Hýčkejte pokožku jednoduše, ale intenzivně


NEVZDÁVEJTE SE HEBKÉ POKOŽKY. JEJÍ HYDRATACI TEĎ ZVLÁDNETE RAZ DVA. DÍKY TĚLOVÉMU MLÉKU DO SPRCHY.

Myslíte si, že na cestě za krásnou pokožkou neexistují zkratky? Podívejte se s námi na to, jak pokožku intenzivně a přitom bez námahy hydratovat už ve sprše. Začít můžete hned zítra ráno – a třeba díky tomu svůj budík necháte zazvonit o pár minut později.


Začněte den hydratací: Během sprchy

Hektické pobíhání dokáže den pokazit hned od začátku. Objevte způsob, jak o sebe pečovat a přitom ušetřit drahocenné minuty.

Ideální ranní péče ve dvou krocích

Aby vaše pokožka zářila, potřebuje dvě věci – čistění a hydrataci. Když se jenom osprchujete, pokožka se začne rychle vysušovat, pouhá hydratace zase kvůli ucpaným pórům nebude tolik efektivní. Jen si vzpomeňte, jaké to je, když se neodlíčíte nebo když po odlíčení nepoužijete pleťový krém. Pokožka těla sice není tolik citlivá jako pleť na obličeji, potřebuje ale stejnou péči.

Čištění pokožky a aplikace tělového mléka by tedy mělo jít ruky v ruce. Napadá vás lepší způsob, jak ušetřit čas, než zvládnout obě procedury během jediné sprchy? Máme ale i další triky, které vám zpříjemní ráno.

Péče o pokožku s minimální námahou

Jaký je nejčastější důvod, proč ženy své pokožce nevěnují tolik péče, kolik si zaslouží? Vsadíme se, že odpověď známe. Čas. Jenže s bleskovou hydratační péčí, jako je NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy, už zkrátka není prostor na to se vymlouvat. 

Vyzkoušejte 5 triků pro efektivnější start dne

 

Vlasy stačí umývat obden


Rychlé svlažení těla zvládnete za minutku, mytí, sušení a rozčesávání vlasů vám ale ráno spolyká spoustu času. Každodenní mytí vlasů navíc ani není prospěšné – pokožka hlavy i vlasy potřebují ke své hydrataci a lesku přirozený kožní maz. Raději proto mytí obden vynechte a ukraťte si tak čas při ranním vypravování.

Vyzkoušejte 5 triků pro efektivnější start dne

 

Outfit si připravte předem


Není nic horšího než vystávat ráno bezradně před šatníkem. Když si oblečení na následující den připravíte už večer, ušetříte si ráno nejen chvilku pro sebe, ale také zbytečné stresy třeba kvůli tomu, že se vám k sukni nehodí boty nebo že jste na halence objevila šmouhu od deodorantu.

Vyzkoušejte 5 triků pro efektivnější start dne

 

K večeři uvařte porci navíc. A zabalte si ji


Krabička s jídlem připravená na druhý den znamená hned trojí výhodu. Ráno ušetříte čas, v práci ušetříte peníze za oběd a navíc se můžete ujistit, že vaše strava bude obsahovat vše, co potřebujete. Kromě vnější péče v podobě hydratace totiž krásná pokožka vyžaduje příjem živin, které jí zaručí jen pestrý jídelníček.


Vyzkoušejte 5 triků pro efektivnější start dne

 

Hydrataci zvládněte ve sprše


Tělové mléko do sprchy je takový malý zázrak. Nemusíte čekat, až pokožka uschne, snadno se nanáší a klidně ho můžete opláchnout bez obav, že by ztratilo svůj účinek – vpije se totiž hluboko do pokožky. Jakmile zavřete kohoutek a vyjdete ven ze sprchy, můžete se ihned začít oblékat. 


Vše, co potřebujete vědět o tělovém mléku do sprchy

Objevte všechny výhody moderní hydratace. Tělové mléko do sprchy vás uchvátí, i pokud máte opravdu suchou pokožku.

Sklízejte ovoce – krásnou a hebkou pokožku

Po ranní sprše se cítíte svěží, po ranní hydratační sprše se ale budete cítit také krásně opečovaná a voňavá. Díky pravidelné hydrataci získá vaše pokožka pružnost a na dotek bude jako samet. Navíc se nemusíte bát, že by se na vás oblečení nepříjemně lepilo – na rozdíl od běžných tělových mlék totiž tělová mléka do sprchy zanechávají pokožku jen příjemně hebkou, nikoliv lepkavou.

Využijte moment, ve kterém pokožka nejlépe vstřebává

Máte opravdu suchou pokožku a bojíte se, že hydratace ve sprše nebude stačit? Omyl. Právě okamžik, ve kterém je pokožka ještě zvláčněná vodou, je tím nejlepším k hydrataci. NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy v ní pak vláhu pevně uzamkne a kůže zůstane hydratovaná po celý den.

Ta nejlepší zjemňující péče po holení

Znáte ten pocit, kdy je vaše pokožka po holení sice krásně hladká, ale velmi suchá a někdy až šupinatá? NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy zařídí, abyste ze sprchy vyšla už v kompletní hebké výbavě. Skvělá příležitost vytáhnout vaši oblíbenou sukni a odhalit lesklé nožky!

Zázrak jménem mandlový olej

Díky jedinečnému složení představuje NIVEA Výživné tělové mléko do sprchy ideální péči pro všechny typy pokožky. Je lehké a nezanechává mastný film, díky obsahu mandlového oleje ale hloubkově hydratuje i opravdu suchou pokožku. Vyzkoušejte si ho sami!

Jak tělové mléko do sprchy používat?

Ne každý si potrpí na dlouhé zkrášlující procedury v koupelně. Díky tělovému mléku do sprchy se ale hydratace stala bezstarostnou pro každého. Stačí ho ve sprše nanést na pokožku umytou sprchovým gelem a opláchnout. Pečující formule se postará o to, aby krásně jemná zůstala i opravdu citlivá pokožka.

Postupujte následovně:

  1. Očistěte pokožku jako při běžném sprchování.
  2. Zastavte proud vody a naneste na pokožku tělové mléko.
  3. Nemusíte stát ve sprše a čekat – tělové mléko se do pokožky vsakuje ihned a přetrvá i poté, co ho opláchnete.
  4. Ani jste nevykročila ze sprchy a vaše pokožka je čistá, hydratovaná a voňavá. Vzhůru do nového dne!