složení

NAŠE INGREDIENCE & SLOŽENÍ

NAŠE INGREDIENCE & SLOŽENÍ: JAK VYTVÁŘÍME UDRŽITELNÉ PEČUJÍCÍ PRODUKTY

Zdraví pokožky úzce souvisí se zdravým prostředím, ve kterém žijeme. Proto jsme se zavázali k tomu, aby složení našich produktů bylo co nejšetrnější k životnímu prostředí, a tím i k pokožce.

Chceme se s vámi podělit o to, jak naše produkty vznikají. Přiblížíme vám biologicky odbouratelné ingredience i udržitelné zdroje, ze kterých je získáváme. 


Naše přírodní a organické ingredience

Snažíme se, aby co nejvíce použitých ingrediencí pocházelo z přírodních a obnovitelných zdrojů. Při jejich výběru sledujeme nejen účinky na pokožku, ale i jejich dopad na životní prostředí.

Objevte naše udržitelné produkty, které obsahují 99 % ingrediencí přírodního původu.


Biologická odbouratelnost

Při vývoji produktů je pro nás důležité, aby bylo jejich složení biologicky odbouratelné. Díky tomu se ingredience mohou vrátit zpět do přírody, aniž by narušily její přirozený koloběh.

Přečtěte si více o produktech s biologicky odbouratelným složením a našich cílech do budoucna.


Veganská kosmetika

Veganství je po celém světě čím dál populárnější. A to se týká nejen stravy, ale i kosmetiky. Lidem záleží na tom, aby byly ingredience rostlinného původu. Živočišné materiály zkrátka nejsou v souladu s jejich životními hodnotami. Chceme vyhovět všem našim zákazníkům, a tak jsme moc rádi, že veganům můžeme nabídnout 100% veganskou řadu pečujících produktů Naturally Good.

Přečtěte si více o naší veganské kosmetice a vyzkoušejte řadu Naturally Good.


Chceme minimalizovat mikroplasty

Mikroplasty. Znečišťují půdu, ale i oceány naší planety. Proto jsme jako jedna z předních světových značek kosmetiky přijali taková opatření, abychom přítomnost mikroplastů eliminovali.
Od konce roku 2021 tak mikroplasty nenajdete v žádném z našich produktů. A to na celém světě.

Přečtěte si více o našem slibu vyrábět produkty 100% bez mikroplastů.


Náš udržitelný palmový (jádrový) olej

Díky svým unikátním vlastnostem je palmový olej oblíbenou přísadou nejen v potravinářském, ale i v kosmetickém průmyslu. Je tu ale jeden zásadní problém, a to odlesňování deštných pralesů kvůli získání plochy pro pěstování palem. Jsme ale přesvědčeni, že palmový olej lze získávat i udržitelným způsobem, aniž by docházelo ke kácení deštných pralesů.

Zjistěte více o tom, jak podporujeme udržitelné získávání palmového oleje.


Ochrana pokožky & transparentnost

Ochrana pokožky, životního prostředí a naplnění očekávání našich zákazníků. To jsou naše tři hlavní pilíře, na kterých nám záleží. Abychom vůči vám byli maximálně transparentní, najdete na webu NIVEA seznam 600 ingrediencí a informace o nich. 

Prohlédněte si náš NIVEA slovník ingrediencí.


Jedna pokožka. Jedna planeta. Jedna péče.

Je pro nás důležité, abychom k vám byli maximálně upřímní a transparentní. Proto vám zodpovíme otázky týkající se udržitelnosti. Zajímá vás ještě něco jiného? Více informací najdete přehledně na na webu Beiersdorf v sekci Udržitelnost. Navštivte nás tam!