žena česající si vlasy

Na jeden den jiné vlasy: 5 tipů, jak na to!

Každá žena občas zatouží po tom, stát se někým jiným. Vrhnout se po hlavě do kompletní přeměny svého vzhledu. Většinou to však skončí pouze fantazírováním, jaké by to bylo, kdyby. Co když vám ale řekneme, že si na jeden den můžete změnit vzhled svých vlasů? Vyzkoušet změnu, kterou jste se dosud bála uskutečnit? Léto k tomu přímo vybízí.

Nezkrotné vlny: Jak na ně?

V zásadě platí, že co nemáme, to chceme. Patříte mezi ty, co mají vlasy rovné jako špagety? Závistivě pokukujete po kolegyni, která má sexy kudrliny? Nezoufejte, prostě si je taky vytvořte.
nezkrotné vlny
 1. Pokud chcete vykouzlit kudrnaté vlasy, je důležité použít ty správné přípravky. Po umytí šamponem aplikujte do vlhkých vlasů stylingový primer. Tím vlasy získají potřebnou elasticitu a lépe se poddají natáčení. Navíc budou chráněně před teplem a krepatěním
 2. Před vysoušením do vlasů jemně naneste Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care, které vlasy připraví pro následný styling a dodá jim oslnivý lesk. 
 3. Nyní nastává čas kulmování. Mrkněte se, jak na jednoduché vlny v našem videu. Doporučujeme nikam nepospíchat a na kulmování si dát opravdu záležet. I když to může být otrava, výsledek bude stát za to. 
 4. Po nakulmování vlny opatrně pročešte prsty. Hřeben nepoužívejte, poškodila by se tak struktura vln a vydržely by kratší dobu. 
 5. Teď už stačí jen přestříkat vlasy Lakem na vlasy Diamond Volume Care a vyrazit do víru velkoměsta.

Objem dělá dojem

Slyšela jste někdy, že máte vlasy jako myší ocásky? Tak pozorně čtěte. Víme totiž, jak vlasům dodat pořádný objem.
 1. Umyjte si vlasy Pečujícím šamponem Volume & Strength, který obsahuje výtažky z bambusu a podporuje objem vlasů
 2. Po umytí vlasy prosušte ručníkem a rovnoměrně do nich naneste pěnové tužidlo.
 3. Nyní nastává zásadní krok a tím je foukání. Vlasy vždy foukejte přes velký kulatý kartáč. Díky němu se vlasy provzdušní a získají přirozený objem. 
 4. K objemu vám může dopomoct i tupírování. S ním ale opatrně. Vlasy tupírujte přímo u hlavy a opravdu pomalu. Vrchní část poté sčešte hřebenem. 
 5. Nakonec použijte Lak na vlasy Volume Care. Ten nastříkejte zespod vlasů, aby se nazdvihly. S lakem ale opatrně, všeho moc škodí

Přečtěte si o tom, jak dosáhnout pořádného objemu vlasů. V článku určitě najdete užitečné rady. 


Ofina bez stříhání? Ano

Kolikrát už jste stála před zrcadlem a zkoušela, jak byste vypadala s ofinou? Nyní si jí můžete vytvořit i bez pomocí nůžek. To zní dobře, že?
 
 1. Z vlasů udělejte culík a dobře ho upevněte gumičkou. 
 2. Vezměte z culíku pramen (menší polovinu) a přendejte ho přes hlavu až do čela. Nyní si „ofinu“ přizpůsobte svým požadavkům. Kratší, delší, hustší? Je to jen na vás. 
 3. Až najdete tu správnou délku, přichází na řadu pinetky. Těmi přichyťte pramen vlasů tak, aby dobře držel na svém místě
 4. Buď můžete vlasy ponechat takto, nebo si přes ně uvázat šátek, či čelenku. Účes tak získá větší šmrnc.
 5. Nakonec celý účes zafixujte pomocí laku na vlasy, který zajistí, aby vše zůstalo na svém místě

Z kudrnatých vlasů rovné. Zn.: Snadno

Už vás omrzely vlny a ráda byste vyzkoušela rovné vlasy? Žádný problém. Potřebujete k tomu pouze 3 věci a chvilku času.
 1. Vlasy umyjte Pečujícím šamponem Hairmilk Natural Shine. Ten vlasy díky mléčným a hedvábným proteinům regeneruje, intenzivně hydratuje. Uhladí je, aby opět získaly svou zdravou krásu a přirozený lesk. 
 2. Při fénování použijte velký kulatý kartáč a foukejte, aby byly vlasy dokonale suché.  
 3. Teď přichází na řadu žehlička na vlasy. Vlasy si rozdělte na pramínky a ty poté rovnoměrně žehlete od hlavy směrem dolů. Postupujte rychle, aby nedocházelo k přehřívání. 
 4. Po vyžehlení nechte vlasy vychladnout a zafixujte je.

Změňte barvu, doslova

Pokud ráda experimentujete, je tohle volba přesně pro vás. Vyzkoušejte jednorázovou barvu na vlasy. Stačí si vybrat, jakou barvu chcete. A když se vám nebude líbit? Prostě ji smyjete.
 1. Při mytí vlasů použijte kvalitní pečující šampon. Ten vlasy připraví na změnu, která je čeká. Posílí vnitřní strukturu vlasů a chrání je před vnějším poškozením. 
 2. Do ručníkem vysušených vlasů rovnoměrně naneste barvu. Tu můžete sehnat na různých e-shopech. Cena se pohybuje kolem 250 Kč. Nenanášejte barvy příliš mnoho, vlasy pak působí moc hutným dojmem a ztrácí nadýchanost. 
 3. Nechte barvu působit. Doba působení se liší. Přečtěte si proto důkladně příbalový leták
 4. Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč, aby získaly pěkný objem.
 5. Nakonec použijte Lak na vlasy Color Care, který zajistí, aby držely potřebný tvar.

Jednorázové barvy jsou vymývací. Užijte si proto novou vizáž naplno. A při umývání vlasů nezapomeňte opět použít pečující šampon, aby vlasy zůstaly nepoškozené a lesklé. 

Tak jakou změnu zvolíte vy? Ať už se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte na správnou péči o vaše vlasy.