#OdvážnýStyl s Alex

Naučte se rafinovaný účes na večerní party. Vypadá božsky a zároveň je velmi snadný. Přesvědčila se o tom Alex, přesvědčte se o tom i vy.

Rychlá a jednoduchá úprava vlasů na večer podle Alex

 Brzy ráno vyrazit na hodinu jógy, pak do školy, na brigádu a na kafíčko s kamarádkami. Tak vypadá běžný den studentky Alex. Jako každá žena v jejím věku se zajímá o módu a zbožňuje, když si může čas od času dopřát odpočinkový večer plný hýčkání. Ten dnešní ale odpočinkový určitě nebude...

Spontánní akce bývají ty nejlepší. Reakce ale musí být rychlá: Jak předělat denní účes na večerní? Navíc takový, který nezabere spoustu času a zároveň vyvolá spoustu chvály? Pokud hledáte návod, jste tu správně!

Dneska padla volba na ležérní vlny. Jednoduše je zvládnete taky. Mrkněte na video, ve kterém vám ukážeme, jak vytvořit snadný a krásný večerní účes v několika krocích.

Krok 1: Rozpleťte copánky

Ze včeho nejdřív rozpleťte copánky a vlasy lehce rozčešte pomocí prstů. Hlavně nečesat hřebenem - vlny by zmizely.

Krok 2: Vlasy natočte

Aby vlny byly ještě hezčí, vytvarujte je kulmou. Začněte s vlasy po stranách hlavy a postupujte směrem dozadu.

Krok 3: Kulmujte správně!

Kulmujte tak, abyste si nepoškodila vlasy. Držte kulmu ve vodorovné poloze a vlasy omotávejte kolem ní. Vyvarujte se prudkým pohybům a zacuchávání.

Krok 4: Uvolněte vlnky

Vlasy z kulmy uvolňujte pomalu a postupně. Dejte pozor, aby se neporušila struktura vlnky a aby se vlasy nepřipálily. Na zadní straně hlavy se může zdát kulmování obtížné, ale nebojte se, vy to zvládnete!

Krok 5: Dodejte vašim vlasům texturu

Abyste vašim vlnám dodala objem a texturu, použijte NIVEA SUCHÝ ŠAMPON. Díky němu bude váš účes svěží a plný objemu. A navíc déle vydrží.

Krok 6: Zafixujte váš účes

Téměř hotovo! Zafixujte váš perfektní účes pomocí Regeneračního laku na vlasy CARE & HOLD. Ten zajistí, že budete vypadat dokonale po celý večer.

Perfetkní účes pro perfektní večer

Mějte každé ráno i večer stylový účes: Podívejte se na video návod od Alex a naučte se, jak vytvořit snadno a rychle účes, který je ideální pro večerní party a zabere vám pouze pár minut. Pro detailní postup krok za krokem stačí mrknout o kousek níž.

NOVINKA: NIVEA SUCHÝ ŠAMPON

Suchý šampon NIVEA je váš každodenní pomocník. Nejen, že vašim vlasům dodá krásnou texturu, ale zároveň je i provoní. Toho můžete využít nejen ráno a přes den, ale i večer, když přijdete po celém dni domů a ještě vás čeká party.

Nepřehlédněte další návody od Alex

Krásný účes na večer rychle a jednoduše už máme. Jaká účes volí Alex ráno? Odvážné boxerské copy! Jste připravená na pořádnou dávku inspirace?

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.