Boční copy jsou trendy a mladistvé, a zaručeně se za nimi každý otočí

Naučte se vytvořit jednoduchý, a přitom neodolatelný boční cop. Ana Lisa Kohler, průkopnice nových trendů na sociálních sítích, vám ve spolupráci se značkou NIVEA ukáže, jak vytvořit atraktivní boční cop. Podívejte se na video a uvidíte, jak snadné to může být.

Hravý a mladistvý vzhled pleteného účesu, který překvapí

Boční cop se skvěle hodí pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Bavte se při jeho tvoření s Anou Lisou Kohler.

Osobnost sociálních médií, youtuber, módní a kosmetická ikona Ana Lisa Kohler

Ana Lisa pochází ze Švýcarska a působí jako módní a kosmetická video bloggerka s nepřehlédnutelnou aktivitou a sledovaností na YouTube a Instagramu, kde zmiňuje a představuje celou řadu kosmetických a módních tipů, triků a návodů. Od návodů na úpravu účesů, přes techniky líčení, po rady pro šťastnější život, Ana Lisa vždy přináší svůj jedinečný úhel pohledu a zkušenosti. My v NIVEA jsme nadšení, že společně s ní vám můžeme přinést  svěží a snadná účesová videa a pomoci vám vytvořit váš vlastní nádherný boční cop. Ana Lisa Kohlera vám ukáže jednoduchý postup účesu a pomůže nám vás přesvědčit, jak je to snadné. Zkuste to!


Boční cop - nadčasový a oblíbený účes v mladistvém provedení

Existuje bezpočet způsobů, jak splétat vlasy do copu. Vyzkoušejte tento nádherný boční cop, Ana Lisa Kohler Vám geniálně ukáže, jak na to.

Podívejte se na naše video a naučte se vytvořit dokonalý boční cop

 


Váš průvodce pro nádherný pletený cop

První krok - Pěšinka

V první řadě vytvořte pomocí špičaté hůlky nebo tenkého hřebenu rovnou pěšinku rozdělující vaše vlasy na dvě části. Poté pomocí gumičky stáhněte tu část vlasů, které nebudete splétat, aby vám nepřekážely při následujících krocích.

Druhý krok - Před úpravou účesu své vlasy připravte!

Aby vaše vlasy dobře spolupracovaly, použijte bezoplachovou vlasovou kúru. Pročešte kartáčem vlasy, které budete splétat, zůstanou hladké a snadno se budou upravovat. Můžete přidat trochu vody nebo kondicionéru, vlhké vlasy lépe drželí tvar pro jednodušší splétání copu.

Třetí krok - Nejvyšší čas na krásný cop

Začněte splétat cop od horní vlasové linie. Na konci pramenu nechte volně nespletených asi 10 cm vlasů. Cop na konci stáhněte další gumičkou. Na nespletenou část použijte lak na vlasy, budou se vám později lépe vlnit.  

Čtvrtý krok - Proměňte prameny v dokonalý vodopád

Jednotlivé prameny natočte volně pomocí kulmy. Navlňte všechny nespletené vlasy a poté stáhněte cop podél zátylku a připevněte vlásenkami k hlavě. 

Pátý krok - Finální úpravy

Natočené vlasy jemně pročešte velkým kartáčem s přírodními štětinami, aby zůstaly zvlněné a veselé - pro váš dokonalý účes. Nakonec můžete vlasy pročesat konečky prstů se stylingovým krémem, aby účes lépe držel tvar. 

Existuje nespočet způsobů, jak splétat dlouhé vlasy!

Účesů s pletenými copy je nekonečně mnoho. Mezi další styly pletení patří holandský nebo francouzský cop, rybí cop nebo korunky z copů. Copy mohou být jednoduché třídílné ohony nebo originální kombinované nabírané a protahované vlny. Buďte odvážné a experimentujte s účesy!