• Vše
  • Článek
  • Návod
Filtrovat
Seřadit

Užijte si svých 15 minut na maximum

Věděli jste, že průměrný muž stráví ve sprše asi 10–15 minut denně? Zpříjemněte si svůj čas jen pro sebe. NIVEA MEN sprchové gely pro muže nabízí spoustu možností. Ať už potřebujete ranní osvěžení, intenzivní povzbuzení, co vás probudí i po náročné noci, jemnou péči a hydrataci, nebo parťáka pro sport. A dobrá zpráva – použít je můžete na tělo, tvář i vlasy zároveň! Takže ušetříte svůj čas a ve sprše vám nebude překážet další nádoba…

Úprava vousů od každodenního holení až po nejrůznější střihy

Existují jen dva typy mužů – ti, kteří mají rádi hladké oholení, a ti, kteří mají na své tváři strniště nebo plnovous. A oba tábory řeší „své“ potíže s holením a s vousy. Mezi nejčastější z nich patří podrážděná a napjatá pokožka, ale také krvácející drobné ranky. Naopak majitele delších vousů zajímá především vhodný střih a styling. Zjistěte, co funguje a co je jen ztrátou času při péči o vousy!

Deodoranty a antiperspiranty pro muže: Držte pocení na uzdě!

Jemná vůně potu bývá pro ženy přitažlivá. Bohužel však existuje jen velmi tenká hranice mezi příjemnou mužnou vůní a nepříjemným odérem – po sportu nebo po celém dni v zaměstnání. Naštěstí existuje celá řada deodorantů a antiperspirantů, které pocení udrží na uzdě po celých 48 hodin.

Kromě přípravků přijdou vhod také ověřené tipy, které tu najdete. Ať už jde o pocení, vousy, pánské účesy nebo každodenní péči.