Hladké vlasy jsou posledním výstřelkem módy – je to snazší, než si myslíte

Ana Lisa Kohler vám ukáže, jak na to. Ikona YouTube a Instagramu Ana Lisa Kohler se spojila se značkou NIVEA, aby vám krok za krokem ukázala, jak snadno získat rovný, hladký účes.

Rovný, hladký účes snadno a rychle

Upravit rovný, hladký účes může být náročné, ale s těmito technikami si můžete časté narovnávání vlasů zjednodušit a užívat si krásné hedvábné prameny.

Ana Lisa Kohler – odbornice na módu, autorka kosmetických vlogů a osobnost YouTube ze Švýcarska

Ana Lisa Kohler vám společně se značkou NIVEA ukáže, jak vytvořit krásný rovný účes. Ana je úspěšná mediální osobnost s obrovským množstvím YouTube nahrávek a fotografií a klipů na Instagramu, které dokumentují její vlastní inspirativní příběhy a zkušenosti s kosmetikou, módou a životem. Ana již několik let funguje jako modelka a internetová ikona, a její obrovská sledovanost je důkazem jejích znalostí i charismatu. Jsme nadšeni, že přijala pozvání do našeho studia a jsme si jisti, že potěší i vás.


Trendy, rovné vlasy pro moderní vzhled

Jednoduché techniky pro moderní vzhled - zapomeňte na tvrdohlavé prameny, které kazí váš styl. Dostaňte je pod kontrolu s Anou Lisou Kohler!

Ana Lisa Kohler vám ukáže, jak upravit hedvábný, hladký účes

 


Čtyři jednoduché kroky k rovnému, hladkému účesu, který si zamilujete

První krok - naneste pěnové tužidlo

Nejprve naneste malé množství pěnového tužidla do čistých, suchých vlasů. Tužidlo naneste konečky prstů rovnoměrně mezi všechny prameny, budou později lépe držet tvar a snáze se upravovat.

Druhý krok - vyfénujte tužidlo

Vlasy vyfénujte, aby se tužidlo rychleji uchytilo. Můžete použít kartáč na vlasy pro rovnoměrné vysušení všech vlasů. Nepoužívejte příliš horký vzduch. Aby vlasy neodstávaly a účes byl co nejhladší, zkuste použít lak na vlasy a fén nastavit na chladný vzduch. 

Třetí krok - narovnejte vlasy

Vlasy narovnejte pomocí žehličky na vlasy a hřebenu. Postupujte po tenkých pramenech, vlasy, které by vám překážely, sepněte na temeni. Tímto způsobem narovnejte všechny vlasy. Pro co nejhladší vzhled nezapomeňte začít u vlasové linie a odtud pokračovat směrem dozadu. 

Čtvrtý krok - dokončení

Teď, když jsou vaše vlasy dokonale rovné a hladké, můžete váš účes dokončit, aby žádné vlasy neodstávaly. Na konečky prstů naneste stylingový gel a jemně vlasy pročešte, poté je opět rozčešte hřebenem, aby zůstaly krásné a rovné.