Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

tipy pro zdravé a krásné vlasy

Tipy pro zdravé a krásné vlasy. Vyzkoušejte je ještě dnes

Nastartujte zdravý životní styl - probuďte své vlasy k životu.

Kombinace správného životního stylu a kvalitní kosmetiky je tou správnou cestou. Pojďte se podívat, kde začít, aby se výsledky dostavily co nejrychleji.

Správná péče o vaše vlasy začíná uvnitř

Zdravý životní styl přináší spoustu výhod. A krásné vlasy jsou jednou z nich.

Žádné dočasné řešení. Získejte zdravé a lesklé vlasy napořád

tipy pro zdravé vlasy

Mít silné vlasy hebké na dotek už od přírody by si přála většina z nás. Dobrou zprávou je, že právě takové vlasy se dají „vypěstovat“. Tajemstvím je zdravý životní styl, správná vlasová kosmetika a výdrž. Pokud se budete držet následujících rad a v péči o vlasy vytrváte, výsledky se dostaví. A zůstanou už napořád.

4 tipy pro zdravé a krásné vlasy! Prvním krokem je správné mytí

  • Časté mytí vlasy zbytečně namáhá. Ideální je mýt svou hřívu 2x týdně. 
  • Nanášejte šampon pouze ke kořínkům. Díky tomu vlasy nebudou v délkách tak suché.
  • Místo hustého kartáče si pořiďte klasický hřeben. Širší zuby hřebene umístěné dál od sebe jsou šetrnější při česání mokrých vlasů.
  • Po umytí nechte své vlasy volně uschnout. Příliš mnoho tepla většinou vede k roztřepeným a suchým konečkům. 

 

Že umýt vlasy správně umí přece každý? Podívejte se na správný postup a zjistěte, jak na mytí vlasů bez poškození.

Ukažte svým vlasům, že je máte ráda. S NIVEA Hairmilk

Spousta z nás šampon vybírá jen podle vůně a obalu. Nejdůležitější je však složení. Věděli jste, že unavené a suché vlasy bez lesku dostanou do formy mléčné a hedvábné proteiny? Právě tuhle kombinaci najdete v NIVEA Pečujícím šamponu Hairmilk Natural Shine. Hedvábná péče vlasy regeneruje a intenzivně hydratuje. Aby byly krásné nejen na pohled, ale i na dotek.

Dopřejte svým vlasům výživu a péči

Složení s mléčnými proteiny spolu s Euceritem hydratuje nejen na povrchu, ale i do hloubky každého vlasu. Díky tomu budou vaše vlasy ve vyživené ještě dlouho po umytí. Hedvábné proteiny pak obnoví povrch a strukturu vlasu zvenku. Pro přirozený lesk vlasů na pohled a hebkost na dotek.

Jídlo, pohyb, spánek. Trojice, bez které to nepůjde

Jídlo plné vitamínů a minerálů, pravidelný pohyb a dostatek spánku potřebuje nejen pleť, ale také vlasy. Jedině tak mohou získat zpět zdravý vzhled a přirozený lesk.

Co dělá vlasy skutečně zdravými?

V dnešním zrychleném světě si lidé málokdy najdou čas na zdravé jídlo a trochu pohybu. Jenže právě toto je klíčem ke krásným vlasům. Pokud svému tělu nedopřejete dostatek živin, vrátí vám to na mdlé pokožce a suchých vlasech bez lesku. Pokud vaše vlasy navíc rostou jen velmi pomalu, nebo dokonce pomaličku ubývají, jde o jasný signál vašeho těla, které volá po změně.

Jaké potraviny dodají vašim vlasům potřebnou výživu? Základem je vyvážená strava – méně cukru a bílé mouky, a naopak více vitamínů, spoustu proteinů a železa

Pohyb je neméně důležitý. Dokáže totiž výrazně snížit hladinu stresu, která bývá často příčinou pomalého růstu vlasů. Na nic nečekejte. Popadněte tenisky a zapomeňte na stres alespoň na chvíli!

Vyspěte se do krásy

Vyspěte se do krásy

Prospěte se ke krásným vlasů. Během našeho nočního snění totiž vlasové folikuly dostávají živiny z krevního oběhu, což podporuje kvalitu i růst vlasů. Spánek také pomáhá vyrovnat se se stresem. Světe div se, i naše nálada a duševní stav mají co do činění s vitalitou vlasů. 

Jak podpořit růst a zdraví vlasů? Odpočiňte si

Příliš mnoho stresu může mít mnoho negativních dopadů na naše zdraví včetně kvality vlasů. Pokuste se snížit hladinu stresu na minimum a pořádně si odpočiňte. Klidně aktivně. Vydejte se na jógu, jděte na procházku, zaplavte si. To všechno jsou vynikající způsoby, jak udělat laskavost vaší mysli, a tedy i vlasům.

Nezáleží na typu vlasů – ať už máte kudrnaté, vlnité, dlouhé, nebo krátké vlasy, jejich zdraví a krása mají velký vliv na to, jaký pocit ze sebe máte. A to je dobrý důvod pro péči o vaše kadeře.

Nová řada Hairmilk natural shine

Objevte sílu nové řady NIVEA Hairmilk Natural Shine a získejte vlasy, po kterých ženy touží. Zdravé, přirozeně lesklé a plné života.