NIVEA & MARIANNE FITCHALLENGE

Připojte se k redaktorkám a jejich tříměsíční výzvě. Čeká vás inspirace v podobě jídelníčků, tréninkových plánů a dalších tipů.

Čtyři ženy, čtyři cíle. Jaký je ten váš?

VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE, ŘÍKÁ SE.

Z toho nám jednoduchou matematikou vyplývá, že ve čtyřech to musí být ještě o půlku větší brnkačka. Nebo ne?
To ukáže fitchallenge, do které se právě s magazínem Marianne pouštíme. A doufáme, že vy u toho budete s námi!

 

Čtyři členky redakce časopisu se liší téměř ve všem. Každá je v jiném věku, má jiný vztah k pohybu a touží po jiném cíli. Zdaleka totiž nejde jen o hubnutí. Pojďme si naše bojovnice představit. Se kterou s hlavních aktérek se nejvíce ztotožníte?

 

Seznámení s našimi hrdinkami

Markéta Žižková, 31 let

Cíl a motivace:

 

Dostat se do formy před létem, kdy budu mít svatbu. Redukce nebezpečného útrobního tuku navíc prospěje i mému zdraví. Kromě postavy chci zacvičit i se svou hlavou, které endorfiny z pohybu určitě chybí.

 

 

Petra Šroubek Pohlová, 42 let

Cíl a motivace:

 

Zpevnit postavu. Vzhledem k nedávné operaci žlučníku jsem hubená, ale nechci se „rozkydnout“, což se mnohým ženám po 40. narozeninách stává. Potřebuju se zbavit strachu z posilovny, která mě děsí víc než finanční úřad.

 

 

Klára McMahon, 32 let

Cíl a motivace:

 

Naučit se něco nového a získat inspiraci. I když ráda chodím na jógu a balet, chtěla bych třeba umět stojku na rukou nebo uzvednou těžká břemena. Dlouhodobě nedokážu přibrat, tak uvidíme, jestli to výzva změní.

 

 

Eliška Vrbová, 24 let

Cíl a motivace:

 

Zbavit se rozlítaného stravovacího režimu, který si s sebou nesu už od vysoké školy. Jíst zdravěji a přivyknout si na pravidelný pohyb. Nastartovat svůj zpomalený metabolismus.

 

 S našimi hrdinkami se můžeme seznámit i prostřednictvím videa


Jak výzva probíhá?

PO DOBU TŘÍ MĚSÍCŮ REDAKTORKY CVIČÍ,
ZDRAVĚ JÍ A PEČUJÍ O SVÉ TĚLO.

 

V tom jim pomáhá trenér z adidas Runbase a nutriční expertka Zuzana Pavelková Šafářová (oba můžete poznat ve videu z prvního společného tréninku).

A protože jsme hlavním partnerem celého projektu, ženám bude náročnou výzvu zpříjemňovat tělová kosmetika NIVEA řady Q10 body.

JAK SE MŮŽETE ZAPOJIT VY?

 

 

POKUD SE CHCETE TAKÉ DOSTAT DO FORMY, SLEDUJTE CELOU VÝZVU NA KANÁLECH MARIANNE.

 

V článcích a videích budou redaktorky sdílet své jídelníčky od výživové poradkyně, tréninky s fitness trenéry a další tipy. Na oplátku můžete sdílet své recepty, úspěchy i dietní prohřešky a nakopnout tak ostatní. Společně jsme silnější.

Začněte s řadou NIVEA Q10 BODY

 

VÁHÁTE, JAK S PROMĚNOU ZAČÍT? NEBO CHCETE ZKUSIT KRATŠÍ VÝZVU?

 

Pak i pro vás máme řešení – zpevněte své tělo díky naší 10denní výzvě! Nastartujte díky našim tipům svůj jídelníček, pravidelný cvičební režim i péči o pokožku těla. Zpevněte pokožku díky inovativnímu složení řady NIVEA Q10 body. Tělová péče Q10 body obsahuje dva silné antioxidanty (koenzym Q10 a vitamín C), které dodávají buňkám pokožky energii, podporují tak její regeneraci a znatelně zvyšují její pevnost a pružnost. Změnu pocítíte už po 10 dnech používání. Pokud pro péči o pokožku zvolíte nové tónovací tělové mléko, propůjčíte pokožce navíc rovnoměrné a přirozené opálení. Přivítejte jaro s pevnější a opálenější pokožkou!