micelarní-voda

Micelární voda - hit v odličování

Odhalte tajemství micelárních vod.
Důkladné odlíčení včetně řasenky během pár minut. Navíc i hydratace a osvěžení pleti v jednom. To není sen, ale micelární voda! V širší známost vešla teprve nedávno a přesto ji každé ráno a večer používají statisíce žen.

CO JSOU MICELY A V ČEM TKVÍ JEJICH SÍLA?

Také je pro vás tajemstvím, co to vlastně micely jsou? Dermatoložka MUDr. Yvonne Bergerová vysvětluje: „Micely jsou shluky malých molekul ve vodním roztoku, které ve styku s pokožkou vytahují nečistoty. Mají dva „póly“ – hydrofilní a lipofilní. Lipofilní pól absorbuje tuky, kožní maz a make-up, naproti tomu hydrofilní pól umí rozpouštět prach a jiné nečistoty rozpustné ve vodě. Právě díky těmto částečkám lze dosáhnout bezchybného odlíčení bez zbytečného drhnutí pleti nebo použití několika odličovacích přípravků.“

Vyzkoušejte naši neparfémovanou micelární vodu s přídavkem dexpantenolu a oleje z jadérek hroznového vína. Kromě čištění se postará i o zklidnění a projasnění pleti – včetně té nejcitlivější.
Nyní k dostání i v 400ml maxi balení, díky kterému ušetříte až 30 % z ceny a vystačí vám až na 200 odlíčení.

pečující Micelární vody

DALŠÍ VÝHODY ODLIČOVÁNÍ „MICELÁRKOU“

Micelární voda je šetrná, účinná a i podle odborníků tím nejlepším, co současný trh nabízí.

  • Postará se jak o povrchové, tak i hloubkové čištění. 
  • K dokonalému vyčištění a hydrataci už nepotřebujete žádné jiné přípravky. 
  • Hodí se pro všechny typy pleti: normální, mastnou i suchou. Díky zklidňujícímu účinku ji dermatologové doporučují i pro velmi citlivou pokožku.
  • Je maximálně šetrná – neštípe v očích, neucpává póry, zabraňuje podráždění.


TIP: Zklidňující pečující micelární voda od NIVEA. Vyzkoušejte naši neparfémovanou micelární vodu s přídavkem dexpantenolu a oleje z jadérek hroznového vína. Kromě čištění se postará i o zklidnění a projasnění pleti – včetně té nejcitlivější.
Nyní k dostání i v 400ml maxi balení, díky kterému ušetříte až 30 % z ceny a vystačí vám až na 200 odlíčení.


A POUŽITÍ? NEMŮŽE BÝT JEDNODUŠŠÍ

Nalijte malé množství vody do středu vatového tamponu a přes zavřené oči jím opatrně krouživými pohyby přejíždějte po obličeji, krku a dekoltu. Opakujte, dokud nezůstane tampon čistý. Nemusíte omývat.

CHYBY V ODLIČOVÁNÍ