micelarní-voda

MICELÁRNÍ VODA - HIT V ODLIČOVÁNÍ

Odhalte tajemství micelárních vod.

Důkladné odlíčení včetně řasenky během pár minut. Navíc i hydratace a osvěžení pleti v jednom. To není sen, ale micelární voda! V širší známost vešla teprve nedávno a přesto ji každé ráno a večer používají statisíce žen.

CHYBY V ODLIČOVÁNÍ

5 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB V ODLIČOVÁNÍ

 1. ODLIČOVÁNÍ NECHÁVÁME AŽ NA RÁNO
  Nejhorší hřích, který můžeme na své pleti spáchat. Kvůli nečistotám pak v noci nemůže dýchat a regenerovat. Ani ráno nemá moc šancí – hned co ji odlíčíme, ji zase nalíčíme. V důsledku toho působí unaveně, rychleji stárne a někdy se objeví také zarudnutí nebo pupínky.
 2. ČISTÍME JEN VEČER
  Je to stejné jako se zuby – čistit bychom měli ráno i večer. Přes noc totiž pleť odpočívá, samočištění běží na plné obrátky a ráno od nás potřebuje zase trochu podpořit, osvěžit a hlavně zbavit zbytků nočního krému, odumřelých buněk a mazu, které vyloučí během noci.
 3. ZBYTEČNĚ NA POKOŽKU TLAČÍME
  Odličování a čištění pleti nerovná se drhnutí. Naopak – tamponkem pleť jen jemně hlaďte a raději použijte více odličovače.
 4. ZAPOMÍNÁME NA KRK A DEKOLT
  Jemná pleť obličeje končí až u horního okraje podprsenky. Jakmile jí nebudete věnovat náležitou péči, rychle se na ní vytvoří vrásky. Následky se pak odstraňují velmi těžko.
 5. NEDBÁME NA SVŮJ TYP PLETI
  Nejde sice o tak velkou chybu, jako neodličovat vůbec, ale vždy je lepší péči přizpůsobit konkrétnímu typu pokožky. Například suchá pleť potřebuje osvěžit a hydratovat, citlivá zase zklidnit a podpořit její přirozenou ochrannou bariéru.

TIP: Vyzkoušejte nové druhy micelární vody NIVEA pro cílenou péči: Zklidňující pečující micelární vodu a Jemnou pečující micelární vodu. Tu nabízíme ve 2 variantách: pro normální a smíšenou a suchou až citlivou pokožku.

CO JSOU MICELY A V ČEM TKVÍ JEJICH SÍLA?

micelární voda

Také je pro vás tajemstvím, co to vlastně micely jsou? Dermatoložka MUDr. Yvonne Bergerová vysvětluje: „Micely jsou shluky malých molekul ve vodním roztoku, které ve styku s pokožkou vytahují nečistoty. Mají dva „póly“ – hydrofilní a lipofilní. Lipofilní pól absorbuje tuky, kožní maz a make-up, naproti tomu hydrofilní pól umí rozpouštět prach a jiné nečistoty rozpustné ve vodě. Právě díky těmto částečkám lze dosáhnout bezchybného odlíčení bez zbytečného drhnutí pleti nebo použití několika odličovacích přípravků.“

VĚDECKÉ POZADÍ MICELLAIR®

1. Nová technologie, revoluční péče o pleť

K odstranění make-upu je obvykle potřeba několik kroků, a v mnoha případech jsou i tak výsledky neuspokojivé. Technologie MicellAIR® představuje snadný a šetrný způsob odstraňování make-upu, aniž byste pleť musela oplachovat nebo třít. 

2. Malé, ale překvapivě silné

Micely jsou mikroskopicky drobné molekuly, které umí účinně odstranit i ty nejmenší částice nečistot - jako je například prach, olej a make-up - a to i z těch nejcitlivějších oblastí.

3. Micely účinkují jako magnet

Micely jsou zároveň "vodomilné" (hydrofilní) a "tukomilné" (lipofilní), umí tedy odstraňovat částice rozpustné ve vodě i ty rozpustné v tucích. Fungují jako magnet - obklopí lipofilní částice nečistot a snadno, bez podráždění pleti je od povrchu odstraní.

DALŠÍ VÝHODY ODLIČOVÁNÍ „MICELÁRKOU“

Micelární voda je šetrná, účinná a i podle odborníků tím nejlepším, co současný trh nabízí.
 • Postará se jak o povrchové, tak i hloubkové čištění. 
 • K dokonalému vyčištění a hydrataci už nepotřebujete žádné jiné přípravky. 
 • Hodí se pro všechny typy pleti: normální, mastnou i suchou. Díky zklidňujícímu účinku ji dermatologové doporučují i pro velmi citlivou pokožku.
 • Je maximálně šetrná – neštípe v očích, neucpává póry, zabraňuje podráždění.

NÁŠ TIP: Zklidňující pečující micelární voda od NIVEA. Vyzkoušejte naši neparfémovanou micelární vodu s přídavkem dexpantenolu a oleje z jadérek hroznového vína. Kromě čištění se postará i o zklidnění a projasnění pleti – včetně té nejcitlivější.

Nyní k dostání i v 400ml maxi balení, díky kterému ušetříte až 30 % z ceny a vystačí vám až na 200 odlíčení.

VYZKOUŠEJTE EXPERTNÍ MICELÁRNÍ ŘADU

NIVEA přichází na trh s novou Expertní micelární řadou odličovačů make-upu s výtažky z černého čaje.

Máte ráda výrazné líčení a nebojíte se vybočit z davu? Už nemusíte trávit dlouhé minuty v koupelně. Odolné líčení nemá šanci! Černých očních linek i neslíbatelné rtěnky vás kdykoliv pohodlně zbaví nová Expertní micelární řada NIVEA, která velmi jemně ale důkladně odstraní dlouhotrvající make-up a nezanechává mastný film.

KAŽDÁ ŽENA MÁ MNOHO TVÁŘÍ

Díky nové Expertní odličovací řadě NIVEA MicellAIR, která perfektně odlíčí i silný make-up, můžete být kým se vám zachce. A přitom pořád zůstat sama sebou.