VYROBTE SI SVŮJ VLASTNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

PŘIPRAVTE SE NA VÁNOCE. Vánoce se blíží! Zkraťte si čekání na tyto kouzelné svátky výrobou adventních kalendářů pro vaše blízké.

ROZTOMILÉ NÁPADY PRO VAŠE MILOVANÉ

Na roztomilé kalendáře není nikdo starý!

ZAČNĚTE S ODPOČÍTÁVÁNÍM DNÍ DO VÁNOC

Kdo by nemiloval Vánoce? Padající sníh za okny, koledy, vonné svíčky a hory cukroví! Ačkoliv na nás vánoční atmosféra skočí až současně s otevřením vánočních trhů, připravily jsme si DIY tipy na adventní kalendáře, které můžete pro své blízké vyrobit už teď. A zaručujeme vám, že při jejich výrobě vás vánoční nálada nemine

Na otvírání jednotlivých číslovaných okének je něco kouzelného a tajemného. To je důvod, pro nejen děti, ale i dospělí tyto kalendáře milují. Proč svým blízkým neukázat, že vám na nich záleží a máte je rádi? Vyrobte jim osobní DIY adventní kalendáře a vykouzlete jim úsměv na tváři. 

Mrkněte níž a zjistěte, jak vytvořit personalizované kalendáře a potěšit své nejbližší. 

NÁPADY NA ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO NI

adventní-kalendář-pro-ni

DIY ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO NI

Ať už se jedná o vaši nejlepší kamarádku, sestru nebo maminku. Všechny tyto ženy si zaslouží, abyste je hýčkala. Vyrobte jim roztomilý DIY kalendář. Potřebujete k tomu pouze dřevěnou bedýnku, do které ukryjete jednotlivé dárky. Ty zabalte do třpytivého papíru, aby se proměnily v třpytivá vánoční překvapení.

CO DÁT DO ADVENTNÍHO KALENDÁŘE PRO NI?

Pokud jde o vyplnění adventního kalendáře, fantazii se meze nekladou!

Kdy jste naposledy své mamince nakreslily obrázek? Určitě to v ní vyvolá nostalgické vzpomínky. 

A rozhodně nic nezkazíte, když do DIY adventního kalendáře vložíte beauty produkty.

Pečující produkty, balzámy na rty, šampóny a tělové přípravky jsou vždy vítány!

A samozřejmě něco malého na zub žádnou ženu neurazí. Plněné čokoládové bonbony můžete doplnit osobním vzkazem nebo vzpomínkou.

NÁPADY NA ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO NĚJ

adventní-kalendář-pro-něj

DIY ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO NĚJ

Dokažte svému tatínkovi, manželovi nebo synovi, že vám na nich opravdu záleží. Vyrobte jim vlastnoručně adventní kalendář pomocí dřevěné laťky a kolíčků. Můžete je různě ozdobit a nadepsat čísly. Popusťte uzdu své kreativitě.

CO POTĚŠÍ V ADVENTNÍM KALENDÁŘI MUŽE?

Kluci budou vždycky kluci. 

Nezáleží na věku, adventní kalendář pro muže by měl vždy obsahovat šikovné hračky a hlavolamy

Můžete se pokusit sehnat miniaturní verzi auta, které obdarovaný vlastní

Vedle nešlápnete ani s veselým polštářkem, který můžete ozvláštnit vtipným popiskem. 

A co takhle roztomilé USB do práce? Váš miláček si tak na vás každý den vzpomene. 

A nemyslete si, i muži se o sebe rádi starají. Šampon cestovní velikosti, pěna na holení v barvách NIVEA Men jsou základem, který každý muž ocení nejen na cestách


ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO DĚTI

adventní-kalendář-pro-děti

DIY ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO DĚTI

Adventní kalendář je sice pro všechny, ale přiznejme si, že nejvíce si ho užívají děti. To vzrušení, když každý den mohou otevřít jedno okénko. Jednoduchý DIY nápad jsou například červená ramínka.

VÍME, CO V ADVENTNÍM KALENDÁŘI UDĚLÁ RADOST DĚTEM

První věc, co vás jistě napadne ve spojení s adventním kalendářem pro děti, jsou bonbóny a jiné cukrovinky. A je pravda, že i děti to nejvíce ocení. Tento typ dárečků by měl tedy tvořit zhruba třetinu kalendáře. Sladkosti však můžou být i zdravé! 

A při výběru zbylých dárečků nechte promluvit svou fantazii. Děti jsou kreativní, takže určitě ocení korálky, bavlnky nebo třeba bužírky

Zahrňte to dárků i barevné fixy a ozdobné papíry, na které vaše zlatíčko může napsat dopis Ježíškovi. 

Dále můžete do kalendáře přidat různé hádanky, omalovánky nebo puzzle. A nezapomeňte na NIVEA Creme, jehož vůni milují rodiče i děti. 

NAPLŇTE SVŮJ ADVENTNÍ KALENDÁŘ LÁSKOU A PÉČÍ

nivea-pečující-produkty

UKAŽTE SVOU PÉČI S NIVEA

Když dojde na plnění kalendáře, pleťové produkty jsou vždy správnou volbou. NIVEA nabízí spoustu cestovních produktů, které svou velikostí skvěle poslouží jako dárečky do kalendáře. Šampony, deodoranty, tělová mýdla: Je to jen na vás. Tak po kterých sáhnete? My je milujeme všechny.