VYZDOBTE SVŮJ INTERIÉR PODLE HYGGE

#HYGGEWITHNIVEA Už jste slyšeli o hygge? Radujte se z maličkostí a zútulněte si svůj domov stejně jako Dánové.

ZÚTULNĚTE SI SVŮJ DOMOV POMOCÍ DEKORACÍ

Klid, pohoda a relax budou dýchat z každého koutu vašeho domova.

Věděli jste, že Dánové jsou považováni za nejšťastnější lidi na světě? Každý rok toto skandinávské město zvítězí v pomyslné „soutěži štěstí“. Jak to ale Dánové dělají? Odpověď je snadná: hygge!

I když neexistuje žádná přesná definice hygge, můžete tento pojem přeložit jako stav psychické i fyzické pohody a klidu. Jde o to, užívat si každý okamžik života a radovat se z maličkostí. Není to ale jen o tom, jak se chováte. Důležité je, jakými věcmi se obklopíte.

Tento styl života si rychlostí blesku získal fanoušky po celém světě. Zvláště na podzim je tento styl žití a výzdoby domova ideální způsob, jak domů přinést útulnou a teplou atmosféru. Podívejte se na naše tipy a objevte všechny krásy hygge!


ŽIJTE HYGGE

hygge-deky-polštáře

HUŇATÉ POLŠTÁŘKY A DEKY JSOU ZÁKLAD

Celá podstata hygge je o tom, cítit se pohodlně. Když se přikryjete huňatou dekou a lehnete si do závěje polštářků, na rtech se vám objeví úsměv a bude vám krásně. Proto ani jedním nešetřete. Není totiž nic hezčího, než se zachumlat do tepla s oblíbenou knihou a hrnkem dobrého čaje nebo kávy.
zútulněte-svůj-domov

OBKLOPTE SE TEPLEM

Kdy jste si naposledy sedli před hořící krb a užívali si chvíle pohody a nic nedělání? Posadit se k hořícímu ohni je prokazatelně jednou z nejvíce relaxačních a hygge věcí, kterou můžete udělat, když venku řádí plískanice. Posaďte se a užijte si praskání dřeva v krbu!
hygge-svíčky

SVÍČKY NESMÍ CHYBĚT

Zhasněte lampy a zapalte svíčky. Je totiž známo, že svíčky doma nejrychleji navodí tu správnou hygge atmosféru. Ponořte se do nostalgie a zapalte si svíčku, která vás přenese zpět do dětství a připomene vám krásné chvilky.
pozvěte-domů-přírodu

POZVĚTE DOMŮ PŘÍRODU

Dřevo, jehličí, ořechy…Listy žloutnou, dny se zkracují a venku začíná podzim. Přeneste ho i k sobě domů. Je to totiž tak snadné: Jednoduše venku nasbírejte různé větvičky, ořechy, šišky a použijte je jako přírodní dekoraci. Skandinávský styl dekorace váš domov krásně provoní, a navíc budete neustále v kontaktu s přírodou.

OBJEVTE VÍCE ZE ŽIVOTA HYGGE S NIVEA

hygge-aktivity-inspirace

HYGGE AKTIVITY, KTERÉ VÁS POHLTÍ

Právě jste si vytvořili útulný hygge domov, který vám přináší pohodu a úsměv na rtech. Nyní bychom vám rádi dali tipy na relaxační a zábavné hygge aktivity, které přinesou pohodu a klid i do vaší mysli. Udělejte si čaj, pohodlně se usaďte a přečtěte si náš seznam hygge aktivit.
hygge-podzimní-outfity

INSPIRUJTE SE HYGGE PODZIMNÍ OUTFITY

Hygge není jen o dekoracích, může se vloudit i do vašeho šatníku. Připravte se na podzim díky našim hygge otfitům. Vybrali jsme elegantní a pohodlné kousky, které si zamilujete. Vydejte se na cestu dánského hygge stylu.