NOVÁ ŘADA DERMA SKIN CLEAR

Pomocník, který vás nadobro zbaví pupínků!

Složení NIVEA řady DERMA Skin Clear jemně pomáhá vaší pleti zbavit se nežádoucích pupínků. První viditelné výsledky můžete pozorovat už za 7 dní. Díky tomu budete mít opět kontrolu nad svou pletí, která vám dodá sebevědomí.

NOČNÍ EXFOLIÁTOR DERMA SKIN CLEAR
NAŠE INOVACE

NOVÝ NOČNÍ EXFOLIÁTOR DERMA SKIN CLEAR

Cítíte, že to mezi vámi a vaší pletí trochu drhne? Spojte síly! Účinné složení s 8 % ovocných kyselin (salicylovou a glykolovou) a niacinamidem podporuje přirozený proces obnovy pleti, redukuje pupínky a předchází tvorbě nových.
ÚČINNÉ SLOŽENÍ

POMOZTE SVÉ PLETI PROTI NEDOKONALOSTEM

Složení nové řady DERMA Skin Clear vychází z ověřených vědeckých poznatků o pleti a je klinicky i dermatologicky testováno*. To proto, aby co nejefektivněji redukovalo a předcházelo pupínkům a výsledkem byla čistější a jemnější pleť.

 

*Kožní snášenlivost a účinnost na pleti se sklonem k nedokonalostem testována v klinických studiích.
Žena s čistou pletí bez pupínků
VĚDECKÉ ZÁKLADY DERMA SKIN CLEAR

NOVÉ SLOŽENÍ DERMA SKIN CLEAR: ÚČINNÉ, ALE JEMNÉ

skin-clear

 

Jak nové složení DERMA Skin Clear podporuje vaši pleť? Tím, že aktivuje přirozený proces obnovy vaší pleti za pomoci 8 % AHA a BHA (kyseliny salicylové a glykolové) a niacinamidu.

PRODUKTY

POMOZTE SVÉ PLETI S ŘADOU DERMA SKIN CLEAR

NIVEA Skin Clear Čisticí Gel

ČISTICÍ GEL DERMA SKIN CLEAR OKAMŽITĚ ČISTÍ PÓRY

Začněte svou rutinu s naším jemným a přitom efektivním čisticím gelem. Ve dne i v noci se na naší pleti vrství přebytečný maz, který ucpává póry a podporuje vznik dalších nečistot. DERMA Skin Clear Čisticí Gel intenzivně čistí pleť, odstraňuje přebytečný maz a předchází tvorbě nových pupínků.

NIVEA Skin Clear Čisticí Pleťová Voda

ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA

Vaše tajná zbraň pro zdravou a vyváženou pleť. Čisticí pleťová voda DERMA Skin Clear hydratuje vaši pokožku, aniž by ucpávala póry, obnovuje její rovnováhu a pomáhá kontrolovat mastnotu. Pleť je viditelně čistější už za 7 dní.

NIVEA Skin Clear Čisticí Pleťový Peeling

PEELING PROTI ČERNÝM TEČKÁM

Čisticí pleťový peeling DERMA Skin Clear jemně čistí póry a zjemňuje texturu pleti, zatímco redukuje černé i bílé tečky. Používejte maximálně 2-3x týdně.

NIVEA Skin Clear Noční Exfoliátor

ÚČINNÝ NOČNÍ EXFOLIÁTOR

Získejte znovu kontrolu nad svou pletí s noční péčí! Složení DERMA Skin Clear Nočního Exfoliátoru s 8 % AHA a BHA (kyseliny salicylové a glykolové) urychluje přirozený proces obnovy vaší pleti. Výsledky jsou viditelné už za 7 dní!

RUTINA

UŽIJTE SI KOMPLETNÍ PÉČI DERMA SKIN CLEAR
PRO VIDITELNĚ ČISTĚJŠÍ PLEŤ

Produktová řada NIVEA DERMA Skin Clear

Ráno i večer vždy jako první krok použijte Čisticí gel. Jemně ho vmasírujte do mokrého obličeje a opláchněte. Na vyčištěnou pleť pomocí rukou či vatového tamponku jemně naneste Pleťovou vodu a už ji neoplachujte. V obou krocích se vyhněte oblasti kolem očí.

Na závěr své večerní rutiny naneste Noční exfoliátor na dobře vyčištěnou pleť.* Po použití neoplachujte. Výrobek je vhodný pro každodenní použití.

Jako alternativu k Nočnímu exfoliátoru můžete vyzkoušet Čisticí pleťový peeling. Používejte ho pouze občas (maximálně 2-3krát týdně). Po vyčištění Čisticím gelem ho jemně vmasírujte do mokré pleti. Nakonec obličej opláchněte a naneste Pleťovou vodu. Vyhněte se oblasti kolem očí.


*Při použití se může objevit lehce štiplavý pocit. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku; přestaňte používat, pokud se na pleti objeví podráždění; kontaktujte svého lékaře, pokud podráždění přetrvává; vyhněte se kontaktu s očima. Tento produkt obsahuje alfa hydroxy kyseliny (AHA), které mohou zvýšit citlivost pleti na sluneční záření a především možnost jejího spálení. Při používání tohoto produktu a ještě týden poté používejte opalovací krém, noste vhodné ochranné oblečení (klobouk, šátek, čepici,...) a omezte pohyb na slunci.

