jednoduché vlny

Tipy a triky Laury pro jednoduché vlny

Tři jednoduché kroky k vlnitým vlasům, po kterých jste vždy toužily. Získat krásné a vlnité vlasy není tak těžké, jak si myslíte. Podívejte se na jednoduchý návod Laury Ponticorvo a zjistěte, jak si během chvilky vytvoříte vaše vlastní plážové vlny.

Jednoduché, krásné letní vlny: nový snový účes pro vaši krásu

Vlnité vlasy se mnohým ženám mohou zdát nedosažitelné, ale není to tak těžké, jak to vypadá! Zjistěte, jak snadné to ve skutečnosti je v tomto návodu. 

Seznamte se s Laurou: bloggerkou a modelkou v oblasti módy, kosmetiky a životního stylu

Holandsko-italská modelka, cestovatelka, módní bloggerka a mediální osobnost Laura Ponticorvo je v krásných a přitom jednoduchých účesech jako doma. My v NIVEA jsme nadšení, že jí můžeme dát příležitost, aby vám představila své postřehy a zkušenosti s účesy! Laura je celosvětově známa díky svému úspěchu  na Instagramu a vystupování online i offline jako mediální ikona a hvězda reality TV. Není mnoho talentovanějších nebo zkušenějších, kteří by vám pomohli zdokonalit váš účes. Na svém YouTube kanálu Laura poskytuje svým fanouškům zábavná, užitečná videa a návody na všechno od šťastnějšího života, přes zdravější životní styl, po dokonalé líčení pro všechny příležitosti. Několikrát týdně také publikuje svůj blog, kde se těmto tématům věnuje podrobněji. Laura vás nyní provede třemi super rychlými a snadnými kroky pro úpravu vašich vlastních krásných vln.

Vlnité vlasy: nádherná, nadčasová klasika

Každá žena by chtěla krásné, vlnité vlasy. Jsou skvělým účesem pro každé roční období i každou příležitost a upravíte je snáze, než si myslíte!
krásné vlny

S Laurou vypadá každý účes jednoduše, ale tyto krásné vlny skutečně jsou!

 

Krok za krokem: jednoduché vlny ve třech rychlých krocích

Krok 1: vlasy před úpravou nalakujte

První krok: vlasy před úpravou nalakujte

Nejprve umyté vlasy rozdělte na tenčí prameny. Pokud byste chtěli natáčet příliš velké prameny, bude to obtížnější a výsledek nemusí být optimální. Prameny lehce nalakujte; pak se nimi bude snáze pracovat. 

Druhý krok: je čas vytáhnout kulmu

Každý pramen, který chcete kulmovat, důkladně do rovna rozčešte. Prameny několikrát obtočte okolo kulmy a chvíli přidržte. Tímto způsobem natočte všechny prameny. Nezapomeňte vlasy natáčet směrem od obličeje. 

Třetí krok: vlasy pročešte kartáčem

Odložte žehličku a nechte vaše pružné prstýnky přirozeně spadnout. Vlasy jemně pročešte kartáčem s přírodními štětinami, aby zůstaly hladké. Váš účes zůstane hedvábný a krásný s tou správnou mírou přirozenosti. 

Pár rychlých tipů, než se pustíte do vašich vln

Samozřejmostí je, že začnete s čistými a suchými vlasy. Maz z vašich vlasů a vlasové pokožky vám rozhodně nepomohou. Zkuste také do vlasů nanést pěnové tužidlo, nejen pro zdokonalení účesu, ale také se vám prameny budou snáze natáčet. 

Váš vlnitý účes zjednoduší ty správné vlasové produkty

Vaše krásné nové vlny jsou jednoduché, ale co kdybychom je ještě zjednodušili? Pokud na vlasy před natočením použijete lak, celý proces si zjednodušíte a prameny se vám budou snáze oddělovat. Správný kartáč a žehlička jsou také nezbytné, pokud nechcete poškodit citlivé nebo jemnější vlasy.