Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

květinvý-účes-záhlaví

ÚČES PLNÝ KVĚTIN

#NIVEASUMMERVIBES

Přivítejte léto v plné parádě! Víme, jak na to. Nechte se inspirovat a vytvořte si dokonalý barevný účes.

Objevte stylový účes, který dokonale podtrhne váš letní look!

TIPY NA LETNÍ ÚČESY

Pokožka je tmavší, vlasy světlejší, dny delší. To znamená jediné, léto je tu! Období, na které se celý rok těšíme. Kupte si nové šaty, obujte oblíbené sandálky a účes? Ten nechte na nás

Ptáte se, proč zrovna květiny? Protože v nás vyvolávají pocit radosti, štěstí a pohody. Navíc existuje nepřeberné množství barev, druhů a možností, jak je kombinovat. Každá ozdoba je tedy originál. Stejně jako vy. 
 

Ozdobte svůj účes květinami

růžová-květina-hnědé-vlasy

Připevněte květy do svůdných vln

Nedbalé vlny jsou ideálním účesem do letních dnů. Můžete je nosit sepnuté i rozpuštěné a stále vypadají krásně. A můžou vypadat ještě lépe! Jak? Stačí do nich zachytit drobné barevné kvítky pomocí pinetek. V blond vlasech vypadají krásně červené květy. Pro brunetky doporučujeme naopak žluté, či růžové. 
 

květiny-v-copánku

NECHTE HRÁT COPÁNEK VŠEMI BARVAMI

Existuje tolik způsobů, jak vlasy zaplést. Patříte mezi milovníky francouzského, rybího nebo jiného copu? Zkuste si do něj zaplést pár květů. Dodají copánku nádech romantiky a nejen muži se za vámi budou otáčet. Mrkněte se na nejkrásnější pletené a zaplétané účesy.
 

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ KVĚTINOVOU SPONU

Jak na romantické stočené pramínky

Účes vhodný pro vrstvený střih. Je uvolněný a jednoduchý. Hodí se pro denní nošení, nákupy s přáteli či neformální oběd. Romantické stočené pramínky budete mít hotové za 5 minut. Další žhavé trendy účesy a tipy na péči o vlasy najdete na  https://www.NIVEA.cz/ucesy.

Objevte další letní inspirace

Inspirace na letní outfit

letní-outfit-inspirace

Přemýšlíte, jaký outfit by nejlépe podtrhl váš nový rozkvetlý účes? Už nemusíte. Připravili jsme pro vás tipy na dokonalé kousky. 

Inspirace na letní jídlo a pití

letletní-pití-a-jídloní-pití-a-jídlo

Léto přímo vybízí k pořádným grilovačkám! Stále nevíte, čím přátele překvapit? Máme pro vás recepty na dokonalé občerstvení, se kterým vás titul nejlepší hostitelky nemine.