Zdravé a přirozeně lesklé vlasy? Máme pro vás návod

Nastartujte proměnu svých unavených vlasů zevnitř! Objevte sílu nové řady NIVEA Hairmilk Natural Shine a získejte vlasy, po kterých ženy touží. Zdravé, přirozeně lesklé a plné života.

S NIVEA vaše vlasy zazáří

Objevte NIVEA Hairmilk Natural Shine – skvělý způsob hloubkové hydratace, která posílí každý vlas zevnitř i zvenčí.

Protože jen zdravé vlasy mohou skutečně zářit

Přemýšleli jste někdy o tom, jak to vypadá uvnitř vlasu? Každý vlas se skládá ze tří částí. Medulla, tzv. jádro se nachází ve středu vlasu a od kořínků směrem k délkám slábne. Kolem něj se pak vine tzv. kortex, který zabírá asi 75–80 % vlastní vlasové hmoty. Tady se mimo jiné nachází i pigmenty, které určují, jestli budou mít vaše vlasy havraní barvu, nebo budou blond. Poslední vrstva – kutikula – tvoří přirozenou bariéru, která vlas chrání před okolním prostředím. Skládá se z drobných šupinek, které k sobě více či méně přiléhají. Právě tato skutečnost hraje velmi důležitou roli v tom, zda budou vaše vlasy lesklé a zdravé, nebo unavené a mdlé.

Řada Hairmilk Natural Shine zajistí péči, která je třeba k tomu, aby byly vlasy zdravé a lesklé. Každá ingredience obsažená v šamponech, kondicionérech a balzámech se stará o výživu a hydrataci od středu vlasu až k jeho povrchu. Zároveň vyhlazují jemné šupinky na povrchu, a tak zajišťují přirozený a zdravý lesk bez zatížení.  A které ingredience to jsou?

O nádherné odlesky se postarají mléčné a hedvábné proteiny spolu s Euceritem. Kromě šamponu a kondicionéru zlepší kvalitu vašich vlasů také bezoplachový kondicionér ve spreji a balzám pro vlnité vlasy. Mít zdravé a lesklé vlasy ještě nebylo snadnější!

Vyhlaste konec matným a unaveným vlasům!

Vnější vlivy jako například suché, nebo naopak vlhké prostředí spolu s náročným stylingem mohou vlasy oslabit. Ani časté používání fénu, žehličky a kulmy vlasům nepřidá. V zrcadle na nás potom pomrkávají unavené a suché konečky bez života. A řešení? Hloubková hydratace a intenzivní péče o vlasy zevnitř i zvenčí. V NIVEA jsme pro vás vhodnou vlasovou kosmetiku už připravili. Víte, o jakou se jedná?

NIVEA Hairmilk Natural Shine: Bohatá výživa pro lesk a zdraví vašich vlasů

Vsaďte na ingredience, které pochází přímo z přírody. Mléko, hedvábí a Eucerit udělají s kvalitou vašich vlasů divy!

Mléčné bílkoviny a Eucerit intenzivně vyživují vlasy a posilují je zevnitř. Kromě posílení vnitřní struktury se tyto látky podílí na uhlazení vnější vrstvy vlasu. Slyšíte o Euceritu poprvé? Jde o emulgační složku vyrobenou z tzv. lanolinu získaného z ovčí vlny. Po nanesení na vlasy na sebe váže vodu a přírodní oleje. Díky této vlastnosti je vlas hladký a hebký na dotek. A také přirozeně lesklý.

Za perfektními výsledky stojí rovněž hedvábné proteiny. Ty pomáhají zlepšit celkovou kvalitu vlasů.
Pečující šampon Hairmilk Natural Shine
Zjistěte více o každém produktu z řady NIVEA Hairmilk Natural Shine

NIVEA Pečující šampon Hairmilk Natural Shine

Pečující šampon Hairmilk Natural Shine navržený speciálně pro matné a unavené vlasy regeneruje vlasy zevnitř. Pro hedvábný lesk a zdravý vzhled.
Pečující kondicionér Hairmilk Natural Shine
Zjistěte více o každém produktu z řady NIVEA Hairmilk Natural Shine

NIVEA Pečující kondicionér Hairmilk Natural Shine

Pečující kondicionér Hairmilk Natural Shine pro snadné rozčesání s mléčnými hedvábnými proteiny promění nevýrazné vlasy v lesklý závoj. Díky intenzivní hydrataci se vlasy navíc snadno rozčesávají a jsou tak hebké, že je radost se jich dotýkat!

Od divokých kudrlin až po rovné prameny – každé vlasy mohou být krásné

Nezáleží na tom, zda jsou vaše vlasy kudrnaté, vlnité nebo rovné. Z řady produktů Hairmilk si můžete vybrat takový, který odpovídá vašemu typu vlasů. Odměnou vám bude perfektní vzhled i kondice vlasů. 

Bojujete také s pomalým růstem? Podívejte se na pár rad, které prozradí, co dělat, aby vlasy rychleji rostly.

V čem je řada NIVEA Hairmilk Natural Shine jiná?

  • Intenzivně hydratuje – jak na povrchu, tak i do hloubky vlasu.
  • Uhlazuje povrch vlasu tak, aby odrážel světlo.
  • Posiluje každý vlas pro viditelnou krásu a pevnost celého účesu.
  • Uspořádá kutikuly vlasu do jednolité vrstvy. Výsledkem je přirozený lesk.
  • Pečuje o všechny části každého vlasu. 

NASTARTUJTE PROMĚNU SVÝCH UNAVENÝCH VLASŮ ZEVNITŘ!

Užijte si s NIVEA dechberoucí lesk vlasů