Suché šampony

Suché šampony NIVEA: Okamžitá dávka svěžesti pro vaše vlasy

NOVÉ SUCHÉ ŠAMPONY NIVEA JSOU TU! SEZNAMTE SE.

Svěží a čisté vlasy během několika sekund. Žádné bílé zbytky. Novou řadu suchých šamponů NIVEA, ve dvou varinatách pro světlý i tmavý tón vlasů, si hned oblíbíte.

Co je suchý šampon a jak funguje?

Nestíháte? Suchý šampon vám ušetří čas, který byste strávili mytím, fénováním a stylingem. Během několika sekund budou pryč mastné vlasy a zůstane jen svěžest a objem!
Jak často si mýt vlasy?

Jak často si mýt vlasy?

Jen málo věcí na světě se vyrovná pocitu čerstvě umytých vlasů! Avšak každodenní či příliš časté mytí vlasů,  může vlasy vysušit, a způsobit tak lámání a třepení konečků. Ideální je proto mýt si vlasy dvakrát, maximálně třikrát za týden


Myjete své vlasy správně? Tady jsou 3 nejčastější chyby, které dělá téměř každá žena.
Suchý šampon: kamarád do nepohody

Suchý šampon: kamarád do nepohody

Znáte i vy tenhle scénář? Ráno se vzbudíte, stíháte jen tak tak a vaše vlasy jsou mastné tolik, že to neschová ani culík. Pro takové situace se hodí mít v koupelně NIVEA Suchý šampon. Růžový pro světlejší nebo modrý pro tmavší tón vlasů. Aplikace zabere jen několik vteřin a vaše vlasy budou svěží a čisté celý den. Navíc vás bude doprovázet také příjemná vůně. 

Suchý šampon je šikovný nejen v případech nouze, ale také jako pomocník, který prodlouží interval do dalšího mytí vlasů. Takže své lokny budete během týdne daleko méně vystavovat šamponu, fénu, kulmě nebo žehličce. Uvidíte, že kvalita vašich vlasů bude brzy znatelně lepší!

5 věcí, které je dobré o suchých šamponech vědět

1. Jak funguje suchý šampon?
Suchý šampon absorbuje přebytečné oleje z vlasů i pokožky hlavy. Mastné vlasy jsou díky němu opět svěží a zároveň voňavé po celý den.

2. Kdy byl vyroben první suchý šampon?
Princip suchého šamponu znali lidé v Asii už koncem 15. století. Tehdy k osvěžení svých vlasů používali jílový prášek. První komerční šampon byl zákazníkům k dispozici v roce 1940.

3. Kdy aplikovat suchý šampon?
Kdykoli potřebujete rychle osvěžit své vlasy! Neexistují žádná omezení v použití suchého šamponu – nanést jej můžete ráno, než vyrazíte do práce, odpoledne po tréninku, večer před schůzkou, ale i před spaním – aby ráno zbylo víc času na snídani.

4. Kolik suchého šamponu použít?
Většinou stačí tenká rovnoměrná vrstva nanesená přímo ke kořínkům. Pokud máte pocit, že ani po pár vteřinách působení nejsou vaše vlasy dost svěží, můžete trochu přidat. Po jedné nebo dvou aplikacích hned poznáte, kolik je pro vás tak akorát.

5. Z čeho je vyrobený suchý šampon?
NIVEA suché šampony obsahují směs přírodního rýžového škrobu, který pohlcuje mastnotu až do 60 % své hmotnosti. Díky jemným mikro-částečkám škrobu nedráždí pokožku hlavy, a proto jeho použití je velmi jemné. Obsahuje také jedinečnou vůni vytvořenou pro světlý i tmavý odstín vlasů.

5 častých chyb při aplikaci suchého šamponu

1. Příliš mnoho šamponu
Suchý šampon má vysokou schopnost absorbovat mastnotu, proto ho stačí použít jen v tenké vrstvě – přímo ke konečkům. Nenanášejte ho do délek, mohl by je zbytečně vysušit a výsledný účes by vypadal unaveně a bez života.