Často kladené otázky

Co způsobuje pupínky?

Hlavní příčinou pupínků je nadměrná produkce kožního mazu, známá jako seborea, a většinou nadměrná tloušťka vnějších vrstev kůže. Hyperkeratóza, jak se tento jev odborně nazývá, vede k nedostatečnému odstraňování odumřelých buněk. Kombinace obojího vede k ucpávání pórů, známých jako komedony: jednoduše jsou to černé nebo bílé tečky. Tyto ucpané póry jsou perfektním prostředím pro bakterie (především Cutibacterium acnes). Často se proto objevuje také viditelné zanícení a zarudnutí. Ať už je ale pupínek větší, nebo menší, vždy je vnímaný jako nežádoucí.

Jaký je rozdíl mezi AHA a BHA a jak tyto kyseliny fungují?

AHA je zkratkou z anglického alpha hydroxy acids, tedy alfa hydroxy kyseliny. Tyto přírodní látky se mimo jiné nachází v ovoci, a právě proto jsou známé jako ovocné kyseliny. Mezi nejdůležitější AHA kyseliny ve skincare patří kyselina glykolová, mandlová a mléčná. Pracují především na povrchu pleti, podporují obnovu pleťových buněk a rozpouští odumřelé pleťové buňky. Kyselina glykolová pomáhá mastné pleti se sklonem k pupínkům tím, že ji exfoliuje. BHA (tedy beta hydroxy kyselinou) je kyselina salicylová, látka rozpustná v tucích, která proniká do hlubších vrstev pleti než AHA kyseliny. Proniká do pórů a čistí vývody mazových žláz zevnitř, čímž je zbavuje přebytečného mazu. Zároveň působí protizánětlivě a redukuje zarudnutí.

AHA kyseliny jsou v exfoliaci méně efektivní, ale o to šetrnější, a proto je používáme ve větší míře. Navíc na naši pleť většinou mají hydratační účinek. BHA kyseliny jsou při exfoliaci velmi účinné, a proto je nepotřebujeme v takovém množství. A ještě působí antibakteriálně!

 

Kyseliny na pleti zní trochu škodlivě…

Kyselina salicylová je kyselinou, která se nejdéle používá v lékařství. Při vnějším použití se využívá primárně pro svou schopnost rozpouštění zrohovatělé kůže, což vysvětluje i její použití při léčbě akné. Lidská kůže se neustále regeneruje. Starší kožní buňky odumírají, rohovatí a nakonec odlupují. Tato exfoliace je podporována externě aplikovanou kyselinou salicylovou. Díky svému keratolytickému účinku nutí zrohovatělé buňky vnější vrstvy pokožky, aby se rozpadly a odlouply. Zbavuje póry nečistot a podporuje přirozený proces obnovy pleti.

Jakou koncentraci obsahují nové produkty?

Noční exfoliátor NIVEA DERMA Skin Clear, náš hlavní produkt, obsahuje celkem 8 % kyselinového komplexu. Aktivní ingredience v této dávce se může bez obav používat dlouhodobě.

Jak pleti se sklonem k pupínkům pomáhá niacinamid?

Niacinamid je ve vodě rozpustný derivát vitamínu B3. Ve skin care se považuje za velmi dobře tolerovanou látku a je vhodný pro redukci nadměrného mazu. Z protizánětlivého a mazu regulujícího účinku niacinamidu těží především smíšená a mastná pleť se sklonem k nedokonalostem. Jeho nespornou výhodou také je, že ho můžete kombinovat s řadou dalších látek.

Co je výsledkem této kombinace?

Produkty, které jsou velmi účinné a přitom šetrné. Jejich uživatelé si užijí čistější, obnovenou pleť za pouhých 7 dní. Nejrůznější problémy jako černé tečky, bílé tečky a pupínky jsou minulostí, stejně jako zarudnutí a suchá pleť.

Můžete dokázat, že produkty fungují?

Rozhodně. Všechny naše produkty jsme testovali v klinických studiích, dermatologové zhodnotili a potvrdili jejich schopnost bojovat a předcházet pupínkům a jejich dobrou snášenlivost s pokožkou. Nakonec to ale není odborník, kdo by s produkty měl být spokojený, nýbrž náš zákazník. Proto jsme dodatečně sestavili studii1, abychom se zeptali na jejich názor. A z té jasně vyplynulo, že naše produkty pomáhají v boji proti pupínkům. 107 uživatelů denně testovalo Noční exfoliátor. 93 % z nich potvrdilo, že je jejich pleť viditelně čistší za pouhých 7 dní. 93 % uživatelů také potvrdilo, že po 4 týdnech je pupínků viditelně méně.

1 8týdenní studie se 100 ženami a muži, kteří používali Noční exfoliátor, 2022.
 

Doporučujete používat celou řadu?

Určitě. Složení a řada produktů jsou dokonale sladěné. A konečně, vaše rutina a péče o pleť bude snazší, když budete vědět, že tyto 4 produkty stačí k vyřešení vašich problémů.