Jak vybrat barvu na vlasy a jak o ni pečovat?

Jak vybrat barvu na vlasy a jak o ni pečovat?

Vyberte správnou barvu na vlasy a nechte její odstín zářit.
Ať už se chystáte na barvení celé hlavy, nebo chcete vyzkoušet populární barevné přechody, měli byste při výběru zvážit odstín vaší pleti. Zjistěte, které barvy si navzájem lichotí a naučte se pár triků, jak si barvu dlouho udržet.

Ponořte se do barev

Přemýšlíte o změně barvy, ale nejste si jistá, který odstín vám sedne? Máme pro vás několik tipů, jak vybrat ten správný tón.

Pečujte o barvené vlasy

Konečně jste vybrali ten správný odstín přesně pro vás? Ukažte jej v tom nejlepším světle! Máme pro vás několik tipů, jak si zachovat plný odstín co nejdéle.

Jak pečovat o barvené vlasy a zabránit blednutí barvy?

Barva, která vydrží? Pokud chcete, aby váš nový odstín vydržel zářivý déle než několik umytí, vybírejte pečlivě kvalitu barvícího výrobku. Stejně tak důležité je vybírat kvalitní šampon na mytí barvených vlasů.

Profesionální barvy na vlasy, které má k dispozici váš kadeřník, jsou kvalitnější a vydrží déle než barvy, které si koupíte v běžném obchodě.

Existují však postupy, které vám pomohou uchovat si plný odstín jakékoliv barvy co nejdéle.

Barva, která vydrží? Pokud chcete, aby váš nový odstín vydržel zářivý déle než několik umytí, vybírejte pečlivě kvalitu barvícího výrobku. Stejně tak důležité je vybírat kvalitní šampon na mytí barvených vlasů. Vyzkoušejte např.NIVEA Pečující šampon Colour Care & Protect.

Trvalost barvy ochrání kondicionéry speciálně vyrobené pro péči o barvené vlasy. Při mytí nezapomeňte kondicionér důkladně vetřít mezi vlasové pramínky a nechte jej chvíli působit, zabráníte tak nadměrnému vysušování vlasů.

Chraňte své vlasy během koupání

Ráda trávíte léto u bazénu anebo u moře? Slaná nebo chlorovaná voda vlasy vysušuje a způsobuje blednutí barvy, proto je důležité vlasy při koupání chránit. Než vyrazíte k vodě, použijte NIVEA Pečující kondicionér Color Care & Protect, ochráníte tak povrch vlasů i trvalost barvy.

Pečujte o barvu při každé příležitosti

  • Až vyrazíte na koupání k bazénu nebo k moři, svažte své vlasy do moderního drdolu, aby se nenamočily.
  • K úpravě účesů používejte tužidla a laky speciálně určené pro barvené vlasy.
  • Jednou týdně aplikujte pečující masku, která vlasy zregeneruje a vyživí.
  • Pokud trávíte spoustu času na slunci, noste klobouk nebo šátek, aby vaše barva nevybledla.
  • Pečujte o svou barvu i při mytí. Výrobky speciálně určené pro barvené vlasy zabrání blednutí odstínu.

Výrobky stvořené pro péči o barvené vlasy

Our recommendations for you