Miminko s maminkou

Těhotenství týden po týdnu aneb už jsme dva

Od prvního dne těhotenství až k porodu

Následujících devět měsíců se pro vás změní v jedno velké dobrodružství. Zajímat vás bude všechno, co se týká vašeho děťátka. Kdy ucítíte první pohyby, jak se dá určit pohlaví miminka, co je v těhotenství dobré jíst a pít… Na našem blogu najdete informace, které vás zajímají – od prvních příznaků těhotenství až po to, jakou výbavu si vzít do porodnice a jak se připravit na porod.

Jak pomoci správnému vývoji miminka?

Říká se, že těhotenství není nemoc, i tak je ale důležité dávat na sebe větší pozor. Co myslíte, je cvičení v těhotenství bezpečné? A jak je to s létáním nebo opalováním? U nás najdete všechno, co vás zajímá. A pomůžeme vám také vybrat kvalitní kosmetiku, kterou můžete bez obav používat i v radostném očekávání. Aby mělo miminko hezkou maminku 😊

Ranní nevolnosti? Poradíme si i s nimi!

V těhotenství bychom měly zahodit všechen stres a soustředit se na pohodu svoji i děťátka. Jak to ale udělat, když na dveře ťukají ranní nevolnosti, strie na bříšku, pálení žáhy nebo třeba bolest hlavy? Máme v zásobě rady odborníků, i generacemi prověřené babské rady, které fungují. S NIVEA zvládnete hravě každý oříšek.