĚŠNÁ KYSELINA HYALURONOVÁ?

Kyselina hyaluronová pleť hloubkově hydratuje a dodává buňkám na objemu. Výsledkem je krásně vypnutá pleť. Kyselinu hyaluronovou si pleť vytváří sama, ale s přibývajícím věkem tato její schopnost slábne, a tak je potřeba ji doplňovat.

Zjistěte více o tom, jak kyselina hyaluronová pomáhá vaší pleti a které produkty ji obsahují

KTERÝ KRÉM JE NEJLEPŠÍ NA VRÁSKY?

Krémů na vrásky je nepočítaně. Krémy NIVEA Cellular Expert Filler ale pracují hloubkově, na buněčné úrovni, s efektem vyplnění pleti již za 24 hodin.* Tím se rozhodně odlišují od ostatních.

Podívejte se, jak můžete aktivně předcházet vzniku vrásek

JAK SE NEJLÉPE STARAT O PLEŤ S VRÁSKAMI?

Na tvorbě vrásek se podílí spousta faktorů. Třeba sluneční záření, stres nebo nedostatek spánku. Některé ovlivnit můžeme, jiné ne. 

Přečtěte si o tom, jak co nejúčinněji bojovat proti vráskám a jak je vyhlazovat