JAK NA NEZAPOMENUTELNOU ZAHRADNÍ PARTY? S NÁPADITOU DEKORACÍ!

Užijte si léto naplno s #NIVEASUMMERVIBES Chystáte se pořádat zahradní party a chcete se před návštěvou opravdu blýsknout? Vsaďte nejen na dobroty, ale taky na originální dekoraci prostoru. Nemusí jít o nic drahého nebo kýčovitého. Máme pro vás pár nápadů, jak báječného efektu dosáhnout jen s trochou šikovnosti a za pár korun.

DOPŘEJTE SVÝM HOSTŮM PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ NA VLASTNÍ ZAHRADĚ. STAČÍ JEDNODUCHÉ, ALE EFEKTNÍ DEKORACE!

Máme pro vás tipy a triky, jak proměnit zahradu v prostor pro nezapomenutelná letní setkání.

INSPIRUJTE SE U NÁS A OHROMTE BÁJEČNOU VÝZDOBOU ZAHRADY!

Pozvánky už putují k vašim blízkým, počasí nemá chybičku a vy ještě do posledního detailu v duchu ladíte, jak bude celá party na vaší zahradě vypadat. 

Na nudné doplňky z papírnictví už vám nikdo uznale hlavou nepokývá. Popusťte uzdu své fantazii a dovolte si pár kreativních chvilek. 

Máme pro vás pár tipů, které vaše návštěva určitě ocení, ať už se bude víc zajímat o servírované lahůdky, nebo o výzdobu zahrady, na které se bude akce konat.

 


OPRAŠTE STARÉ KOUSKY A VYTVOŘTE Z NICH NOVÉ

OŽIVTE STAROU VÁZU KOUSKY OVOCE

Květiny na party patří, ať už vám je někdo přinese, nebo si je dopřejete jako dekoraci. Co ale dělat, když vás vaše omšelá váza už opravdu nebaví? Vhoďte do vody pár plátků pomeranče. Je to sice jen malý a jednoduchý krůček, dokáže ale velké divy!

DEJTE PROSTOR KVĚTINÁM I SVÍČKÁM

Jak jde o zahradní party, nemůžeme kromě květin vynechat ani svíčky. Jejich světlo dokáže navodit perfektní atmosféru kdykoli a kdekoli. Spojte krásu živých květů s plovoucími svíčkami - stačí naplnit vhodnou nádobu, na hladinu položit pár barevných květů a přidat plovoucí svíčky. Hned jak se setmí, můžete je zapálit a uvidíte, že sklidíte ovace.

NALAĎTE SE NA EXOTICKOU VLNU S ANANASOVOU VÁZOU

Servírujete ananas jako sladkou svačinku nebo z něj připravujete lahodné nápoje? Opatrně ho vydlabejte a kůru nevyhazujte. Buď z něj můžete vytvořit nádhernou exoticky působící vázu, nebo do něj nasypte nějaké ty dobroty, které si bude moct každý nabízet podle chuti. Co takhle lesní ovoce? 

POUŽITÉ LAHVE? TA NEJLEPŠÍ DEKORACE!

Vyhazovat použité skleněné lahve? Ani náhodou! Vezměte si k nim barevné stužky a malé větvičky z jakéhokoli stromu. Jemně je svažte k sobě a vložte do lahví - u každé vám zbude místo na barevnou květinu, která nadělá v kombinaci s tím vším velkou parádu.


Hlavně zůstat svěží

NEZAPOMEŇTE NA OCHRANU PŘED SLUNÍČKEM

Každý je rád venku, když nás sluníčko těší svými paprsky. Jenže po delší době to může být náročné. Stejně tak jako hlava nebo zažívání může trpět i vaše pokožka. Vytvořte na zahradě místečko, kde se budou vaši hosté moct osvěžit lahodnými nápoji a své pokožce budou moct dopřát tu nejlepší péči!

UCHOVEJTE NÁPOJE CHLADNÉ A OSVĚŽUJÍCÍ

Nemáte velkou ledničku nebo sklep, a přesto chcete podávat drinky správně chlazené? Tak rychle sem se starými neckami nebo dětskou vaničkou! Obojí se dá průběžně doplňovat studenou vodou, a aby to nějak vypadalo, vaničku i necky můžete parádně ozdobit - třeba klasickými girlandami.

Hledáte inspiraci na neobyčejné dobroty, kterými byste gastronomicky zazářila? I tu pro vás máme!

 


OBJEVTE SVĚT BÁJEČNÝCH VĚCÍ S NIVEA

OSLŇTE DOKONALOU LETNÍ GARDEROBOU

Všechno už jste promyslela a zařídila, ale tím to nekončí. Už víte, co si vezmete na sebe? Žádné strachy, i na tuto otázku máme hned několik odpovědí. A slibujeme vám, že budete skutečná hvězda večera.

ODSTARTUJTE DOBU KVĚTINOVOU

Aspoň tedy na jeden večer, kdy budete pořádat svou skvělou party. Oblečení totiž není to jediné, co byste na sobě měla řešit. Zapomenout nesmíte ani na účes! Co takhle vytvořit si roztomilý rozcuch nebo romantický účes s vlasy v hlavní a s květinami ve vedlejší roli?