2. Nádobka příliš blízko k pokožce hlavy
Vzdálenost mezi nádobkou se suchým šamponem a vaší hlavou by měla být minimálně 15 cm. Jinak šampon nebude mít tu správnou konzistenci, a tedy ani účinek.

3. Vmasírovat šampon je důležité
Svým teplem pomáhají konečky prstů nastartovat působení šamponu a zvýšit jeho účinek. Pokud na tento krok zapomenete, nebude výsledek 100%.

4. Špatný odstín suchého šamponu
Zanechal suchý šampon světlé nebo tmavé stopy ve vašich vlasech? Potom je možná chyba v jeho odstínu. NIVEA Suchý šampon je naštěstí k dostání ve dvou odstínech stvořených na míru pro světlé a tmavé vlasy.

5. Krátká doba působení
Suchý šampon potřebuje čas, aby mohl z vlasů pohltit veškerou přebytečnou mastnotu. Než na závěr pročešete účes kartáčem, počkejte alespoň jednu minutu!

Suchý šampon NIVEA: Jemnost a svěžest vždy po ruce

Jemně čistí, osvěží a zachová přirozenou barvu vlasů. V jedné šikovné lahvičce ideální na cesty!

Jak suchý šampon používat?

 1. Protřepejte nádobku se suchým šamponem. Při aplikaci ji držte alespoň 15 cm od pokožky hlavy.
 2. Aplikujte na jednotlivé prameny vždy úplně ke konečkům. 
 3. Pomocí prstů vmasírujte šampon do pokožky hlavy.
 4. TIP: pro zvětšení objemu účesu při masírování dejte hlavu do předklonu.
 5. Nechte suchý šampon působit alespoň minutu, aby měl čas absorbovat co nejvíce mastnoty.
 6. Pročešte vlasy kartáčem pro svěží a přirozeně krásný účes.

Jemný a lehký suchý šampon. Už žádné bílé stopy ve vlasech

Ne všechny suché šampony účinkují stejně. Některé po sobě zanechávají bílé stopy nebo nepříjemné zbytky prášku na pokožce hlavy. Suché šampony od NIVEA si ale zamilujete. Potěší vás totiž hned 3x:

 1. Jemně čistí vlasy i pokožku hlavy. Bez podráždění a pocitu svědění.
 2. Účinky šamponu vydrží celý den. Stejně jako příjemná vůně.
 3. Dodá objem a osvěží účes, aniž by byly patrné zbytky prášku.
Suchý šampon od NIVEA je nejrychlejší cestou k svěžím a zářivým vlasům i druhý a třetí den po umytí. A to nejlepší na konec – jeho použití zlepšuje strukturu a poddajnost vlasů, takže se vám budou lépe upravovat. Anebo je nechte jen tak volně, výsledek se vám bude líbit ještě více než po klasickém umytí.

Konec trápení s mastnými vlasy! Podívejte se na jednoduché tipy, jak docílit krásných vlasů.

5 výhod suchého šamponu NIVEA. Znáte je všechny?

 • Prodlužuje interval mezi mytími. Podle typu vlasů i o 2 dny.
 • Absorbuje přebytečnou mastnotu beze stop po suchém šamponu.
 • Dodá účesu na objemu a pružnosti.
 • Uchovává přirozenou barvu a lesk vlasů.
 • Postará se o dlouhotrvající svěžest a příjemnou vůni.

Vyrobené na míru pro každý odstín vlasů…

Rozlučte se s našedlými stopami suchého šamponu ve vlasech.  Díky dvěma variantám od NIVEA pro světlé i tmavé tóny vlasů bude výsledek perfektní: svěží, lesklý účes a přirozeně krásná barva!

Vychutnejte si svůj den s NIVEA FRESH REVIVE!

Ať jste kdekoli, užijte si čerstvý pocit ve vlasech po celý den.  NIVEA suché šampony představují dokonalý způsob, jak osvěžit vaše vlasy ať už doma nebo na cestách.

Prozkoumejte superrychlý návod na použití suchého šamponu a mrkněte také na tipy na jednoduché účesy pro běžné nošení, které s ním vykouzlíte raz dva!