#HYGGEWITHNIVEA

Hygge: Užijte si podzim na maximum
Už jste slyšeli o hygge? Objevte všechna kouzla dánského stylu šťastného života a naučte se pečovat o sebe i svůj domov.

Co je hygge?

UŽIJTE SI PODZIM NA MAXIMUM

Vpusťte hygge do svého domova, šatníku i mysli.

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O HYGGE

Věděli jste, že Dánové patří mezi nejšťastnější lidi světa? A není pochyb, že to má co do činění s hygge! I když toto slovo nelze nijak přeložit, mluví se o něm jako o pocitu klidu, pohody, útulnosti a vnitřní vyrovnanosti. Hygge už dávno nežijí jen Dánové, tento styl života si zamilovali lidé po celém světě. A díky několika snadným krokům, můžete hygge přenést do svého života i vy!

Hygge může být prostě všude. U vás doma, ve vašem šatníku, a dokonce i ve vás samotných. 

Sepsali jsme pro vás několik tipů, díky kterým budete žít pohodovější a vyrovnanější život! Prohlédněte si našeho průvodce světa hygge a nasajte inspiraci plnými doušky

Podzimní outfity a aktivity

Inspirováno hygge

žena na louce

POZVĚTE HYGGE DO SVÉHO ŠATNÍKU

Hygge je především o pocitu klidu, pohodlí a útulnosti. A přesně takové jsou hygge outfity. Nejen, že budete skvěle vypadat, ale budete se tak i cítit. Ať už se rozhodnete pro lenivý den v pyžamu, nebo si budete chtít užít podzim v oblíbeném kabátu - s těmito outfity si  sychravé počasí zamilujete! 

PODZIMNÍ HYGGE AKTIVITY

Podzim je pro hygge jako stvořený! Venku je sychravo a brzy se stmívá. Proto je důležité udělat si to doma útulné a najít si čas na sebe. Co třeba vyzkoušet pletení nebo se zachumlat do deky s oblíbenu knížkou? Načerpejte inspiraci na hygge aktivity, které jsou pro podzimní dny jako stvořené.

Hygge interiér & Dárky které potěší

Ponořte se do hygge s NIVEA

OŽIVTE SVŮJ INTERIÉR VE STYLU HYGGE

Nadýchané polštáře, vonné svíčky, přírodní prvky: To všechno jsou hygge nezbytnosti, které vám doma nesmí chybět. Máme pro vás spoustu nápadů, jak si vkusně a útulně vyzdobit interiér.  Prohlédněte si snadné tipy a proměňte svůj domov v hygge království

DÁRKY KTERÉ POTĚŠÍ

Hygge není jen o tom, jak se cítíte. Jde i o to, jak se chováte k druhým. V tom je ukryta pravá podstata hygge! Tak proč svým blízkým nedokázat, že vám na nich záleží a nepotěšit je malým dárečkem? Věnujte jim vonnou svíčku, koupelovou bombu nebo třeba krabičku plnou sladkostí. 

Naučte se relaxovat s NIVEA

Nezapomínejte na sebe: Rozmazlujte se!

DEN PRO SEBE V HYGGE STYLU S NIVEA

Jednou z nejdůležitějších věcí v hygge, je pečovat o sebe s láskou. Kdy jste si naposled užili den plný relaxu? Že si nevzpomínáte? Tak to je ten správný čas nechat se rozmazlovat. NIVEA vám pomůže, naladit se na tu správnou vlnu pohody a užít si dlouhý relax.