Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

micelarní-voda

Micelární voda - hit v odličování

Odhalte tajemství micelárních vod.

Důkladné odlíčení včetně řasenky během pár minut. Navíc i hydratace a osvěžení pleti v jednom. To není sen, ale micelární voda! V širší známost vešla teprve nedávno a přesto ji každé ráno a večer používají statisíce žen.

CO JSOU MICELY A V ČEM TKVÍ JEJICH SÍLA?

micelární voda

Také je pro vás tajemstvím, co to vlastně micely jsou? Dermatoložka MUDr. Yvonne Bergerová vysvětluje: „Micely jsou shluky malých molekul ve vodním roztoku, které ve styku s pokožkou vytahují nečistoty. Mají dva „póly“ – hydrofilní a lipofilní. Lipofilní pól absorbuje tuky, kožní maz a make-up, naproti tomu hydrofilní pól umí rozpouštět prach a jiné nečistoty rozpustné ve vodě. Právě díky těmto částečkám lze dosáhnout bezchybného odlíčení bez zbytečného drhnutí pleti nebo použití několika odličovacích přípravků.“

DALŠÍ VÝHODY ODLIČOVÁNÍ „MICELÁRKOU“

Micelární voda je šetrná, účinná a i podle odborníků tím nejlepším, co současný trh nabízí.

 • Postará se jak o povrchové, tak i hloubkové čištění. 
 • K dokonalému vyčištění a hydrataci už nepotřebujete žádné jiné přípravky. 
 • Hodí se pro všechny typy pleti: normální, mastnou i suchou. Díky zklidňujícímu účinku ji dermatologové doporučují i pro velmi citlivou pokožku.
 • Je maximálně šetrná – neštípe v očích, neucpává póry, zabraňuje podráždění.

 

TIP: Zklidňující pečující micelární voda od NIVEA. Vyzkoušejte naši neparfémovanou micelární vodu s přídavkem dexpantenolu a oleje z jadérek hroznového vína. Kromě čištění se postará i o zklidnění a projasnění pleti – včetně té nejcitlivější.
Nyní k dostání i v 400ml maxi balení, díky kterému ušetříte až 30 % z ceny a vystačí vám až na 200 odlíčení.

Zklidňující micelární voda NIVEA nyní ve větším balení!

micelární voda

A POUŽITÍ? NEMŮŽE BÝT JEDNODUŠŠÍ

Nalijte malé množství vody do středu vatového tamponu a přes zavřené oči jím opatrně krouživými pohyby přejíždějte po obličeji, krku a dekoltu. Opakujte, dokud nezůstane tampon čistý. Nemusíte omývat.

CHYBY V ODLIČOVÁNÍ

5 NEJČASTĚJŠÍCH CHYB V ODLIČOVÁNÍ

 1. ODLIČOVÁNÍ NECHÁVÁME AŽ NA RÁNO
  Nejhorší hřích, který můžeme na své pleti spáchat. Kvůli nečistotám pak v noci nemůže dýchat a regenerovat. Ani ráno nemá moc šancí – hned co ji odlíčíme, ji zase nalíčíme. V důsledku toho působí unaveně, rychleji stárne a někdy se objeví také zarudnutí nebo pupínky.
 2. ČISTÍME JEN VEČER
  Je to stejné jako se zuby – čistit bychom měli ráno i večer. Přes noc totiž pleť odpočívá, samočištění běží na plné obrátky a ráno od nás potřebuje zase trochu podpořit, osvěžit a hlavně zbavit zbytků nočního krému, odumřelých buněk a mazu, které vyloučí během noci.
 3. ZBYTEČNĚ NA POKOŽKU TLAČÍME
  Odličování a čištění pleti nerovná se drhnutí. Naopak – tamponkem pleť jen jemně hlaďte a raději použijte více odličovače.
 4. ZAPOMÍNÁME NA KRK A DEKOLT
  Jemná pleť obličeje končí až u horního okraje podprsenky. Jakmile jí nebudete věnovat náležitou péči, rychle se na ní vytvoří vrásky. Následky se pak odstraňují velmi těžko.
 5. NEDBÁME NA SVŮJ TYP PLETI
  Nejde sice o tak velkou chybu, jako neodličovat vůbec, ale vždy je lepší péči přizpůsobit konkrétnímu typu pokožky. Například suchá pleť potřebuje osvěžit a hydratovat, citlivá zase zklidnit a podpořit její přirozenou ochrannou bariéru.

5 nejčastějších chyb v odličování
TIP: Vyzkoušejte nové druhy micelární vody NIVEA pro cílenou péči: Osvěžující pečující micelární vodu a Jemnou pečující micelární vodu. Tu nabízíme ve 2 variantách: pro normální a smíšenou a suchou až citlivou pokožku.