Připravte se na podzim díky hygge aktivitám

#HYGGEWITHNIVEA Podzim je ideální čas pro hygge. Venku je sychravo, vy se můžete zachumlat doma do hřejivé deky a věnovat se příjemným činnostem.

HYGGE AKTIVITY PRO PODZIMNÍ DNY

Ponořte se do hygge aktivit a užívejte si podzim naplno.

HYGGE AKTIVITY PRO VÁS

Dánský životní styl je převážně o tom, jak najít ve svém životě klid a pohodu. Naučte se, jak se radovat z maličkostí a užívat si života plnými doušky.

Podzim přímo vybízí k aktivitám, které vám tento blažený pocit navodí. Uvařte si hrnek čaje, pohodlně se usaďte a na chvilku zpomalte.

Listy žloutnou, dny se zkracují a zima se nám snaží vloudit pod kabát. Udělejte si doma pohodlí a pusťte se do aktivit, které v domě navodí útulnou a klidnou atmosféru. Pokaždé, když se vrátíte z koloběhu pracovního dne domů, nasajete vůni podzimu a uvolnění plnými doušky.

Zjistili jsme, jaké aktivity promění podzim ve vaše nejoblíbenější roční období. Udělejte si čas pro sebe, zpomalte a užívejte si každý den naplno!


Podzimní aktivity inspirované Hygge

PUSŤTE SE DO PLETENÍ

Pletení vám zpočátku může přidat komplikované a frustrující. Po několika šmodrchanicích však získáte ten správný grif a zjistíte, že je to velmi uklidňující činnost. Také vás potěší, co všechno vaše ruce dokážou! Pletení je ideální aktivitou pro dlouhé podzimní večery.

VYDEJTE SE NA SBĚR JABLEK

Vyrazte si ven! Podzimní příroda je krásná a sběr jablek je zábavná hygge aktivita, kterou si můžete užít sami nebo třeba s přáteli či rodinou. Když se domů vrátíte s košíkem plným jablek, inspirace přijde sama. Upečete jablečný koláč, vyrobíte mošt nebo si je vychutnáte jen tak? Možnosti jsou nekonečné.

DENÍK VDĚČNOSTI

Deník vděčnosti vám pomůže vážit si i maličkých věcí ve vašem životě a urovnat si priority. Vyzkoušejte si jednoduché cvičení: Nastavte si časovač na 5 minut a sepište vše, za co jste v tu chvíli vděční. Budete překvapeni, kolik toho je!


Naučte se relaxovat pomocí hygge

DOPŘEJTE SI HORKOU KOUPEL

Nic není více uklidňující než si po návratu z venku dopřát dlouhou koupel. Vezměte si svou oblíbenou knihu, pusťte relaxační hudbu, zapalte si svíčky a nechte bublinky pečovat o pokožku.

UDĚLEJTE SI DEN PRO SEBE

Vzpomeňte si, kdy jste si naposled dopřála den plný hýčkání a relaxace? V dnešní uspěchané době máme často problém zastavit a najít si čas pouze na sebe. Je to však velmi důležité. Proto si v diáři poznamenejte den, kdy se budete věnovat pouze sama sobě. Dopřejte si dlouhou péči o pleť, pokožku i vlasy. Vaše tělo vám poděkuje.

NAJDĚTE SI ČAS NA VAŠI OBLÍBENOU KNIHU

Málokdy si najdeme čas na to, v klidu si sednout a ponořit se do knížky, přestože je to uklidňující a umožňuje nám to toulat se v myšlenkách do různých světů. Ať už sáhnete po své oblíbené knize nebo se rozhodnete pro tu, která vám měsíce leží v knihovně: Zachumlejte se do deky, uvelebte se na gauč a nechte se unášet na vlnách hygge!


Naučte se více o hygge s NIVEA

NECHTE SE INSPIROVAT HYGGE OTUFITY

Ruku v ruce s podzimem jde i výměna šatníku. Měkké materiály a jemné barvy jsou to pravé pro toto sychravé období. Pro hygge oblečení platí, že je pohodlné a cítíte se v něm dobře. A zároveň outfity skvěle vypadají! Prohlédněte si našeho průvodce podzimními hygge outfity.

HYGGE DÁRKY POTĚŠÍ

Hygge je nejen o tom, cítit se pohodlně a šťastně. Je i o upřímnosti, která vám umožňuje myslet na druhé. Jak se říká: Sdílení věcí s druhými nám přináší více radosti. Vykouzlete svým přátelům nebo rodině úsměv na rtech tím, že jim projevíte lásku roztomilými dárky!Prohlédněte si naše tipy na dárky, které potěší.