žena držící hrneček

Záchrana pro uspěchaná rána: Kvalitní kosmetika i příprava den předem


ODSTARTUJTE ZAČÁTEK DNE PĚKNĚ SVIŽNĚ!

Ráno, než se pořádně probudíme, se občas divíme, jak čas utíká. Také si stihnete pouze opláchnout obličej, zatímco snídani i péči o pokožku odbýváte, když se rychle snažíte vypravit se do práce? Máme pro vás pak triků, jak získat ráno čas navíc, aniž byste musela vstávat o hodinu dřív.

Jak po ránu neztrácet čas a ještě ho ušetřit

Co jde, to připravte už večer.
žena před zrcadlem

Ne nadarmo se říká, že co můžeme udělat dnes, to nemáme odkládat na zítřek

Říkáte si, k čemu to bude, když si všechno připravíte večer, ale pak si stejně nepřispíte, protože vás „ženeme‟ do sprchy? Dejte na nás a na pár minut se v ní ráno uvolněte. Uvidíte, že zbytek dne bude o něco příjemnější!

Takové běžné ráno: Jak se neuhnat hned v začátku dne?

Rána dokážou být pořádně náročná a stresující, zvlášť když kromě sebe musíte z domova vypravit ještě zbytek rodiny. Připomíná vám to vaše chaotické začátky dne? Tak to pojďte dělat jinak!

Všechno, co můžete, si připravte už večer, ať už půjde o věci  do práce, svačiny, které se přes noc v ledničce rozhodně nezkazí, nebo třeba oblečení pro děti, do něhož ráno jen vklouznou bez vaší další pomoci. I mytí vlasů si můžete „odbýt‟ večer.

Tím vším ušetříte pár minut, které můžete beze spěchu strávit ve sprše, uklidnit se, nechat se proudem vody nabít energií na celý den, osvěžit se a rozmazlit se, třeba některým ze sprchových gelů NIVEA. Ty mohou vaše ráno pěkně pozvednout.


Mějte svá rána stoprocentně pod kontrolou

Rady pro všední rána, které nevyvážíte ani zlatem.

Probouzejte se snáz a buďte v pohodě od prvních minut

Existuje ještě několik obecných tipů na to, jak se ráno zbytečně netrápit:

 

  • neodkládejte budík - těch pár minut navíc vám už nepomůže, jen se budete cítit hůř a unaveněji
  • nastartujte tělo sklenicí vody hned po probuzení
  • mysl zase podpořte svou oblíbenou hudbou
  • udělejte si dobrou kávu, a pokud máte kávovar, připravte si suroviny už večer - ráno ho jen zapnete!
  • v zimě se ujistěte, že budete mít ráno v pokoji teplo, pokud to jde - z vyhřáté postele se vám totiž do zimy chtít nebude

 

Hydratujte se už ve sprše s Výživným tělovým mlékem do sprchy od NIVEA

Pokud nechcete věnovat čas zdlouhavému mazání pokožky po sprše, hydratujte ji už během sprchování s šikovným Výživným tělovým mlékem do sprchy. Unikátní složení s mandlovým olejem i suchou pokožku dokonale vyživí a dlouhodobě chrání před vysušováním. Po umytí běžným sprchovým gelem použijte tělové mléko do sprchy. Opláchněte, osušte se a máte hotovo! Užijte si snadnou cestu k hebké pokožce! 

Jak se ráno uklidnit krok za krokem

Osvěžující sprchou

Co takhle rozproudit krev v těle příjemnou sprchou? Povzbudíte tím svou mysl a osvěžíte pokožku svého těla. Pokud k tomu chcete extra ovocnou vůni vyzkoušejte NIVEA Sprchový gel Fresh Blends Raspberry.

žena sedící

Jak se ráno uklidnit krok za krokem

Hydratací a jemnou péčí o pokožku

Každý typ pokožky bychom vždy po sprchování měli zahrnout péčí. Proto ji ani ráno určitě nezapomeňte hydratovat. Zabere vám to jen minutku, když si vezmete na pomoc Lehké tělové mléko Aloe & Hydration.

vločky

Jak se ráno uklidnit krok za krokem

Snídaně, která vám dodá energii

Říká se, že snídaně je základ dne a něco na tom bude! Nevybíhejte z domu nenajezená, dobře vám udělá třeba jogurt s müsli, tvaroh s oříšky nebo tmavé pečivo s kvalitní šunkou. A především vás povzbudí samotný rituál snídání a klidného pití čaje nebo kávy.

klíče v ruce

Jak se ráno uklidnit krok za krokem

… a hurá ven!

Stejně jako oblečení nebo svačinku si můžete připravit i klíče a další drobnosti, které před odchodem z domova určitě hledáte. Večerní příprava těchto věcí na botník nebo podobné místo vám ušetří další minuty a stres.

background