Perfektní účesy pro perfektní chvíle. Ráno i večer

Občas nestíháte, někdy se vám na poslední chvíli změní plány, vždycky ale chcete být krásná a stylová. Bez ohledu na to, zda je ráno či večer… Vítejte mezi námi! Naučíme vás, jak na perfektní a stylové účesy během pár chvilek. Díky našim návodům zvládnete sama perfektní copy, ležérní i elegantní drdoly, nebo si vyfoukat vlasy jako od kadeřníka.

Není čas ztrácet čas! S námi si vykouzlíte krásný a stylový účes během pár chvil

 

S Emou budete stylová i ve dny, kdy nic nestíháte

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.

Naučte se, jak správně používat suchý šampon

Mějte krásné vlasy, i když se vám ráno vymknulo z rukou. Správně použitý suchý šampon zachrání zplihlý účes a promění ho ve voňavou a nadýchanou hřívu. Stačí „jen“ umět suchý šampon správně použít. Společně s Emou vás naučíme kouzla se suchým šamponem NIVEA. 

Vyzkoušejte si rychlý a jednoduchý drdol

Když už vás nebaví rozpuštěné vlasy nebo nudné culíky, udělejte si roztomilý drdůlek. Společně s Emou vám slibujeme, že nad ním nestrávíte hodiny, ale jen pár desítek vteřin. Máme pro vás návod na rychlý drdol pro dny, kdy nic nestíháte, pěkně krok za krokem. Naučte se s Alex v mžiku proměnit denní účes ve večerní

Zapleťte si „drsňácké“ boxerské copy

Často se jimi chlubí právě slavné zápasnice – copy pletené od vršku hlavy. Jsou perfektní volbou pro hodiny ve fitku, náročný den, ale i perfektní základ pro večerní účes. Přesvědčí vás o tom Alex, která k podrobnému návodu přidá i rady, po jakých kosmetických pomocnících sáhnout.

Vytvořte si v mžiku večerní účes

Tohle je perfektní účes pro perfektní večer. Opravdu! Alex vám ukáže, jak z „drsňáckých“ boxerských copů vykouzlit večerní účes, ve kterém budete za hvězdu. Postarají se o to ležérní vlny. Jak jich docílit? Stačí se držet našeho návodu.


Andy vás naučí, jak být jiná každý den

Vysušte kudrnaté vlasy tak, aby byly lokny dokonalé

Správně vysušené kudrnaté vlasy jsou krásné! Společně s Andy vám ukážeme, po jakých stylingových přípravcích sáhnout a jak kudrnaté vlasy vysušit, aby výsledkem byly dokonalé vlny, které drží tvar od rána do večera.

Naučte se falešné mikádo z dlouhých vlasů

Chcete změnu, ale zatím jen „na zkoušku“? Společně s Andy vás naučíme, jak na to. Falešné mikádo vás během chvilky promění k nepoznání. Na dlouhých vlasech ho vytvoříte za pár minut, a když sáhnete po správných stylingových přípravcích, vydrží až do večera.

Proměňte se s Naty ve hvězdu dne i večera

Naučte se vyfoukat si vlasy jako od kadeřníka

S námi tenhle účes, který jako by vypadl z fotek z červeného koberce, zvládnete sama. Naty vám ukáže, jak si doma vyfoukat profesionálně vlasy, a s pomocí stylingových přípravků NIVEA, vykouzlit nefalšované hollywoodské vlny. Takové, které budou perfektně držet a promění vás v neodolatelnou divu.

Vyčesejte si jednoduchý drdol, který udělá dojem

Naučte se jednoduchý, ale zároveň elegantní a sexy drdol, který je tím nejlepším účesem pro noci, na které se nezapomíná. Díky návodu, který jsme připravili s Naty, ho zvládnete sama a za pár chvil. Nemusíte chodit ke kadeřnici, aby byl i večerní účes perfektní.