PRO MLADISTVÝ VZHLED: NIVEA HYALURON CELLULAR FILLER

Bojujte proti známkám stárnoucí pleti pomocí kolagenu a získejte zpět pevnou a mladistvou pleť.

ZKUSTE OBLIČEJOVOU MASÁŽ

DOPŘEJTE SI RELAXAČNÍ MASÁŽ S PRODUKTY Z ŘADY CELLULAR

Dopřejte si jednou týdně čas jen pro sebe a relaxujte při obličejové masáži. Právě masáž totiž uvolňuje ztuhlé obličejové svaly a napomáhá k lepšímu prokrvení pleti. Nejen, že si díky tomu odpočinete, ale také bojujete proti vráskám.

Jemný tlak, který vzniká během masáže, stimuluje krevní oběh a zvyšuje produkci kolagenu. Vyzkoušejte Cellular péči a obnovte pevnost pleti díky několika snadným krokům. 
 

 


ŘADA CELLULAR

POSUNULI JSME PÉČI PROTI VRÁSKÁM O KUS DÁL

S přibývajícím věkem naše pleť a pokožka pomalu ztrácí schopnost obnovovat kožní buňky a zároveň se snižuje i tvorba kolagenu, který tomu napomáhá. Na pleti tak začnou přibývat jemné linky a vrásky, které nás mohou trápit. Abychom je alespoň částečně redukovali, spoléháme na kombinaci kyseliny hyaluronové a collagen boosteru.

Složení zpevňující řady NIVEA HYALURON CELLULAR pomáhá navrátit pleti zpět její mladistvý vzhled. Díky této řadě se zvyšuje obnova kožních buněk až o 33 % za pouhých 24 hodin a produkce kolagenu o 24 % už za 7 dní*.

*testováno in vitro 

Výsledkem je tak pevná a svěží pleť s méně vráskami, díky které si opět připadáte mladistvě.
 


ANTI-AGE SLOŽKY

JEDNOTLIVÉ SLOŽKY ŘADY HYALURON CELLULAR

kyselina hyaluronová

MIKRO A MAKRO KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová se přirozeně vyskytuje v pleti i v pojivové tkání. Právě díky ní je naše pleť pevná a pružná.

Makro kyselina hyaluronová pomáhá pleť intenzivně hydratovat a navrací jí tak zpět svěžest a hebkost na dotyk. Mikro kyselina hyaluronová pak působí zejména uvnitř pleti a stará se o vyplnění vznikajících vrásek.

 

kolagen

COLLAGEN BOOSTER

Věděli jste, že kolagen je hlavní složkou naší pleti a hraje klíčovou roli při udržení mladistvého vzhledu? Právě kolagen zajišťuje to, aby byla pleť hladká a pevná.

S přibývajícím věkem se však kolagen z pleti vytrácí a začínají se objevovat první vrásky. Nicméně díky unikátnímu Collagen Boosteru vzroste po 7 dnech používání produkce vlastního kolagenu v pleti o 24 %.*

* In vitro testování

 


INOVACE

NOVINKA: UDĚLEJTE PRVNÍ KROK K PEVNÉ A MLADĚ VYPADAJÍCÍ PLETI

Vytvořte si každodenní rutinu díky NIVEA Hydratačnímu séru Hyaluron Cellular Filler, které se rychle vstřebává, stimuluje obnovu buněk a pleť intenzivně hydratuje.

NIVEA Hydratační sérum-esence Hyaluron Cellular Filler

V čem je naše esence tak jedinečná? Má ultralehkou strukturu, která umožňuje pleti vstřebat hydratační elixír i mikro kyselinu hyaluronovou za pouhých 20 sekund.  

  1. Hydratační elixír: Jedinečná směs intenzivně hydratačních složek, které vyživují pleť a zajišťují jí dlouhotrvající svěžest 
  2. Mikro kyselina hyaluronová: Tento typ kyseliny hyaluronové je známý zejména díky tomu, že působí na pleť zevnitř. Okamžitě proniká do pleti a vyplňuje vzniklé vrásky.

Díky chytrému aplikátoru můžete Hyaluron Serum-Essence snadno a přesně dávkovat, což vám urychlí každodenní rutinu. 

