Značka a Společnost

Vítáme vás ve světě NIVEA! Čekají na vás zajímavosti o značce NIVEA a společnosti Beiersdorf.

NIVEA & BEIERSDORF

Jako jedna z předních kosmetických společností na světě jsme v neustálém kontaktu se svými zákazníky a nabízíme jim jedinečné, inovativní výrobky.

History of NIVEA

Naše značky se těší důvěře zákazníků po celém světě - od značky NIVEA, jedné z celosvětově nejvýznamnějších značek péče o pokožku a pleť na světě, po další mezinárodně úspěšné značky jako je Eucerin, La Prairie, Labello, 8×4, a Hansaplast/Elastoplast.

S více než 130 lety zkušeností v oblasti péče o pokožku a jedním z nejmodernějších výzkumných center na světě, je společnost Beiersdorf synonymem inovativních a vysoce kvalitních kosmetických výrobků.

Přečíst příběh

Rodina

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Již více jak 100 let rodiny po celém světě důvěřují výrobkům značky NIVEA, které přinášejí tu nejlepší péči o pokožku. NIVEA se za tu dobu stala skutečným členem domácnosti a právě proto je pro ni péče o rodinu naprosto přirozená.
Více informací

UDRŽITELNÝ ROZVOJ VE SPOLEČNOSTI BEIERSDORF

Naši společnost řídíme v souladu s pravidly udržitelného rozvoje a hlásíme se k ekologické a sociální odpovědnosti.

Více informací

KARIÉRA VE SPOLEČNOSTI BEIERSDORF

Naše zaměstnance baví pracovat pro společnost Beiersdorf a jsou hrdí nejenom na to, co dokázala, ale i na hodnoty, které zastává, a značky, které reprezentuje. Jejich výkon a loajalita jsou motorem rozvoje naší společnosti. 

Více informací