Recyklujte s NIVEA: Vyrobte si bylinkovou zahrádku

Proměňte prázdná balení od NIVEA gelů na bylinkovou zahrádku do vaší kuchyně. Chcete nechat vaší kuchyň provonět bylinkami, ale přijde vám zbytečné kupovat nové květináče? Použijte prázdná NIVEA balení!

Proměňte prázdnou krabičku v elegantní bylinkovou zahrádku

Jak proměnit prázdné balení od NIVEA gelů na bylinkovou zahrádku do vaší kuchyně? Prohlédněte si snadný DIY návod.

Recyklujte prázdná balení od NIVEA gelů na roztomilou bylinkovou zahrádku

Bylinky nejsou jen skvělým pomocníkem při vaření! Samozřejmě s nimi můžete dochucovat jídla, ale zároveň krásně oživí interiér vaší kuchyně. Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak by bylo hezké, mít v kuchyni svou vlastní bylinkovou zahrádku? Vyhněte se zbytečnému kupování květináčů a pomocí recyklace si vyrobte bylinkovou zahrádku snů! Koukněte se na snadný DIY návod, který vám zabere pouze pár minut.
Tyto věci budete potřebovat

Tyto věci budete potřebovat

K proměně krabiček NIVEA na praktickou bylinkovou zahrádku budete potřebovat:

  • Tři prázdné tubusy od NIVEA
  • Kousek dřeva
  • Barvu a štětec
  • Vteřinové lepidlo
  • Různé bylinky a hlínu
  • Papírové lepíky
Krok 1: Nabarvěte dřevo

Krok 1: Nabarvěte dřevo

Ze všeho nejdříve nabarvěte dřevo vaší oblíbenou barvou. Samozřejmě můžete dřevo nechat i přírodní! Před dalším krokem nechte barvu zaschnout.
Krok 2: Přilepte květináčky

Krok 2: Přilepte květináčky

Poté, co barva úplně zaschne, natřete jednu stranu tub lepidlem a přilepte je na dřevo. Nezapomeňte mezi NIVEA obaly nechat dostatek místa, aby mohly bylinky růst. Opět nechte lepidlo dobře zaschnout. 
Krok 3: Zasaďte semínka

Krok 3: Zasaďte semínka

Nyní nastal čas, zasadit semínka bylinek do NIVEA květináčků. Hlínu dobře navlhčete, aby bylinky hezky rostly. Poté na přetvořené NIVEA obaly nalepte lepítka s názvy bylinek, abyste věděli, kde jaká je. 
Vaše bylinková zahrádka je hotová!

Vaše bylinková zahrádka je hotová!

A je to! Vaše bylinková zahrádka je připravena růst. Nezapomeňte: Vaše bylinky potřebují chvilku času, aby vyrostly. Ujistěte se, že mají dostatek světla a pravidelně je zalévejte. Užijte si vaší vlastní recyklovanou bylinkovou zahrádku!
DIY-peněženka-návod

Více zábavných recyklačních návodů

Nemůžete se dočkat dalších nápadů na recyklaci NIVEA produktů? Co takhle proměnit prázdný NIVEA Sprchový gel na roztomilou peněženku? Koukněte se na snadný DIY návod.Nemůžete se dočkat dalších nápadů na recyklaci NIVEA produktů? Co takhle proměnit prázdný NIVEA Sprchový gel na roztomilou peněženku? Koukněte se na snadný DIY návod.
DIY-hodiny-návod

NIVEA Proměna krabičky od krému na hodiny

A nebo dáte přednost hodinám na váš pracovní stůl? Díky tomuto snadnému recyklačnímu návodu budete vždy vědět, kolik je hodin! Výroba zabere pouze pár minut. Prohlédněte si snadný postup.