zralá pleť

Tipy pro zralou pleť: Jak bojovat proti předčasnému stárnutí?

Vsaďte na správnou péči! Jak roky přibývají, naše pokožka ztrácí elasticitu, je méně vypnutá a bývá sušší. Právě tyto charakteristiky jsou pro zralou pleť typické. Díky správné péči ale můžeme tento proces odsunout s platností na dobu neurčitou. Zajímá vás jak?

Zralá pleť může být krásná - stačí zvolit správnou péči

Dopřejte své pokožce intenzivní péči, aby byla i nadále pevná a vyživená.

Prevence aneb Zpozorněte už při prvních příznacích stárnutí.

  • Kůže začíná stárnout relativně brzy. Víte, o jakém věku mluvíme? Je to přibližně 25 až 30 let. 
  • Mezi vůbec první známky stárnutí patří ubývání elasticity a hydratace. 
  • Pokožka si nedokáže zachovat vysokou míru přirozené hydratace, začíná být nepříjemně napjatá a má sklony k podráždění. 
  • Na zralé pokožce se také mohou vytvořit první pigmentové skvrny – a to především v horní části paží a hrudníku. Tyto části těla totiž častěji vystavujeme slunečním paprskům. 
  • Výsledkem úbytku kolagenu je také ztenčení pokožky a snížení produkce kožního mazu. 
  • Když pokožka ztratí svou elasticitu, začnou se na ní objevovat nevzhledné důlky, kterým říkáme celulitida. Nejčastěji se s ní setkáváme v horní části stehen.
zrala_plet_peeling

Jak pečovat o zralou pokožku? Začněte peelingem.

Než se pustíte do jakékoli péče, je potřeba na ni pokožku nejprve připravit. Jen tak dokáže účinně vstřebat potřebné látky. A proto na řadu přichází peeling. Pomůže odstranit odumřelé buňky a vaše pokožka bude neodolatelně hebká a hladká. Ideální je aplikovat jej jednou týdně.

Dejte šanci zralé pokožce zazářit. Díky správné péči

Zralá pokožka má jiné potřeby než ta mladá. Proto musíme postupně změnit naše zvyky a rituály a začít používat produkty, které obsahují jiné ingredence.
ve_sprse

Spousta péče a málo času? Objevte tělové mléko do sprchy.

NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy se rychle vstřebá, krásně voní a nelepí. Stačí jej nanést ještě na mokrou pokožku hned po umytí,  opláchnout a máte hotovo. Nejvíc se vám bude líbit jeho schopnost dodat buňkám energii a obnovit přirozenou pružnost a pevnost pokožky. 

Bojujete proti stárnutí? Vsaďte na značku NIVEA

Abyste si mohla být skutečně jistá, že své pokožce poskytujete tu správnou péči, je třeba ji dopřát pořádnou dávku výživy a energie. NIVEA je v péči o zralou pokožku odborníkem. Skvělou volbou je například Výživné zpevňující tělové mléko Q10 s vitamínem C. Testy prokázaly, že díky účinné kombinaci koenzymu Q10, kreatinu a L-karnitinu dodává energii do každé buňky pokožky, a tím znatelně zvyšuje její pevnost a pružnost. Olej z makadamiových ořechů zároveň o pokožku intenzivně pečuje a zabraňuje jejímu vysušování. 
Na pleť obličeje zase výborně funguje kyselina hyaluronová. V řadě výrobků Cellular Expert Filler najdete jak denní a noční, tak i oční krém. Bohaté složení každého z těchto výrobků pleť intenzivně hydratuje a aktivně redukuje tvorbu vrásek.

Protože zralá pokožka vyžaduje zvláštní pozornost

Intenzivní péče o zralou pokožku – Zpevňující tělový olej Q10 plus

Protože zralé pokožce chybí hydratace, často bývá suchá a šupinatá. Tento boj vyhrajete díky pravidelnému používání výrobků, které dodají pokožce nejen výživu, ale umí ji zároveň zjemnit. 
Proč nevyzkoušet třeba NIVEA Zpevňující tělový olej Q10 plus? Unikátní složení s přírodními oleji (avokádovým olejem, olejem ze semen bavlníku, makadamiovým olejem) o pokožku intenzivně pečuje a zanechává ji sametově hebkou a jemnou. 
Klinické testy navíc prokázaly, že složení s koenzymem Q10 pokožku vyhlazuje a zpevňuje. Nemůžete se dočkat prvních výsledků? S NIVEA nemusíte čekat věčnost. Prokazatelně pevnější bude vaše pokožka už po 14 dnech. A nanášení oleje si zamilujete! Nezanechává totiž mastný film ani nelepí. Přesvědčte se na vlastní kůži, že zpevňující olej je pro zralou pleť tím pravým řešením.
usmev_pro_zralou_plet

Někdy je to jednodušší, než si myslíme – usmějte se a vaše pokožka bude krásnější

Aby byla péče o pokožku skutečně účinná, je třeba tomu dopomoci ještě jedním zvláštním způsobem. Vzpomeňme si na staré přísloví: Jsme jen tak staří, jak se sami cítíme. Oblékněte se do krásných šatů a nechte působit také svou vnitřní krásu. Protože ta je nekonečná!

ADP014_PRODUCTSTAGE