Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NIVEA ANTIOXIDAČNÍ KRÉMY URBAN SKIN

VYZKOUŠEJTE NOVINKU!

ANTIOXIDAČNÍ KRÉMY NIVEA URBAN SKIN

Konečně! Kosmetické výrobky, které drží krok s vaším aktivním životem. Podmaňte si město, ochraňte vaši pleť s novými antioxidačními krémy NIVEA URBAN SKIN.
Ochrana & Detox

PODMAŇTE SI MĚSTO, OCHRAŇTE VAŠI PLEŤ

NOVINKA: NIVEA ANTIOXIDAČNÍ KRÉMY URBAN SKIN

Řada výrobků URBAN SKIN se silnou kombinací účinných složek byla speciálně vyvinuta, aby bránila pleť před nežádoucími účinky života ve městě. Antioxidační denní krém URBAN SKIN DEFENCE chrání a hydratuje vaši pleť, zatímco Antioxidační noční krém URBAN SKIN DETOX pomáhá vaší pleti regenerovat během spánku. Nedokonalosti? Žádný problém! Minutová detoxikační maska URBAN SKIN DETOX MASK dokonale vyčistí vaše póry.

Tak do toho a užijte si všechny krásy života ve městě, o vaši pleť je postaráno!
Ingredience

DOKONALÁ KOMBINACE INGREDIENCÍ

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co je tak mimořádného na výrobcích řady NIVEA URBAN SKIN?
Jde komplexní systém kosmetické péče, optimálně sestavený/přizpůsobený potřebám městské pleti. Chrání pleť před městským stresem a pomáhá pleti regenerovat pomocí výrobků speciálně vyvinutých pro každý krok. Lehký Antioxidační denní krém URBAN SKIN DEFENCE chrání před vlivy z ovzduší a poskytuje 48hodinovou hydrataci. Minutová detoxikační maska URBAN SKIN DETOX MASK prokazatelně zajišťuje účinné odstranění nečistot během jediné minuty a pleť zanechává dokonale čistou s jemnými póry. Antioxidační noční krém URBAN SKIN DETOX pleť regeneruje a posiluje pro následující den. Co dodat?

Jakým způsobem výfukové plyny, nečistoty a další částice v ovzduší působí na naši pleť?
Na pleť lidí žijících ve městě působí mnoho stresorů: drobné nečistoty včetně prachu a oxidů dusíku, oxidů síry, ozónu a UV záření. Ke stárnutí pleti a jejím nedokonalostem dále přispívá také hektický životní styl, suchý vzduch ve vytápěných nebo klimatizovaných místnostech, nedostatek spánku a zejména modrá složka viditelného záření.   

Jak byste popsali ideální péči o městskou pleť? 
Ideální denní krém chrání pleť díky vysoce účinným antioxidantům a poskytuje jí  48hodinovou intenzivní, rychle se vstřebávající hydrataci bez mastného filmu. Tato konzistence je obzvláště důležitá pro uživatele ve městech, protože městská pleť se více mastí. To vše přináší Antioxidační denní krém URBAN SKIN DEFENCE. Večer potřebuje městské pleť intenzivní čištění, jinými slovy přirozený detox. Naše Minutová detoxikační maska URBAN SKIN DETOX MASK je určena pro každodenní použití a účinně zbavuje pleť všech typů nečistot!

Antioxidační noční krém URBAN SKIN DETOX je dokonalou tečkou před usnutím. Pomáhá pleti během spánku regenerovat a obnovuje její antioxidační funkci pro další den s nabitým programem. Přesně to  vaše pleť potřebuje pro svoji noční regeneraci.

Čím je Antioxidační denní krém URBAN SKIN DEFENCE tak speciální a účinný?
Díky své speciální kombinaci účinných složek! Licochalcon A je přírodní antioxidant, který chrání pleť před znečišťujícími látkami a modrým zářením, zatímco jeho přirozená hodnota pH zajišťuje fyziologickou rovnováhu. Krém zároveň poskytuje 48hodinovou dávku hydratace a OF 20 s odpovídající UVA ochranou, které chrání proti předčasnému stárnutí pleti vlivem slunečního záření.

Čím je Minutová detoxikační maska URBAN SKIN DETOX MASK tak speciální a účinná?
Antimikrobiální složení s výtažkem z magnolie a kaolínem pleť čistí šetrně, ale velmi účinně. Zlepšuje vzhled pleti a bylo prokázáno, že napomáhá dokonalému vzhledu pleti. Tato maska je ideální pro každodenní čistění pleti, které ji zbaví škodlivých účinků znečištěného ovzduší. Za jednu minutu. Báječné.

Jak můžeme ochránit pleť před nečistotami v ovzduší?
Vysoce účinnými antioxidanty! Antioxidanty chrání pleť před škodlivými účinky znečištěného životního prostředí. Další důležití ochránci pleti jsou sluneční ochrana, fyziologická hodnota pH pleti a složení, které poskytuje dlouhotrvající hydrataci. Detoxikační čištění pleti kaolínem, "magnetem na nečistoty", také pomáhá čistit pleť jemně, ale efektivně. Na to vše jsme mysleli, když jsme vytvářeli výrobky URBAN SKIN DETOX. 

Na co bychom při péči o městskou pleť neměli v první řadě zapomínat? 
Péče o městskou pleť by měla poskytovat vše, co taková pleť potřebuje: ochranu a dlouhotrvající hydrataci během dne, detoxikaci a hloubkové čištěné pórů navečer a intenzivní hydrataci a regeneraci během noci. Pleť ve velkých městech bývá mastná, proto bychom měli používat vysoce hydratační výrobky, které mají vyrovnanou kombinaci pečujících složek, a jsou tedy vhodné pro pleť, která má tendenci produkovat nadměrné množství kožního mazu.

Jaké výhody přináší kosmetika pro městskou pleť ženám ve věku mezi 20 a 30? 
Optimální prevenci! Nová řada NIVEA URBAN SKIN s výtažkem z bio zeleného čaje a kyselinou hyaluronovou je správně vyvážená, příjemná na dotek a pomáhá chránit pleť proti předčasnému stárnutí díky odborně zvolené kombinaci složek.

Čím je Antioxidační noční krém URBAN SKIN DETOX tak mimořádný a účinný? 

Stejně jako u denního krému obsahuje jeho složení speciální kombinaci antioxidantů, která prokazatelně navrací pleti během spánku její antioxidační schopnost. Krém také obnovuje pH hodnotu pleti, např. po čištění, aby mohla účinně plnit své funkce. Detoxikační účinek spolu s intenzivní dlouhotrvající dávkou hydratační péče po celých 48 hodin pomáhá pleti přes noc regenerovat.

Minutová detoxikační maska URBAN SKIN DETOX MASK obsahuje bílý jíl. Proč se tato složka dokonale hodí pro městskou pleť? 
Některé částice nečistot v ovzduší jsou dvacetkrát menší než je průměr pórů. Přírodní bílý jíl, nebo kaolín, má úžasnou schopnost přitahovat mastnotu a kožní maz jako magnet, takže pleť zůstává zářivě čistá a svěží. Tato ingredience je skutečným esem v naší detoxikační masce.