Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NIVEA Urban Skin Detox

NIVEA Urban Skin Detox

Aby i vaše pleť milovala ruch velkoměsta.

Ochraňte vaši pleť s antioxidačními výrobky NIVEA URBAN SKIN!

Užijte si všechny krásy života, o vaši pleť je dokonale postaráno!

Smog, prach ani další negativní vlivy už nemají šanci.

řada Urban Skin Detox

ČISTĚTE SVOU PLEŤ DO HLOUBKY DÍKY ÚČINNÝM INGREDIENCÍM!

Jemný jíl, černá rýže a zelený čaj. Tato kombinace vyčistí dokonale vaši pleť a ochrání ji před nečistotami ovzduší.

černá rýže

Černá rýže

 

Černá rýže je oblíbeným detoxikačním prostředkem. Skvěle předchází zvětšeným a zaneseným pórům. Dříve ji směla užívat jen královská rodina. Proč asi?

zelený čaj

Zelený čaj

 

V kombinaci s černou rýží dokážou výtažky ze zeleného čaje hloubkově vyčistit a osvěžit pleť, ať už ji přes den trápí cokoli.

přírodní jíl

Přírodní jíl

 

Zbavit pleť prachových částeček a bakterií, které způsobují nevzhledné potíže? To zase dokáže zařídit přírodní jíl, který je nedílnou součástí produktů Urban Skin.

Micelární voda URBAN SKIN DETOX

Bez vody by neexistoval život, bez micelární vody zase důkladně vyčištěná pleť. Micelární voda URAN SKIN DETOX ráno pleť hloubkově vyčistí a zbaví ji nečistot, které se na pleti usadily během noci. Večer vás zbaví řasenky, mikroskopických částic smogu a známek únavy po hektickém dni. Výtažky ze zeleného čaje pleť regenerují, zklidňují a vyhladí. Strach z nevyčištěné pleti můžete zahodit za hlavu společně s použitým odličovacím tamponkem.

Detoxikační jílový čisticí krém URBAN SKIN 3 v 1

Tři silné ingredience a tři různé způsoby, jak čistící krém použít. Kombinace černé rýže, výtažků ze zeleného čaje a přírodního jílu zbaví pleť ucpaných pórů a nečistot znečištěného ovzduší. Jak tento krém funguje? 

  • Jako čisticí krém odstraňuje z pleti nečistoty a působí protizánětlivě.
  • Jako peeling uvolňuje póry a odstraňuje z pleti odumřelé kožní buňky.
  • Jako maska zmatňuje a vyhlazuje pleť.

jílový krém

Slupovací zmatňující maska URBAN SKIN DETOX

Zastavte kolotoč náročných úkolů, oblíbených koníčků a bláznivých zážitků. Vypněte zvonění na mobilu a naneste si zmatňující masku s černou rýží a zeleným čajem, která si hravě poradí s nečistotami, ucpanými póry i suchou pokožkou. Po zaschnutí se maska krásně sloupne a pryč budou nejen odumřelé kožní buňky, prach a drobounké nečistoty, ale i ucpané póry. Objevte znovu svou perfektní a svěží pleť, která se pod slupkou stresu a nečistot skrývala!

10 TIPŮ PRO PERFEKTNÍ JARO I JARNÍ DETOX

Přivítejte jaro s otevřenou náručí a těšte se na příval nové energie. poradíme vám, kde ji vzít. v sobě i kolem sebe!
FAQ

Často kladené dotazy

Proč by se měla péče o pleť ve městě nějak lišit?

Milujete život ve městě? Aby ho milovala i vaše pleť, musíte jí dopřát něco, co ji ochrání před znečištěným ovzduším. 

Víte, že právě znečištěné ovzduší je druhým největším strašákem pro lidskou pokožku, hned po UV záření a slunečních paprscích?

Přeplněná hromadná doprava, výfukové plyny, suchý vzduch v kanceláři, přetopené nebo příliš klimatizované čekárny a jiné prostory či cigaretový kouř. To všechno se na pleti každodenně podepisuje nánosem špíny a prachu, kterého si nevšimnete hned. Trápit vás začne až časem, v podobě kožních potíží. Jenže pak už bude pozdě. 

Vsaďte raději na prevenci, která je mnohem příjemnější a osvěžující, a nepodceňujte speciální péči pro život ve městě. 

Jaký dopad má znečištění vzduchu na mou pleť?

Nikdo nemá rád suchou nebo naopak mastnou pleť. A právě to mohou být důsledky nedostatečné péče. Ve městech, kde je prašno, se pleť musí dennodenně potýkat se spoustu nečistot. Ty ji buď neustále dráždí na povrchu, nebo se usazují v rozšířených pórech. Černé tečky na sebe nenechají dlouho čekat a unavený vzhled pleti také ne. Přitom stačí pravidelné ošetřování produkty NIVEA Urban Skin a žádná z těchto komplikací se vás nemusí týkat.

Co tedy můžete pro svou pleť udělat?

Tím nejjednodušším, jak můžete své pleti pomáhat, je pečlivé každodenní mytí. Čím kratší dobu na ni budou částečky nečistot působit, tím menší potíže nadělají. Vezměte si na pomoc čistící krém 3v1 a věnujte své pleti pár minut denně navíc.


Zbytky make-upu, které se pleti poctivě drží, i nečistoty, které se na ni přilepí během dne, zase jednoduše a příjemně odstraníte lehkou detoxikační maskou, která pleť zanechá viditelně jasnější a jemnější, nebo micelární vodou s výtažky ze zeleného čaje.


Pak už stačí udržovat pleť čistou. Od toho je tu antioxidační denní a noční krém. Oba budou celý den i celou noc fungovat jako bariéra vůči nečistotám, které by vám mohly uškodit. A pro ještě intenzivnější péči během noci, dopřejte své pleti noční masku, která hýčká ji zatímco vy spíte. Při každodenní péči se pak nemusíte stresovat tím, co všechno si vaše pleť během dne „užije“.

 

Jak na správné a účinné čištění?

 

Nezapomínejte také na ochranu před UV paprsky!

  • Nepříjemným dopadům působení UV paprsků se můžete bránit produkty s antioxidačními a hydratačními účinky. 
  • Vyzkoušejte třeba NIVEA Slupovací zmatňující masku Urban Skin Detox, která okamžitě zjemní póry a pleť zanechá přitažlivě matnou.