Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

buďte doma

Buďte doma a dopřejte si…

Přeměňte nudu v zábavu a čas pro sebe.

Domácí maska, cvičení, DIY návody, máme pro vás spoustu tipů, díky kterým nebudete chtít z domu vystrčit ani nos.

Buďte doma a dopřejte si…

Přemýšleli jste někdy, co byste dělali, kdybyste trávili doma mnohem více času?
Dát si horkou koupel, přečíst oblíbenou knížku, zacvičit si ranní jógu nebo třeba jen trávit více času s rodinou.
Kdybyste přeci jen nevěděli, jak se doma zabavit, můžete se inspirovat našimi tipy. Myslíme na relax, cvičení doma, ale i snadné DIY návody. Tak #BudteDoma a dopřejte si…
RELAX

Čas na relax

Vzpomeňte si, kdy jste si naposled dopřáli chvilku jen pro sebe? Zapalte si svíčky, napusťte horkou bylinkovou koupel, naneste si na obličej DIY pleťovou masku, zapněte relaxační hudbu a jen odpočívejte. Teď je na to ten správný čas.
CVIČENÍ

Čas na cvičení

Cvičit se dá i jinde než v posilovně. Víme, jak získat #summerbody, aniž byste museli hodiny potit krev. Pravidelnost a důslednost vám zaručí zpevněnou postavu už po pár týdnech. Poradíme vám, jaké cviky jsou nejefektivnější a namotivujeme vás naší desetidenní výzvou.
ÚKLID

Čas na úklid

Úklid v žebříčcích popularity neobsazuje přední pozice. Tím spíš ale využijte čas, který právě máte, na aktivity, které jste tak dlouho odkládali. Vykliďte šatník, přesuňte zimní věci do sklepa, udělejte si pořádek v knihovně, ale i v kuchyňských poličkách. A to ani nemluvíme o tom, že v uklizeném a voňavém bytě je mnohem příjemněji.
TVOŘENÍ

Čas na tvoření

Nemusíte být přímo Picasso, abyste zvládli stvořit mistrovské dílo. Stačí vám chuť a nadšení. Ať už si budete kreslit, naučíte se hrát na hudební nástroj, vyzkoušíte nové účesy nebo i třeba vyrobíte organizér na kosmetiku z recyklovaných plechovek NIVEA.
DĚTI

Čas na děti

Čas strávený s rodinou je vzácný. Přeneste se zpátky do dětství a ponořte se do světa pohádek. Myslete i na ty nejmenší. Připravili jsme pro vás také tutorial, díky kterému se svým miminkem zažijete při koupání spoustu radosti.

Čas na produktivní práci

Lidé pracující z domova, na home officu, jsou prý dlouhodobě šťastnější, efektivnější a výsledky jejich práce jsou kvalitnější. Má to ale samozřejmě háček – vaše domácí kancelář musí splňovat základní pravidla a i vy se musíte hlídat. Mrkněte na praktické rady a tipy, které promění home office na efektivní způsob, jak všechno stihnout v termínu a v pohodě.