Letní reparát

Letní reparát


ANEB 3 KROKY, JAK ZREGENEROVAT PLEŤ, VLASY A TĚLO PO LÉTĚ.

Léto se nachýlilo ke konci a je na čase sečíst škody. Nemluvíme o záplavách a uschlých stromech, ale o vaší pleti, vlasech a pokožce. Slunce si s námi může nepříjemně pohrát v podobě pigmentových skvrn, vrásek, popraskané kůže a poškozených vlasů. Objevte recept na letní reparát a osvěžte své tělo.

1. REGENERUJTE NEJEN OBLIČEJ, ALE I DEKOLT A KRK

I když stopy po působení sluníčka jsou nejviditelnější v obličeji, krk a dekolt by při aplikaci regeneračního krému neměly zůstat pozadu. Pro regeneraci pleti je nevhodnější intenzivně hydratační krém na denní i noční péči a výživná maska, kterou opakujete alespoň 1x týdně.

2. HYDRATUJTE CELÉ TĚLO A ZACHOVEJTE CO NEJDÉLE SVÉ OPÁLENÍ

  • Už při sprchování pečujte o namáhanou pokožku s tělovým mlékem do sprchy NIVEA. Pokožce těla rychle poskytnete intenzivní hydrataci, i když třeba spěcháte do práce – stačí na mokrou pokožku aplikovat tělové mléko do sprchy, opláchnout – a je hotovo! Osušte se ručníkem a hned se můžete oblékat.
  • Obzvláště suchou pokožku potěšíte sprchovým olejem NIVEA s 55 % pečujících olejů.
  • Vrcholem péče o poškozenou pokožku je NIVEA Tělové suflé s olejem Třešňový květ & jojobový olej. Hýčká ji bohatou, rozmazlující péčí, dlouhodobě ji hydratuje a zanechává ji sametově hebkou.
Pokožka je po opalování, koupání a dalších letních kratochvílích vysušená a někdy až podrážděná a zarudlá. Vydejte se proto i zde cestou silné hydratace. Pomohou vám k tomu pečující tělová mléka na suchou pokožku s bambuckým máslem nebo bio oleji, zvláčňující tělová mléka do sprchy nebo intenzivní péče v podobě tělového suflé.

Intenzivní hydratace již ve sprše

Máte málo času, ale přesto chcete o pokožku pečovat? Intenzivní a rychlou výživu ji můžete dopřát už ve sprše.

Sametová hebkost pro vaši pokožku

3. PŘI REGENERACI VLASŮ PAMATUJTE NA SPECIÁLNÍ BALZÁMY A STYLING

Slunce, chlorovaná či mořská voda – potěcha pro duši, ovšem ne už tolik pro vlasy. UV záření a vodní hrátky totiž narušují proteinovou strukturu vlasů a ty jsou pak vysušené, unavené, bez lesku a navíc mají sklon k lámavosti. Vlasy se neumějí regenerovat samy jako pokožka, a proto je jim třeba dopřát ještě více hydratační a regenerační péče.
  • Prvním regeneračním krokem po létě by mělo být zastřižení poškozených konečků.
  • Po každém mytí vlasů používejte speciální regenerační kondicionér.
  • Pokud chcete vlasy oživit a vrátit jim lesk a pružnost, dopřejte vlasům 1x týdně také intenzivní ošetření – zkuste masku, sérum nebo kúru.
beautiful-red-hair
ADP010_PRODUCTSTAGE_2800x1400