Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Kolekce tělových mlék s oleji

NOVÁ JEMNÁ PÉČE PRO VAŠI POKOŽKU

Hýčkejte svoji pokožku i smysly.

PROBUĎTE SVÉ SMYSLY A HÝČKEJTE SVOJI POKOŽKU
VĚNUJTE ČAS SAMA SOBĚ

Vyzkoušejte jedinečné spojení pečujících olejů a podmanivých vůní. Hýčkající složení s cennými oleji pokožku intenzivně hydratuje po celých 24 hodin a zanechá ji sametově hebkou a zářivou. Smyslné vůně zároveň potěší a okouzlí vaše smysly. 

 

Vyzkoušejte novinky - Tělové mléko s olejem: Kokos & Olej monoi, Tělové suflé s olejem: Třešňový květ & Jojobový Olej nebo Tělové suflé s olejem: Kokos & Olej Monoi.

 

Udělejte si chvilku sama pro sebe, ztlumte světla, zapalte svíčky, pusťte si relaxační hudbu a hýčkejte se - nové tělové mléko s oleji a suflé s oleji promění každé namazání pokožky v malý rituál.

NOVÉ TĚLOVÉ MLÉKO S VŮNÍ KOKOSU A PEČUJÍCÍMI OLEJI

coconut & monoi

Hýčkejte svoji pokožku dalším přírůstkem do řady tělových mlék s pečujícími oleji. Nechte se rozmazlovat tělovým mlékem s tropickou vůní kokosu a oleje Monoi, který svým jedinečným složením hloubkově hydratuje po celých 24 hodin a na pokožce nezanechává mastný film.

VÍC NEŽ JEN KRÉM, VYZKOUŠEJTE NOVÉ TĚLOVÉ SUFLÉ S OLEJI

Perly byly odjakživa symbolem luxusu a elegance. Neplatí to jen u šperků, ale i u tělové kosmetiky! Proto vám představujeme tělové suflé s olejovými perličkami. Tento přírodní zázrak zajistí, že vaše pokožka bude hebká a hydratovaná po celých 24 hodin, aniž by zanechala mastný film.

Vybírat můžete rovnou ze dvou variant tělového suflé: tropický Kokos & Olej Monoi nebo Třešňový květ & Jojobový olej. První z nich vás ohromí tropickou vůní kokosu a blahodárnými účinky oleje Monoi, který je směsí oleje z kokosové palmy a tahitské květiny tiaré. Ve druhém případě vaše smysly pohladí vůně třešní a jojobový olej.

 

Olejové perličky pokožku intenzivně hydratují a zvláčňují.

 Výsledkem je sametově hebká a zářivá pokožka. 

Výjimečné složení s olejem Monoi nemastí a rychle se vstřebává. 

Tropický vůně kokosu potěší vaše smysly po každém nanesení!

Delikátní vůně třešňových květů potěší vaše smysly.

Hýčkající složení s jojobovým olejem hydratuje po celých 24 hodin.

Zanechá pokožku sametově hebkou a zářivou.

Nemastné složení se rychle vstřebává a nelepí.

VYBERTE SI SVOU OBLÍBENOU VŮNI, KTERÁ PODMANÍ VAŠE SMYSLY

Tipy na péči o pokožku těla

Zjistěte, jak hýčkat vaše smysly a vaši pokožku