ÚČES PLNÝ KVĚTIN

#NIVEASUMMERVIBES Přivítejte léto v plné parádě! Víme, jak na to. Nechte se inspirovat a vytvořte si dokonalý barevný účes.

Objevte stylový účes, který dokonale podtrhne váš letní look!

TIPY NA LETNÍ ÚČESY

Pokožka je tmavší, vlasy světlejší, dny delší. To znamená jediné, léto je tu! Období, na které se celý rok těšíme. Kupte si nové šaty, obujte oblíbené sandálky a účes? Ten nechte na nás

Ptáte se, proč zrovna květiny? Protože v nás vyvolávají pocit radosti, štěstí a pohody. Navíc existuje nepřeberné množství barev, druhů a možností, jak je kombinovat. Každá ozdoba je tedy originál. Stejně jako vy. 

 


Ozdobte svůj účes květinami

Připevněte květy do svůdných vln

Nedbalé vlny jsou ideálním účesem do letních dnů. Můžete je nosit sepnuté i rozpuštěné a stále vypadají krásně. A můžou vypadat ještě lépe! Jak? Stačí do nich zachytit drobné barevné kvítky pomocí pinetek. V blond vlasech vypadají krásně červené květy. Pro brunetky doporučujeme naopak žluté, či růžové. 

 

NECHTE HRÁT COPÁNEK VŠEMI BARVAMI

Existuje tolik způsobů, jak vlasy zaplést. Patříte mezi milovníky francouzského, rybího nebo jiného copu? Zkuste si do něj zaplést pár květů. Dodají copánku nádech romantiky a nejen muži se za vámi budou otáčet. Mrkněte se na nejkrásnější pletené a zaplétané účesy.

 


VYTVOŘTE SI VLASTNÍ KVĚTINOVOU SPONU

VÍME, JAK VYROBIT KVĚTINOVOU SPONU DO VLASŮ VE DVOU KROCÍCH

Baví vás domácí tvoření? Tak dávejte pozor. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod na výrobu květinové spony. Potřebujete k tomu pouze 5 věcí, pár minut času a šikovné ruce.

5 VĚCÍ DÍKY KTERÝM SI VYTVOŘÍTE KVĚTINOVOU SPONU

Zapomeňte na zdlouhavý seznam potřebných věcí. Stačí vám pouze: 

KROK 1: PŘIPEVNI KVĚTY KE SPONĚ

Nejdříve si vyberte květy, které chcete mít ve své sponě. Můžete dát na jednoduchost a použít jen jednu barvu, nebo zvolit barev více, je to jen na vás! Ustřihněte stonek pod květem a květ na sponu umístěte podle své fantazie.  Nyní ho připevněte k zubům spony pomocí květinové pásky. 

KROK 2: ABY KVĚTY NEZVADLY

Ptáte se, jak zajistit, aby květy vydržely co nejdéle čerstvé a krásné? My to víme. Stačí na ně po dokončení použít  NIVEA Regenerační lak na vlasy Care & Hold. Poté vaše spona  zůstane rozkvetlá ještě dlouho. 

SPONA JE PŘIPRAVENA ZDOBIT VAŠE VLASY

Sponu ozdobenou květy můžete použít v mnoha různých účesech. Nejlépe ale vypadá v nízkém drdolu. Roztomilost zaručena. 


Jak na romantické stočené pramínky

Účes vhodný pro vrstvený střih. Je uvolněný a jednoduchý. Hodí se pro denní nošení, nákupy s přáteli či neformální oběd. Romantické stočené pramínky budete mít hotové za 5 minut. Další žhavé trendy účesy a tipy na péči o vlasy najdete na  https://www.NIVEA.cz/ucesy.


Objevte další letní inspirace

Inspirace na letní outfit

Přemýšlíte, jaký outfit by nejlépe podtrhl váš nový rozkvetlý účes? Už nemusíte. Připravili jsme pro vás tipy na dokonalé kousky. 

Inspirace na letní jídlo a pití

Léto přímo vybízí k pořádným grilovačkám! Stále nevíte, čím přátele překvapit? Máme pro vás recepty na dokonalé občerstvení, se kterým vás titul nejlepší hostitelky nemine.