Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

DIY NIVEA Bylinková zahrádka návod

Recyklujte s NIVEA: Vyrobte si bylinkovou zahrádku

Proměňte prázdná balení od NIVEA gelů na bylinkovou zahrádku do vaší kuchyně.

Chcete nechat vaší kuchyň provonět bylinkami, ale přijde vám zbytečné kupovat nové květináče? Použijte prázdná NIVEA balení!

Proměňte prázdnou krabičku v elegantní bylinkovou zahrádku

Jak proměnit prázdné balení od NIVEA gelů na bylinkovou zahrádku do vaší kuchyně? Prohlédněte si snadný DIY návod.

Recyklujte prázdná balení od NIVEA gelů na roztomilou bylinkovou zahrádku

Bylinky nejsou jen skvělým pomocníkem při vaření! Samozřejmě s nimi můžete dochucovat jídla, ale zároveň krásně oživí interiér vaší kuchyně. Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak by bylo hezké, mít v kuchyni svou vlastní bylinkovou zahrádku? Vyhněte se zbytečnému kupování květináčů a pomocí recyklace si vyrobte bylinkovou zahrádku snů! Koukněte se na snadný DIY návod, který vám zabere pouze pár minut.

Více zábavných recyklačních návodů

DIY-peněženka-návod

Nemůžete se dočkat dalších nápadů na recyklaci NIVEA produktů? Co takhle proměnit prázdný NIVEA Sprchový gel na roztomilou peněženku? Koukněte se na snadný DIY návod.Nemůžete se dočkat dalších nápadů na recyklaci NIVEA produktů? Co takhle proměnit prázdný NIVEA Sprchový gel na roztomilou peněženku? Koukněte se na snadný DIY návod.

NIVEA Proměna krabičky od krému na hodiny

DIY-hodiny-návod

A nebo dáte přednost hodinám na váš pracovní stůl? Díky tomuto snadnému recyklačnímu návodu budete vždy vědět, kolik je hodin! Výroba zabere pouze pár minut. Prohlédněte si snadný postup.