Zpevněte svou pokožku už za pouhých 20 vteřin denně

 


NOVÁ RUTINA

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ DENNÍ RUTINU. CÍL? ZPEVNĚNÍ PLETI!

Odhalte tajemství krásy žen, které mají krásnou a pevnou pleť i po čtyřicítce. Řada NIVEA HYALURON CELLULAR se rychle stane součástí vaší každodenní rutiny. 

Řekněte vráskám sbohem a přivítejte zpět pevnou a mladistvou pleť, která jen září. 

KROK 1: HYDRATAČNÍ SÉRUM-ESENCE HYALURON CELLULAR FILLER

Jako první přichází na řadu Hydratační Sérum-Esence Hyaluron Cellular Filler, které obsahuje mirkomolekuly kyseliny hyaluronové a 20 % glycerinu. Naneste sérum na obličej, krk a dekolt a pokračujte v péči.

KROK 2: VYPLŇUJÍCÍ PERLOVÉ SÉRUM HYALLURON CELLULAR FILELR 

Poté aplikujte malé množství krému na pleť a jemně vmasírujte konečky prstů krouživými pohyby směrem nahoru. Jemná a citlivá pleť okolo očí vyžaduje speciální, péči. Proto se ji nyní při aplikaci perlového séra vyhněte.
 

KROK 3: ZPEVŇUJÍCÍ DENNÍ KRÉM HYALURON CELLULAR FILLER

Dalším krokem vaší rutiny je Zpevňující denní krém Hyaluron Cellular Filler. Ten obsahuje nejen kyselinu hyaluronovou, ale také kolagen. Tato dvojkombinace navrací pleti pevný vzhled a hydratuje ji. Navíc díky SPF je pleť chráněnná před UV zářením, které způsobuje její předčasné stárnutí.

KROK 4: ZPEVŇUJÍCÍ OČNÍ KRÉM HYALURON CELLULAR FILLER

Oči jsou oknem do duše. Rozzářete ty své pomocí zpevňujícího očního krému, který je speciálně vyvinutý pro tenkou a citlivou pleť kolem očí. Nejen, že oční oblast hydratuje, ale také ji zpevňuje a vyplňuje drobné vrásky.
 


KOMPLETNÍ ANTI-AGING PÉČE

VIDITELNĚ PEVNĚJŠÍ A MLADŠÍ POKOŽKA

Objevte řadu produktů NIVEA CELLULAR Firming + Cell Activating, která byla vyvinuta speicálně speciálně k boji proti známkám stárnutí pleti.
 


EXPERT - ROZHOVOR

„Kombinace kyseliny hyaluronové a Collagen Boosteru reaktivuje buňky a napomáhá k jejich obnově"

Dr. Dominik Göddertz, který má v Bierdorf AG na starost výzkum a vývoj, odpovídá na všechny otázky týkající se nové řady NIVEA CELLULAR Firming + Cell Activating.

Proč naše pokožka a pleť stárnou a co se odehrává pod jejím povrchem?

To, jak rychle naše pleť stárne, ovlivňují dva hlavní faktory. Prvním jsou naše geny. Právě ty jsou zodpovědné za vitalitu kožních buněk, které ovlivňují rychlost produkce kolagenu a kyseliny hyaluronové. U každého z nás je rychlost produkce těchto dvou složek jiná, a proto u každého začne stárnutí pleti jindy

Kromě genů ale ovlivňují stárnutí pleti i vnější faktory, jako například UV záření. UVA a UVB paprsky způsobují volné radikály, které ničí strukturu kožních buněk a kolagenových vláken. Výsledkem jsou vrásky a suchá pleť. 

Kožní buňky samozřejmě stárnou i s přibývajícím věkem, jelikož se zpomaluje jejich buněčná aktivita. Kůže mladých lidí se obnovuje každých 28 dní. U starších lidí tento proces trvá až 35 dní

To je důvod, proč řada Cellular Filler obsahuje kyselinu hyaluronovou a Collagen Booster? Proč naše pleť tyto dvě složky potřebuje, aby dokázala redukovat známky stárnutí?

