Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Tipy a triky Laury pro jednoduché vlny

Tři jednoduché kroky k vlnitým vlasům, po kterém jste vždy toužily.

Získat krásné a vlnité vlasy není tak těžké, jak si myslíte. Podívejte se na jednoduché video Laury Ponticorvo a zjistěte, jak si během chvilky vytvoříte vaše vlastní plážové vlny.

Jednoduché, krásné letní vlny: nový snový účes pro vaši krásu

Vlnité vlasy se mnohým ženám mohou zdát nedosažitelné, ale není to tak těžké, jak to vypadá! Zjistěte, jak snadné to ve skutečně je v tomto krátkému videu.

Seznamte se s Laurou: bloggerkou a modelkou v oblasti módy, kosmetiky a životního stylu

Holandsko-italská modelka, cestovatelka, módní bloggerka a mediální osobnost Laura Ponticorvo je v krásných a přitom jednoduchých účesech jako doma. My v NIVEA jsme nadšení, že jí můžeme dát příležitost, aby vám představila své postřehy a zkušenosti s účesy! Laura je celosvětově známa díky svému úspěchu  na Instagramu a vystupování online i offline jako mediální ikona a hvězda reality TV. Není mnoho talentovanějších nebo zkušenějších, kteří by vám pomohli zdokonalit váš účes. Na svém YouTube kanálu Laura poskytuje svým fanouškům zábavné, užitečná videa a návody na všechno od šťastnějšího života, přes zdravější životní styl, po dokonalé líčení pro všechny příležitosti. Několikrát týdně také publikuje svůj vlog, kde se těmto tématům věnuje podrobněji. Laura vás nyní provede třemi super rychlými a snadnými kroky pro úpravu vašich vlastních krásných vln.

Vlnité vlasy: nádherná, nadčasová klasika

Každá žena by chtěla krásné, vlnité vlasy. Jsou skvělým účesem pro každé roční období i každou příležitost a upravíte je snáze, než si myslíte!

S Laurou vypadá každý účes jednoduše, ale tyto krásné vlny skutečně jsou!

 

Krok za krokem: jednoduché vlny ve třech rychlých krocích