Regenerace šitá na míru každé síle vlasů

Objevte vlasovou péči, která je vytvořena přímo na míru vašemu typu vlasů.
Nová vlasová kolekce NIVEA Hairmilk regeneruje suché, poškozené vlasy, aniž by je zatěžovala.

Síla vlasů

JÁ A MÉ VLASY

Před více než 100 lety, NIVEA vyvinula první typ vlasového mléka pro posílení suchých a poškozených vlasů. Účinky byly neuvěřitelné: jemnější vlasy bez roztřepených konečků a bez zatěžování. V nové vlasové kolekci NIVEA Hairmilk posunula značka NIVEA svoji odbornou vlasovou péči na další úroveň a vyvinula pečující výrobky šité na míru každé síle vlasu.

Vlasová péče pro jemné vlasy

Jemné vlasy často vypadají zplihle a bez energie. Nový pečující šampon NIVEA Hairmilk určený speciálně pro jemné vlasy tento typ vlasů posiluje, aniž by je zatěžoval.

Vlasová péče pro normální vlasy

Normální vlasy potřebují každodenní péči, mají-li zůstat zdravé a lesklé. NIVEA Pečující šampon Hairmilk pro normální vlasy poskytuje jemnou, ale účinnou péči a zároveň vlasy chrání před vnějšími vlivy.

Vlasová péče pro unavené vlasy bez života

NIVEA Pečující šampon Hairmilk Natural Shine  intenzivně hydratuje matné, unavené vlasy bez lesku a navrací jim jejich přirozený lesk a zdraví.  Pečující složení vlasy regeneruje a posiluje zevnitř. Zároveň uhlazuje povrch vlasu pro hedvábný a zdravý vzhled.


Složení

NOVÉ INOVATIVNÍ SLOŽENÍ

Inspirace historií 

Nová modrá řada vlasové péče NIVEA je kombinací více než 100 let odborné péče o vlasy a nejnovějších inovací, díky níž vaše vlasy získají nový život. Již v roce 1912 pomáhala NIVEA ženám ke krásným a zdravým vlasům – s výrobkem, jehož jméno je shodné s nejnovější inovací značky NIVEA: Hairmilk.  

Nejlepší ingredience NIVEA pro zdravé vlasy plné života

Inovativní složení nové vlasové řady NIVEA Hairmilk (Pečující šampon a kondicionér) poskytuje suchým a poškozeným vlasům vše, co potřebují - regeneruje bez zatěžování. Základem tohoto složení jsou mléčné proteiny - složky přírodního původu, které posilují vlasy zevnitř a hloubkově je regenerují. Vlasy jsou na dotek krásně pružné. Díky vyváženému pH jsou šampony NIVEA šetrné k pokožce hlavy. Šampon vlasy důkladně, avšak šetrně myje a zároveň je zevnitř posiluje a dodává jim energii. Lehká, mléčná konzistence jemně obalí každý jednotlivý vlas.
Video

VÁŠ NOVÝ RITUÁL PÉČE O VLASY

Pečující řada NIVEA Hairmilk Natural Shine. Nechte své vlasy zářit!

Suché nebo poškozené vlasy? Objevte novou vlasovou kolekci NIVEA Hairmilk Natural Shine a nechte své vlasy zářit. Mléčné a hedvábné proteiny regenerují, hydratují a uhladí unavené vlasy bez lesku. Vaše vlasy opět získají zdravou krásu a přirozený lesk.