Složení naší nové řady s kyselinou hyaluronovou a Collagen Boosterem reaktivuje kožní buňky, které si znovu začnou vytvářet vlastní kyselinu hyaluronovou a kolagen. Díky tomu se nám daří udržet mladistvý vzhled pleti.

Kyselina hyaluronová je důležitou součástí našeho těla a je známá zejména svými hydratačními vlastnostmi. Stárnutím se množství kyseliny hyaluronové v našem těle snižuje a v důsledku toho se objevují první vrásky. Právě proto jsme do našich produktů přidali mikro kyselinu hyaluronovou, která proniká hlouběji do pleti a vyplňuje vzniklé vrásky zevnitř.

Kolagen je nejčastějším proteinem v pojivové tkání, a právě on je zodpovědný za to, že je naše pokožka krásně pevná. Přirozeně si svůj vlastní kolagen vytvářejí naše kožní buňky, avšak v dospělosti je tato jejich schopnost snižuje zhruba o 1 % ročně. Následkem toho je naše pleť povolená a unavená. Proto je hlavní cílem naší řady anti-aging Cellular zvýšit produkci kolagenu. 

Začne sama pleť produkovat více kolagenu?

Přesně tak. Naše výrobky pro péči o pleť podporují přirozené procesy pleti. Speciální složení naší nové řady pomáhá našim buňkám vytvářet nový kolagen. Náš rozsáhlý výzkum ukazuje, že po pouhých 7 dnech používání řady Cellular firming + Cell activating Denní péče se tvorba kolagenu v pleti zvýšila o 24 %. A to není všechno: S našimi jedinečnými perličkami Cellular Volume Push Pearls se tvorba kolagenu zvýšila o 49 % za pouhých 72 hodin.

 

Další výhodou Cellular řady je to, že pomáhá obnovovat kožní buňky. Proč je to tak důležité?

Jak už bylo zmíněno, s přibývajícím věkem se buněčná obnova kůže zpomaluje a vrásky se prohlubují. Všechny produkty z řady Cellular Firming + Cell Activating reaktivují kožní buňky a urychlují proces obnovy těchto buněk. Díky denní péči s touto řadou se obnova buněk zlepší o 33 % za pouhých 24 hodin.

Dr. Dominik Göddertz
Manažer laboratoře
NIVEA Péče o pleť

Společnost NIVEA představuje Hydratační sérum Hyaluron Cellular Fillers 20 % hydratačním elixírem. Můžete nám o něm říct víc?

Řada Cellular Hyaluron Serum-Essence je náš nový způsob, jakým bojujeme proti předčasnému stárnutí pleti. S 20% hydratačním elixírem a mikro kyselinou hyaluronovou se nám daří obnovovat kožní buňky a zároveň pleť intenzivně hydratovat a vyživovat

Naši odborníci se inspirovali nejnovějšími trendy a vyvinuli tuto řadu pro každodenní péči o pleť, která se za pouhých 20 sekund vstřebá do pleti a zahájí proces obnovy kožních buněk. 

Jak bojovat se stárnoucí pletí?

Obecné doporučení: Začněte s každodenní péčí o pleť dříve, než je to nezbytně nutné. Díky tomu předejdete předčasnému stárnutí pleti a zachováte si mladistvý vzhled mnohem déle. Denní péče o pleť zahrnuje čištění pleti, použití séra a denní či noční krém. 

Kromě denní péče se zaměřte také na vyváženou stravu, zdravý a aktivní způsob života. Zároveň nezapomínejte odpočívat a dělat si čas jen pro sebe. A na závěr: Nikdy nepodceňujte ochranu před sluncem. Ať už jdete ven na 2 minuty, nebo na celý den, ať už je zima, nebo léto, UV záření je tu vždy s námi a má významný vliv na předčasné stárnutí naší pokožky. Proto naše produkty pro denní péči z řady Cellular Firming + Cell Activating mají ochranný faktor SPF 15 a SPF 30, a tak je vaše pleť chráněná na každém kroku.


NIVEA ZÁKAZNICE

NIVEA CELLULAR S VYLEPŠENÝM SLOŽENÍM: PŘIDEJTE SE K NADŠENÝM ZÁKAZNICÍM