NAŠE ZÁVAZKY TÝKAJÍCÍ SE PEČUJÍCÍ KOSMETIKY

NAŠE ZÁVAZKY TÝKAJÍCÍ SE PEČUJÍCÍ KOSMETIKY

NAŠE ZÁVAZKY TÝKAJÍCÍ SE PEČUJÍCÍ KOSMETIKY

Jako přední kosmetická značka s více než stoletou tradicí dobře víme, že zdravé prostředí je pro pokožku a pleť stejně důležité, jako výběr vhodné pečující kosmetiky. Není nám jedno, že naše modrá planety trpí přemírou těžby neobnovitelných zdrojů a pod tíhou znečišťování životního prostředí. 

Proto jsme si dali závazek: Snížit dopady našich činností na životní prostředí na minimum. Chceme vyrábět pečující produkty, které respektují nejen potřeby zákazníků, ale i planety. 
Je spousta věcí, které už děláme pro to, abychom naši ekologickou stopu snížili. Ale do budoucna máme ještě mnoho plánů!

 

Naše filozofie & cíle

Naše filozofie & cíle

NIVEA je už desítky let součástí domácností po celém světě. Tato důvěra nás naplňuje a chceme ji zákazníkům oplatit tím, že naše produkty budou co nejvíce respektovat potřeby nejen pokožky a pleti, ale i naší planety.  

Přečtěte si více o naší filozofii udržitelnosti a pomozte nám zpomalit klimatické změny. 

 

Naše vize: Být klimaticky neutrální

Snažíme se, aby uhlíková stopa, kterou zanecháváme, bylo co nejmenší. Abychom toho dosáhli, měníme receptury našich produktů, obaly, ale i výrobní metody. Zároveň jsme si stanovili klimatické cíle, které jsou v souladu s nejnovějšími klimatickými výzkumy. 

Přečtěte si více o cíli být klimaticky neutrální.

 
udržitelnost

Respekt ke zvířatům

Respekt ke zvířatům

Milujeme přírodu a respektujeme ji. Proto není překvapivé, že naše péče o planetu zahrnuje i ochranu zvířat. Ta jsou závislá na našem ekosystému. Zároveň ale i ekosystém na nich. Jsme přesvědčeni, že testování na zvířatech není k prokázání účinnosti a bezpečnosti našich produktů nutné.

Přečtěte si více o tom, jak respektujeme zvířata.

 

Naše odpovědné získávání zdrojů

Je pro nás důležité, aby všechny používané ingredience byly bezpečné. Zároveň ale – kdykoliv je to možné, volíme ingredience získávané z obnovitelných zdrojů, a tím jsme zase o kousek blíž k udržitelnosti.

Přečtěte si více o surovinách a jejich udržitelném čerpání.

 

Naše udržitelná výroby a produkty

Náš závazek chránit planetu se samozřejmě vztahuje i na způsob, jakým naše produkty vyrábíme. Množství oxidu uhličitého vzniklého při výrobě se snažíme snižovat šetřením energie, redukcí odpadu i neplýtváním vody. 

Přečtěte si více o tom, jak snižujeme emise při výrobě.

 

sky

Jedna pokožka. Jedna planeta. Jedna péče.

Záleží nám na tom, abychom vůči našim zákazníkům byli 100% transparentní. Proto vám zodpovíme otázky týkající se udržitelnosti. Máte otázku, na kterou jste tu nenašli odpověď? Na našem webu na webu Beiersdorf v sekci Udržitelnost vám ji určitě zodpovíme. Navštivte nás tam!