Romantické drdoly jsou krásnou a originální volbou pro milovníky pletených účesů

DominoKati vám společně s NIVEA ukáže, jak na to.

DominoKati, modelka a módní i lifestylová ikona YouTube a Instagramu, vám zde přináší svá doporučení a rady, jak si i vy můžete vytvořit váš vlastní krásný romantický drdol.

YouTube star DominoKati

NIVEA vám s nadšením přináší toto video ve spolupráci s YouTube expertkou na módu a krásu - DominoKati.

DominoKati vám ukáže, jak vytvořit krásný romantický drdol

Úspěšná ikona YouTube v oblasti módy a krásy DominoKati z Německa se spojila se značkou NIVEA, aby vám ukázala, jak snadné je vytvořit si vlastní pletené šaty. Její řada YouTube kanálů a velmi oblíbený účet na Instagramu pomohly společnosti DominoKati raketově zvýšit její popularitu na internetu a získat tak pozici, z níž může s celým světem sdílet své tipy, tricks a inspiraci pro životní styl a krásu. Nyní vás krok krok za krokem provede úpravou krásného nového romantického copu. V jejím podání tento tradiční, romantický účes vypadá super jednoduše, pravda však je, že na takovém opravdu je!

Dívejte se a naučte se vytvořit váš vlastní krásný romantický drdol

Inspirujte se a buďte kreativní - tento drdol se jistě stane vaším novým oblíbeným účesem. Sledujte video s DominoKati a zkuste to samy.

Romantický drdol - video s DominoKati

 

Možnosti jsou nekonečné

Existuje bezpočet způsobů, jak splétat vlasy; romantický drdol je jen jednou z možností.

  • Rybí copy: elegantní, široký cop je skvělý účes pro každé roční období a dodává originální akcent jakémukoliv outfitu. Rybí copy lze podle přání nosit buď hladké nebo načechrané. 
  • Holandské copy: holandské a francouzské copy začínají od přední části hlavy a pokračují k zátylku. Tak vytvářejí atraktivní, mladistvý vzhled a pomohou s vlasy, které vám překážejí na krku. Jsou tedy ideální při sportování. 
  • "Mlékařské" copy se tvoří obtočením třídílného copu okolo hlavy jako koruna. Je to také skvělý způsob, jak sčesat dlouhé vlasy k hlavě a získat krásný, tradiční účes.

PÉČE & STYLING, KTERÉ PODTRHNOU VÁŠ STYL