• Vše
  • 36-45 let
  • 56 let a více
  • Článek
  • Inspirace
  • Návod
Filtrovat
Seřadit

Jak mít vlasy dlouho zdravé a krásné? Zkuste naše tipy!

Ženy bývají na své vlasy hrdé. A když se jim daří udržet je zdravé a krásné, plné objemu, rovné nebo báječně vlnité, pak se z nich může stát ten nejhezčí doplněk, který jen mohou nosit. Příroda nám ale nic nedává zadarmo a i o ty nejkrásnější, nejsilnější a nejzdravější vlasy se musíme starat, aby se z nich postupem času nestal zdroj našich obav. 

Vybírejte si vlasovou kosmetiku podle typu vlasů

Aby vlasy zůstávaly dlouho zdravé, silné a pružné, vyberte si pro péči o ně vhodnou kosmetiku. K tomu je potřeba vědět, jaký typ vlasů máte a k čemu jsou případně náchylné. Největší rozdíl v samotné péči je mezi vlasy mastnými a suchými, ale zaměřit se dá i na péči o ty vlnité, barvené nebo ty s třepícími se konečky. 

Poradíme vám, jaký účes vykouzlit pro nejrůznější příležitosti

Ať už máte vlasy dlouhé, polodlouhé nebo krátké, najdete u nás spoustu tipů, co s nimi provést, když se chystáte do nóbl společnosti, na ples a na svatbu, nebo jen ráno pospícháte a nestíháte nic komplikovaného. Doporučíme vám také stylingové přípravky (lak na vlasy, tužidlo, gel nebo primer), se kterými bude příprava jedna báseň. Nebojte se zaexperimentovat!


Ani pánové u nás nezůstávají pozadu


Jaké účesy byly in v minulosti a co bychom doporučili z hlediska péče o vlasy moderním mužům? Pokud vás to zajímá, jste tu na správném místě. Stačí se začíst do našich článků.