NIVEA 10denní výzva – překonejte sami sebe!

Dostaňte se s námi do formy. Cvičte, zdravě jezte a bavte se!

Zpevněte svou vůli, tělo i pokožku s řadou Q10

Toužíte po pevnější postavě, ale chybí vám impuls, který by vás vyburcoval k akci? Co třeba, když vám řekneme, že budete mít pevnější pokožku již za 10 dní?

Zapojte se do naší 10denní výzvy! Nechybí v ní efektivní cviky pro hezčí stehna i zadeček, chytré tipy pro obohacení vašeho jídelníčku i doporučení, jaké výrobky vám pomohou k lepší postavě! 

 

Podpořte účinky cvičení tou správnou péčí

Znásobte účinky pravidelného cvičení. Zaměřte se na problematické partie a rozlučte se s nedokonalou pokožkou. V boji s pomerančovou kůží vám pomohou přípravky z řady NIVEA Q10 s vysokým obsahem koenzymu Q10 a vitaminem C. Znatelně zvyšují pevnost a pružnost pokožky, což poznáte již za 10 dní. Po měsíci užívání jsou navíc viditelně redukovány vnější projevy celulitidy. Všechny tělové přípravky NIVEA Q10 se okamžitě vstřebávají a pokožku nabíjejí energií. 

Nečekejte na zítřek, začněte s cvičením HNED!

Jak zatočit s leností a výmluvami? Nečekaně rychlou (re)akcí. Vypněte si zvonění na telefonu, převlečte se do sportovního oblečení a podívejte se, jaké cviky jsme pro vás připravili na první den výzvy. 

Objevte sílu superpotravin!

Ke cvičení a péči o tělo patří také správný jídelníček. Obohaťte si ho potravinami, které jsou nejen chutné, ale také tělu prospěšné. Víte, co má společného špenát, zázvor a kustovnice čínská? Spadají do kategorie takzvaných superfoods – vysoce kvalitních potravin s vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek, antioxidantů nebo vlákniny.

Během výzvy vám poradíme, na jaké potraviny se zaměřit.