výzva

NIVEA 10denní výzva je opět tady!

Dostaňte se s námi do formy, vyhrajte jako člen KLUBU bohatý balíček s produkty NIVEA Q10 a získejte 15 bodů do klubové soutěže.

VÝZVA

Zpevněte svou vůli, tělo i pokožku s řadou Q10

Chcete se po zimě trochu zahřát a zpevnit, ale chybí vám prvotní impuls, který by vás vyburcoval k akci? Zapojte se do naší 10denní výzvy! Nechybí v ní efektivní cviky pro hezčí stehna, břicho i zadeček a chytré tipy pro obohacení vašeho jídelníčku.

výzva

Každý člen NIVEA klubu má možnost vyhrát zpevňující tělovou péči NIVEA Q10 a posilovací gumičku k tomu. Jako další odměnu dostane každý účastník soutěže hned 15 bodů do klubové soutěže o skvělé ceny! Přesně tak, členy NIVEA klubu si opravdu hýčkáme, staňte se členem klubu ještě dnes, registrujte se a vyhrávejte.

Balíček čeká na 100 ČLENŮ KLUBU, kteří vyplní registrační formulář a vrhnou se na cvičení ještě dnes. Tu nejcennější výhru ovšem můžeme slíbit každému z vás – endorfiny vyplavené při sportu a zpevněnou postavu, jež vám zvedne sebevědomí. Soutěž probíhá do 30.4. 2020. Úplná pravidla najdete zde

Podpořte účinky cvičení tou správnou péčí

zpevňování

Znásobte účinky pravidelného cvičení. Zaměřte se na problematické partie a rozlučte se s nedokonalou pokožkou. V boji s pomerančovou kůží vám pomohou přípravky z řady NIVEA Q10 s vysokým obsahem koenzymu Q10. Znatelně zvyšují pevnost a pružnost pokožky, což poznáte již za 10 dní. Po měsíci užívání jsou navíc viditelně redukovány vnější projevy celulitidy. Všechny tělové přípravky NIVEA Q10 se okamžitě vstřebávají a pokožku nabíjejí energií. Díky novému Zpevňujícímu tónovacímu tělovému mléku Q10 budou vaše nožky nejen pevnější, ale i přirozeně opálené.

REGISTRACE

Vyhrajte balíček zpevňující péče

Vyhrajte balíček zpevňující péče a získejte 15 bodů do klubové soutěže.
V naší soutěži můžete zdarma získat jeden ze 100 balíčků přípravků pro zpevnění pokožky těla z řady Q10 a dáreček navíc v podobě posilovacích gumičky. Pozor, zúčastnit soutěže se mohou pouze členové NIVEA klubu.
Ještě nejste členem? Nevadí, zaregistrujte se právě teď, soutěžte s námi a poctivě cvičte ☺. Uvidíte, že se vaše úsilí vyplatí!
Zapojit se můžete až do 30. 4. 2020.

Všechny členy klubu, kteří odešlou soutěžní formulář automaticky odměníme 15 body do klubové soutěže. Sbírejte body a zabojujte o exkluzivní březnovou výhru
* Povinný údaj

Nečekejte na zítřek, začněte s cvičením HNED!

výzva

Jak zatočit s leností a výmluvami? Nečekaně rychlou (re)akcí. Vypněte si zvonění na telefonu, převlečte se do sportovního oblečení a podívejte se, jaké cviky jsme pro vás připravili na první den výzvy. 

Objevte sílu superpotravin!

Ke cvičení a péči o tělo patří také správný jídelníček. Obohaťte si ho potravinami, které jsou nejen chutné, ale také tělu prospěšné. Víte, co má společného špenát, zázvor a kustovnice čínská? Spadají do kategorie takzvaných superfoods – vysoce kvalitních potravin s vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek, antioxidantů nebo vlákniny. Během výzvy vám poradíme, na jaké potraviny se zaměřit. 

Pro ty z vás, kteří si nejsou jisti, jak správně jíst, máme inspiraci, jak sestavit fitness jídelníček na celých 10 dní výzvy. Nehledejte další výmluvy a začněte žít zdravěji ještě dnes!

superpotraviny

Jaká je vaše ideální váha? Poradíme vám!

Pro výpočet ideální váhy se po dlouhá léta používá tzv. BMI. Výpočet BMI je velmi jednoduchý, stačí vám znát pouze vaši výšku a váhu. Tyto údaje zadáte společně s vaším věkem a pohlavím do naší kalkulačky a obratem zjistíte, zda je vaše váha optimální. Sledujte vývoj BMI pravidelně a uvidíte, jaké má pravidelné cvičení a zdravá strava efekt na vaše zdraví i tělo!

Nechcete být na výzvu sami?

Pokud patříte mezi ty, které motivuje k lepším cvičebním výsledkům příklad ostatních, i vám máme, co nabídnout ☺ NIVEA je hlavním partnerem tříměsíční Marianne fitchallenge, které se účastní 4 redaktorky tohoto oblíbeného časopisu. Čtyři různé ženy, čtyři cíle, čtyři různé cesty. Sledujte výzvu a inspirujte se dalšími cviky i přístupem.