Romantické drdoly jsou krásnou a originální volbou pro milovníky pletených účesů

DominoKati vám společně s NIVEA ukáže, jak na to. DominoKati, modelka a módní i lifestylová ikona YouTube a Instagramu, vám zde přináší svá doporučení a rady, jak si i vy můžete vytvořit váš vlastní krásný romantický drdol.

YouTube star DominoKati vám ukáže, jak vytvořit krásný romantický drdol

Úspěšná ikona YouTube v oblasti módy a krásy DominoKati z Německa se spojila se značkou NIVEA, aby vám ukázala, jak snadné je vytvořit si vlastní pletené šaty. Její řada YouTube kanálů a velmi oblíbený účet na Instagramu pomohly společnosti DominoKati raketově zvýšit její popularitu na internetu a získat tak pozici, z níž může s celým světem sdílet své tipy, tricks a inspiraci pro životní styl a krásu. Nyní vás krok krok za krokem provede úpravou krásného nového romantického copu. V jejím podání tento tradiční, romantický účes vypadá super jednoduše, pravda však je, že na takovém opravdu je!


Naučte se vytvořit váš vlastní krásný romantický drdol

Inspirujte se a buďte kreativní - tento drdol se jistě stane vaším novým oblíbeným účesem. Zkuste to samy.

Romantický drdol

 

romantický-drdol-první-krok-natáčení-vlasů

První krok: rozdělte vlasy na prameny a natočte

Nejprve stáhněte na temeni polovinu vlasů a použijte lak na vlasy. S nalakovanými vlasy se vám bude pracovat mnohem snáze. Druhou polovinu vlasů natočte pomocí kulmy. První polovinu můžete svázat v rychlý uzel, bude na temeni lépe držet. 

romantický-drdol-druhý-krok-splétání

Druhý krok: je čas začít splétat

Obě části pročešte jemným kartáčem s přírodními štětinami. Nyní je čas začít splétat cop! Nejdříve spleťte tenké prameny u vlasové linie a pokračujte směrem dozadu k uchu až do konce pramene. Konec copu stáhněte gumičkou. 

romantický-drdol-třetí-krok-stočení

Třetí krok: stočte všechny vlasy dohromady

Zadní část vlasů jemně natupírujte pomocí hustého nebo tupírovacího hřebenu pro mírně nedbalý vzhled. Volné vlasy stočte pevně do drdolu, poté obtočte volným koncem copu a připněte několika sponkami, aby celý tvar dobře držel.  

romantický-drdol-finální- vzhled

Krok čtyři: povytáhněte cop do stran pro ležérnější vzhled

Podle vašeho přání můžete prameny copu opatrně roztáhnout prsty do stran, aby získal bohatší a ležérnější, avšak velmi romantický vzhled. Pozor - vlasy vytahujte pouze jemně, ne příliš daleko! Pokud chcete, můžete účes ještě přelakovat, aby lépe držel tvar. 

Možnosti jsou nekonečné

Existuje bezpočet způsobů, jak splétat vlasy; romantický drdol je jen jednou z možností.

  • Rybí copy: elegantní, široký cop je skvělý účes pro každé roční období a dodává originální akcent jakémukoliv outfitu. Rybí copy lze podle přání nosit buď hladké nebo načechrané. 
  • Holandské copy: holandské a francouzské copy začínají od přední části hlavy a pokračují k zátylku. Tak vytvářejí atraktivní, mladistvý vzhled a pomohou s vlasy, které vám překážejí na krku. Jsou tedy ideální při sportování. 
  • "Mlékařské" copy se tvoří obtočením třídílného copu okolo hlavy jako koruna. Je to také skvělý způsob, jak sčesat dlouhé vlasy k hlavě a získat krásný, tradiční účes.