Nová dávka energie pro vaše tělo. Jaro přichází!

Zažeňte únavu a užijte si naplno jaro. Neomezuje nás zima ani horko. Kdy jindy proto být aktivní než na jaře! Probuďte svou pokožku i celé své tělo ze zimního spánku, máme na to pár užitečných tipů.

Využijte povzbuzující energii jara

Dejte sbohem suché pokožce! Na jaře vítězí svěžest

Konečně se přestanete třepat zimou a tlusté punčochy, svetry a rukavice zase skončí v nezapadlejší části skříně. Je čas na jarní modely, ve kterých opět můžete ukázat víc, než jen konečky prstů a špičku nosu!

Než svoji pokožku vystavíte na odiv, dopřejte jí nejdříve povzbuzující jarní kůru. Se suchou kůží se rozlučte – raději se celému světu pochlubte svěžestí a hebkostí! A jaký je první krok k jarnímu probuzení? Vyzkoušejte Osvěžující sprchový gel NIVEA Lemongrass & oilDrobné olejové perličky vaši pokožku nejen zjemní, ale také ji hloubkově a dlouhodobě hydratují.


Při jarní očistě nezapomeňte ani na obličej. NIVEA Rozjasňující rýžový peeling vyčistí póry pleti do hloubky a umožní jim znovu se zhluboka nadechnout. Hutným ochranným krémům na zimu je konec! Nyní můžete svou tvář rozjasnit pomocí lehkého krému jako je NIVEA Rozjasňující denní krém Naturally Good s organickou aloe vera. Vítejte zpátky do svěžích dnů!


Kozačky zpátky na půdu! A nejlepší jarní kousky vpřed

Odvděčte se svým nohám po dlouhé zimě. Měsíce byly zavřené v těžkých botách a teď potřebují trochu odlehčit. Díky bohu za tu nejpohodlnější módu na světě! V lehkých stylových teniskách se vám bude chtít poskočit. A zanedlouho vytáhnete i sandálky, s péčí o ztvrdlé paty proto začněte raději hned.


Odvděčte se svým nohám po dlouhé zimě

Víte, jak drsná chodidla proměnit v jemné nožky? Zbavte se suché kůže na nohou: zajistěte si hebká chodidla.


Buďte fit – začněte s aktivitou krok po kroku

Jestli si ještě připadáte malátná jako medvěd po zimním spánku, nemusíte se do ničeho nutit. Zvyšování teploty a větší množství slunečního svitu brzy s vaším tělem udělají své. Zahajte aktivní sezónu procházkami a postupně přidávejte jednoduchá cvičení. Za chvíli se budete cítit skvěle!

Den nabitý energií – jak se zbavit jarní únavy?

Nechce se vám čekat, až se vaše tělo vrátí zpět do rovnováhy? Trochu mu pomozte. Díky jednoduchým rituálům nedostane únava šanci:

  • Blesková ranní rozcvička – vyhraďte si na ranní přípravy o pár minut navíc a pomozte svému tělu rozproudit krev v žilách. Nejenže vám ranní cvičení dodá energii, ale vaše tělo ještě před snídaní nejlépe spaluje.
  • První propad energie stimulujte kávou nebo čajem – obvykle kolem 9 hodiny ráno pocítíte první záchvěvy únavy. Právě to je vhodná chvíle na rituální kávu nebo čaj. Během krátké přestávky se uvolníte a povzbuzující látky vás opět vrátí ke koncentraci.
  • Trávíte většinu pracovní doby za stolem? Zvedněte se alespoň jednou za hodinu ze židle a projděte se po místnosti. Díky tomu na vás únava nepadne tak rychle.
  • První odpolední krize – trochu přírodního cukru vás vrátí zpět do hry. Kolem 3 hodiny odpolední začíná naše tělo i mysl rezignovat a dožaduje se odpočinku. Udělejte si krátkou přestávku a snězte lehký salát, ovoce nebo si zajděte pro smoothie
  • Hluboký odpolední propad zachrání procházka na čerstvém vzduchu. Mezi 5–6 hodinou odpolední začíná únava pomalu vítězit. Pokud se z práce nechcete přesunout rovnou do postele, potřebujete doplnit kyslík a pročistit hlavu. Pěší procházka ze zaměstnání je ideálním řešením!
  • Zbytek volného času věnujte koníčkům – když nás něco baví, snadno přemůžeme i únavu. Naplánujte si na večer zábavný program s přáteli a uvidíte, že pocit únavy se rázem vytratí.

 

Chcete se na jaře snadno dostat do formy? Vyzkoušejte 10 účinných cviků pro pevnou postavu!

Venku jde všechno líp – a především pohyb!

Nezáleží na tom, jestli si užíváte běhání v parku, nebo raději okopáváte zahrádku. Všechny venkovní aktivity vám pomohou zůstat fit. Připojte k vašim běžným aktivitám pár jednoduchých cviků, jako jsou dřepy nebo výpady, a sledujte, jak se vaše kondice zlepšuje každým dnem.

Udělejte si radost

Konečně je dost teplo i na procházky po městě. Využijte příjemného počasí a vyrazte do své oblíbené módní čtvrti. I takové detaily jako barvy totiž mají na vaši psychiku vliv. A jarní nálada si přece zaslouží o něco veselejší šatník!

Stále necítíte radost z jara? Vyrazte do přírody!

Slunce a probouzející se příroda vám dodají energii. Milujete květiny? Vždyť ten čas, kdy všechno kolem pučí a rozkvétá, trvá jen pár týdnů v roce. Užijte si ho naplno, naplánujte výlet na kolech nebo víkend strávený na chatě. A nezapomeňte s sebou vzít fotoaparát. Ty barevné scenérie prostě musíte zachytit!

Možná jste celou zimu čekala na příležitost, kdy se budete moci pustit do různých změn a projektů. Směle do toho, teď je ten správný čas! Proměňte vzhled vaší kuchyně, nově natřete poličky v ložnici nebo projděte staré poklady z půdy. Naštěstí už všechno můžete dělat venku, jaro je tady!


NIVEA Modré Tipy - Jak na podrážděný nos?

Skolila vás otravná chřipka a neustálé smrkání? Jestli trpíte na odřený nos, tak pro vás máme radu, jak ulevit sobě i vašemu nosu. 
Mrkněte se na jeden z NIVEA Modrých Tipů.