NIVEA Kids: Pro báječné koupele plné zábavy

Objevte dětskou sprchovou kosmetiku NIVEA Kids s bio aloe vera a neutrálním pH. Ideální péče pro jemnou a citlivou pokožku těch nejmenších.

Pro báječné koupele plné zábavy

Váš drobeček oslavil 3. narozeniny a dětskou vaničku vystřídala klasická „dospělácká“ vana nebo sprchový kout. Starost o jeho jemnou pokožku je ale pořád stejná. Tak vsaďte na tu nejlepší volbu. Stejně jako vy, chceme i my v NIVEA nabídnout tu nejjemnější péči. Proto je tu nová řada dětské sprchové kosmetiky NIVEA Kids. S bio aloe vera pro jemnou péči a ovocnými vůněmi pro hravé okamžiky.

Sprchová kosmetika vyvinutá speciálně pro jemnou dětskou pokožku

Pokožka vašeho dítěte je mnohem jemnější než vaše. Je tedy důležité, jakou dětskou kosmetiku používáte a co obsahuje. A proto jsme v NIVEA společně s největšími odborníky v oboru vyvinuli složení, které jemně čistí a zároveň hydratuje. Při další koupeli tak můžete sáhnout po jemném šamponu a sprchovém gelu v jednom. Voní po ovoci, obsahuje bio aloe vera a vlásky se díky němu nevysušují a nezamotávají. Navíc jeho jemné složení neštípe v očích a koupání se obejde bez slziček.

Pro společné hravé chvilky jsme připravili i sprchovou pěnu, která se objeví raz dva, ovocně voní a váš drobeček si ji zamiluje.

složení-aloe-vera-nivea-kids

Bio aloe vera

Pečuje. Hydratuje. Zvláčňuje. A také podporuje přirozenou ochrannou bariéru jemné dětské pokožky. 
slozeni-neutralni-pH-nivea-kids

Neutrální pH

Řada sprchové kosmetiky NIVEA má neutrální pH. Neobsahuje tedy mýdlo, všechny výrobky jsou maximálně jemné a díky tomu vhodné pro vaše dítě.
slozeni-ovocne-vune-nivea-kids

Ovocné vůně

Lesní plody, jablíčka a broskve. Do nových přípravků NIVEA Kids jsme přidali ovocné vůně, díky kterým bude koupání ještě větší zábava.


Proměňte koupání v nejbáječnější část dne

Mrkněte se na rady a triky, které koupel promění v část dne, na kterou se budou vaše děti nejvíce těšit!
dětská hračka
  • Bezpečnost na prvním místě: I když je ve vaně jen pár centimetrů vody, vždy zůstaňte v koupelně a dítě pečlivě sledujte.

  • Správná teplota vody: Ideální teplota je stejná jako tělesná teplota vašeho dítěte. Vždy vodu zkuste předtím, než do ní dítě posadíte. A snažte se ideální teplotu udržet po celou dobu.

  • Začněte na suchu: Když je vaše dítě nervózní a vody se bojí, nechte ho hrát si v suché vaně a vodu zapněte až po chvíli. Povídejte si s ním, třeba o jeho oblíbených pohádkových postavách. 

  • Koupelna jako místo radosti: Snažte se koupelnu proměnit v místo, kam bude dítě chodit rádo. Třeba tím, že koupání spojíte se čtením oblíbených příběhů. Dítě se bude koupat a vy mu budete číst.

  • Pěna, pěna, PĚNA: Proměňte koupelnu v království plné drobných pěnových bublinek. Sprchové pěny NIVEA Kids stačí jen troška a během chvíle je o voňavou zábavu postaráno.

  • Dětská koupelnová laboratoř: Udělejte z večerního koupání skvělou zábavu. Přineste několik předmětů, společně s dítětem tipujte, zda se budou vznášet, nebo potopí, a pak… to otestujte!