Jak vybrat správný make-up?

Make-up, báze, primer…Seznam kosmetiky nemá konec. Nechte se od NIVEA provést světem dekorativní kosmetiky a objevte nové alternativy.

Make-up tipy pro všechny typy pleti

Jaký je rozdíl mezi make-upem, bází a primerem? A co je vlastně pečující make-up v houbičce? Udělejte si v tom všem konečně jasno.

MAKE-UP VS. BÁZE: JAKÝ JE MEZI TÍM ROZDÍL?

Označení make-up se často používá jako obecný termín pro dekorativní kosmetiku, která zahrnuje například pudr, tvářenku, ale také řasenku nebo rtěnku. Make-up je zkrátka a dobře termín pro všechny zkrášlovadla, která podtrhují ženskou krásu. 

Oproti tomu báze zahrnuje pouze základní make-up produkty. Jedná se zejména o tónovací krémy, pudry, korektory. Všechny tyto produkty mají stejný cíl: Sjednotit vzhled vaší pleti zakrýt případné pupínky a celkově pleť vyhladit. 
Jak vybrat správný make-up?

MAKE-UP PRO MASTNOU A CITLIVOU PLEŤ

Mastná pleť: Vyberte si světlý make-up a nenanášejte ho na pleť příliš mnoho. Mohlo by dojít k ucpání pórů, což by vedlo k ještě většímu maštění pleti.

Citlivá pleť: Vyberte si make-up, který se snadno vstřebává a roztírejte ho prsty, vyhnete se tak zbytečnému podráždění pleti štětcem. 

JAK ROZPOZNAT DOBRÝ MAKE-UP?

  • Ideálně by vám měl poskytnout ochranu před sluncem a obsahovat jen ty nejkvalitnější ingredience. Také by neměly chybět látky zamezující stárnutí pleti. 
  • Při správném použití by měl make-up zanechat vaši pleť matnou a bez ucpaných pórů.
  • Dobrý make-up sjednocuje vzhled pleti, ale stále nechává vyniknout její přirozenou krásu. 
  • I po dlouhém dni by měl make-up držet na svém místě.
  • Nemělo by docházet k usazování make-upu ve vráskách a ucpávání pórů.
Jak vybrat správný make-up?

CO JE PRIMER?

Primer se na pleť nanáší ještě před použitím make-upu a chrání vaši pleť před nečistotami a make-up vám díky němu vydrží na obličeji déle.

NIVEA 3 V 1 PEČUJÍCÍ TÓNOVACÍ KRÉM V HOUBIČCE: ŠETRNÁ ALTERNATIVA

Pokud hledáte alternativu make-upu, je NIVEA 3 v 1 Pečující tónovací krém v houbičce přesně pro vás.  

Jedná se o výrobek, který poskytne vaší pleti ten správný tón, zabraňuje stárnutí pleti a pečuje o ni.

Na rozdíl od klasických make-upů má NIVEA Pečující tónovací krém v houbičce 3v1 lehčí texturu a krytí. Navíc je k dostání ve třech barevných odstínech a vy si tak můžete vybrat ten pravý pro svůj typ pleti. 

Praktické balení se hodí nejen na cestách. Aplikace make-upu nikdy nebyla tak snadná, zabere vám pouze pár vteřin. 
Jak vybrat správný make-up?

SLAĎTE MAKE-UP SE SVÝM TÓNEM PLETI

Cílem každé ženy je podtrhnout svou přirozenou krásu, ne skrývat její nedostatky. A to je ten důvod, proč je důležité sladit svůj make-up s přesným tónem vaší pleti. Kvalitní make-up je většinou k dostání hned v několika odstínech. Vyberte si ten svůj a podtrhněte svou krásu!

NIVEA Pečující tónovací krém v houbičce CELLULAR CUSHION 3V1

Cellular cushion

VŠE O PEČUJÍCÍM TÓNOVACÍM KRÉMU V HOUBIČCE 3V1 CELLULAR CUSHION

NIVEA Pečující tónovací krém v houbičce Cellular Cushion 3v1 je měkká houbička napuštěná tónovanou tekutinou, která je obohacena o kyselinu hyaluronovou a OF 15. Make-up v houbičce chrání vaši pleť před tvorbou vrásek a poskytuje jí hydrataci 24 hodin denně.

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT PEČUJÍCÍ TÓNOVACÍ KRÉM V HOUBIČCE?

„Houbičkou tónovací krém roztírejte, nebo pouze ťupkejte.“ Tak zní doporučení od odborníků NIVEA. Co byste ještě měly vědět o správném nanášení make-upu?