POZVĚTE HYGGE DO SVÉHO ŠATNÍKU

#HYGGEWITHNIVEA Hygge není jen o tom, jak se cítíte. Je to styl života. A to znamená, že sem patří i oblečení. Nechte se inspirovat stylovými podzimními outfity v dánském hygge stylu.

SKANDINÁVSKÝ STYL SI ZAMILUJETE

Načerpejte hygge plnými doušky a objevte outfity v dánském stylu.

Hygge je všude! Fenomén dánského životního stylu učaroval lidem po celém světě. Všichni se shodují, že huňaté polštáře, teplé deky, voňavé svíčky a horký šálek čaje vás jednoduše pohltí.

Hygge však není jen o pocitu klidu a pohody. Je to životní styl, který tohle všechno daleko přesahuje. Objevte, co vše hygge skrývá. Začít můžete například u trendy outfitů. S koncem léta nastává čas na výměnu šatníku. Venku je sychravo, zima se nám snaží vloudit pod kabát, a tak je správný čas, pustit hygge i do své skříně.

Přečtěte si náš článek plný typů na stylové outfity, ve kterých se budete cítit pohodlně a sexy zároveň.


Zůstaňte stylová i v pohodlí domova a nechte se inspirovat hygge outfity

BUĎTE I DOMA... STYLOVÁ

Kdo by to nemiloval! Venku prší, padá listí a vy se zachumláte na gauč do deky, s šálkem horkého čaje v jedné a s vaší oblíbenou knížkou ve druhé ruce. Tyto pohodové dny si žádají pohodlné oblečení, které správně vystihne hygge náladu. Správnou cestou jsou tóny šedé a hnědé barvy.

HYGGE OUTFITY PRO LENIVÉ DNY

Venku prší a vám se nechce nic jiného, než zůstat celý den v pyžamu a válet se? Proč ne! Tu správnou hygge atmosféru vám pomůže naladit velký svetr a volné kalhoty. A zapomenout nesmíte ani na huňatě ponožky! Pak bude váš "lazy" den dokonalý.


Trendy hygge outfity do přírody

OUTFITY DO MĚSTA

Podzim přímo vybízí k vrstveným outfitům. Chcete vzbuzovat v lidech dojem cizinky ze Skandinávie? Pak je zaručenou volbou dlouhý kabát, velká šála, kostkované kalhoty a polobotky. A nezapomeňte na látkovou tašku! Ta vzhled podtrhne a dodá mu lehkou nedbalost. Máte bláznivou náladu? Co takhle zatancovat si v dešti s pestrobarevným deštníkem?

PODZIMNÍ BARVY PODTRHNOU VÁŠ VZHLED

I přesto, že styl hygge omezuje barvy na jednoduché tóny barev, nemusíte zůstat pouze u černé a šedé. Popusťte uzdu své fantazii a přidejte do outfitu trochu života. Podzim přímo vybízí k použití červené, oranžové a žluté. Tak proč nedoplnit svůj outfit červeným kloboukem nebo žlutým šálem?


DOKONALÁ KOMBINACE

Hygge a huňaté materiály k sobě patří stejně jako Křemílek a Vochomůrka. Dánský styl života je především o pohodlí a klidu. Ať už strávíte celý den v posteli, nebo venku, můžete si při tom užívat teplé barvy podzimu a příjemné materiály. A takový měkký svetr, ještě nikdy nic nezkazil!


Objevte kouzlo hygge s NIVEA

HYGGE DEKORACE DO VAŠICH DOMOVŮ

Nadýchané polštáře, huňaté deky a voňavé svíčky, to je hygge. Jde především o útulnou atmosféru plnou pohody a klidu. Pokud chcete přenést tento dánský styl života i do svého domova, prohlédněte si naše tipy na hygge dekorace. Povíme vám, jak vytvořit tu správnou atmosféru.

HYGGE AKTIVITY PRO SYCHRAVÉ PODZIMNÍ DNY

Toužíte získat více hygge inspirace? Co takhle zábavné aktivity pro deštivé dny? Zimní období nemusí znamenat jen nudu a nicnedělání. Máme pro vás tipy na relaxační činnosti, které vám přinesou dobrou náladu a uvolnění. Prohlédněte si osvědčené hygge aktivity.