Zajímá vás NIVEA Creme a Soft?

Zde najdete odpovědi na často kladené otázky.

1. Pro které typy pokožky jsou určeny NIVEA Creme a NIVEA Soft?  
NIVEA Creme a NIVEA Soft jsou univerzální krémy, vhodné pro všechny typy pokožku a pro péči o tvář, tělo i ruce. Záleží jen na vás, jaký z nich si vyberete. Pokud vaše pokožka vyžaduje bohaté složení a intenzivní výživu, je pro vás tou správnou volbou NIVEA Creme. Pokud preferujete lehčí konzistenci a chcete svojí pokožce dopřát svěží hydratační péči, určitě vyzkoušejte NIVEA Soft. Snadno se roztírá a je proto ideální i pro aplikaci na větší část pokožky.

2. Jak se liší NIVEA Creme a NIVEA Soft?

NIVEA Creme je emulze voda v oleji. To znamená, že kapičky vody jsou rozptýlené v oleji. Vaší pokožce tak nejdříve poskytne intenzivní péči díky vnější olejové fázi a následně hydrataci díky kapičkám vody. A naopak, NIVEA Soft je emulze olej ve vodě -  malé kapičky oleje jsou rozptýlené ve vodě. Proto se nejdříve vnější fáze rychle vstřebá do pokožky, která tak získá okamžitou hydrataci, a až poté dodají kapičky oleje pokožce potřebnou péči.

3. Jak můžete NIVEA Creme vyrábět bez konzervantů?  
Konzervační látky jsou antimikrobiální látky, které brání množení mikroorganismů. NIVEA Creme je emulze voda v oleji (W/O), jsou to tedy malé kapičky vody, které "plavou" v olejové fázi. Díky tomu tento typ emulze nepředstavuje vhodné prostředí, které mikroorganismy ke svému přežití potřebují. Vzhledem k tomu, že během výroby se do NIVEA Creme mikroorganismy prakticky nedostanou a díky jeho složení v něm i ty, které se do výrobku dostanou při jeho používání, dlouho nepřežijí, nejsou zde konzervační látky zapotřebí. 

4. Mohu použít NIVEA Creme u mého kojence/batolete, pokud má suchou pokožku? 

NIVEA Creme doporučujeme používat pro děti se suchou pokožkou. NIVEA Creme neobsahuje žádné konzervanty ani barviva, je tedy vhodný pro specifické potřeby kojenců se suchou, velmi citlivou pokožkou.Máte ještě další otázky?

Použijte prosím náš kontaktní formulář.
faq