Jste připravena na léto? Dostaňte se s námi do formy za 10 dní!

Zpevněte své tělo i pokožku s řadou Q10 již
za 10 dní

Teplé jarní a letní dny nejsou tak daleko. Neseďte doma jen u televize a zacvičte si s námi! Zapojte se do naší 10denní výzvy a sledujte, jak se vaše tělo formuje. Výzva je sestavena tak, aby se vám zpevnila stehna, bříško i zadeček. 

 

POZOR! Každý člen NIVEA klubu má možnost vyhrát zpevňující tělovou péči NIVEA Q10 a posilovací gumičku k tomu. V soutěži nikdo nepřijde zkrátka, každý účastník soutěže dostane 15 bodů do klubové soutěže o skvělé ceny

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?

1. Pokud ještě nejste členem NIVEA klubu, zaregistrujte se.
2. Přihlaste se do účtu v NIVEA klubu.
3. Zkontrolujte data v soutěžním formuláři níže na stránce.
4. Odešlete soutěžní formulář.

Balíček čeká na 100 ČLENŮ KLUBU, kteří vyplní registrační formulář a vrhnou se na cvičení. Tu nejcennější výhru ovšem můžeme slíbit každému z vás – endorfiny vyplavené při sportu a zpevněnou postavu, jež vám zvedne sebevědomí. 

 

NEJSTE JEŠTĚ ČLENEM NIVEA KLUBU? ZAREGISTRUJTE SE ZDE A DÁLE POSTUPUJTE PODLE VÝŠE UVEDENÝCH KROKŮ. 

 

Soutěž probíhá do 2.5. 2021. Úplná pravidla najdete zde

 

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

Pokud chcete pokračovat, musíte se přihlásit do svého klubového účtu!

Podpořte účinky cvičení tou správnou péčí

Znásobte účinky pravidelného cvičení. Zaměřte se na problematické partie a rozlučte se s nedokonalou pokožkou. V boji s pomerančovou kůží vám pomohou výrobky z řady NIVEA Q10 s vysokým obsahem koenzymu Q10. Ten znatelně zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, což poznáte již za 10 dní.

Po měsíci užívání jsou navíc viditelně redukovány vnější projevy celulitidy. Všechny tělové výrobky NIVEA Q10 se okamžitě vstřebávají a pokožku nabíjejí energií. Díky Zpevňujícímu tónovacímu tělovému mléku Q10 budou vaše nožky nejen pevnější, ale i přirozeně opálené.

Nehledejte výmluvy, začněte cvičit HNED TEĎ!

Jak zatočit s leností a výmluvami? Nečekaně rychlou (re)akcí. Vypněte si zvonění na telefonu, převlečte se do sportovního oblečení a podívejte se, jaké cviky jsme pro vás připravili na první den výzvy. 

BMI kalkulačka
Jak si vypočítat ideální váhu?
Poradíme!

Pro výpočet ideální váhy se po dlouhá léta používá tzv. BMI. Výpočet BMI je velmi jednoduchý, stačí vám znát pouze vaši výšku a váhu. Tyto údaje zadáte společně s vaším věkem a pohlavím do naší kalkulačky a obratem zjistíte, zda je vaše váha optimální. Sledujte vývoj BMI pravidelně a uvidíte, jaké má pravidelné cvičení a zdravá strava efekt na vaše zdraví i tělo!

Superpotraviny – pomocník při cvičení

Víte, že pevné postavy lze dosáhnout rychleji, pokud ke cvičení přidáte i vyváženou a na vitamíny a minerály bohatou stravu? A víte, co má společného špenát, zázvor a kustovnice čínská? Spadají do kategorie takzvaných superfoods – vysoce kvalitních potravin s vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek, antioxidantů nebo vlákniny.

Během výzvy vám poradíme, na jaké potraviny se zaměřit

Váháte, co jíst? Už nemusíte!

Pro ty z vás, kteří si nejsou jisti, jak správně jíst, máme inspiraci, jak sestavit fitness jídelníček na celých 10 dní výzvy. Nehledejte další výmluvy a začněte žít zdravěji ještě dnes! Vaše tělo vám poděkuje.